برگزیده های پرشین تولز

برنامه هفت (برنامه تخصصی تلویزیون ایران در رابطه با سینمای ایران)

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
یه چیزی بده بکوبم تو سرم ولی اسم رضویان نیار!
وقتی این تیپ بازیگرا رو توی فیلما میبینم با خودم خجالت می کشم،پیش اومده براتون؟(جدی)
ادیت:راستی الان بخش مخصوص بازیگری را انداختن بالاخره یا نه؟
ادیت دوباره!:اصلا میتونین یکی یکی هر کی اسم بخش های برنامه رو خاطرش هست لیست کنید که ببینیم چی به چیه؟

Last edited:

kianmehr66

Guest
لایک‌ها
2
این از ویژه برنامه امشبشون.

کلیپ مصاحبه با استاد کیمیایی جالب بود. حرف های قشنگی میزد استاد. مخصوصا وقتی صحنه های فیلمهای کیمیایی ر میذاشت من خیلی حال کردم. اعتراض- سلطان- رئیس و کلی بازیگرانی که استاد به سینمای ایران معرفی کرده مثل هدیه تهرانی و محمد رضا فروتن و بهرام رادان و فریبرز عرب نیا

مصاحبه با محمد مهدی عسگرپور خیلی کسالت اور بود. اگه به جای این سوال های خسته کننده درباره مجموعه جراحت حرف میزدند خیلی بهتر بود.

بعدش هم چشممون به جمال دو تا بازیگر توانا روشن شد. شهاب حسینی و مریلا زارعی که انصافا هردوشون جزو بازیگران پر استعداد و کاربلد و حرفه ایند.

مریلا زارعی اخر کار حرفای کلفتی زد!!!

چند تا بخش دیگه از جمله مصاحبه حامد بهداد هم موند برای هفته اینده

فقط یکی فن بیان این دایرت المعارف سینما( جیرانی) ر درست کنه خواهشا!!!!!!

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
در ضمن چرا این جیراین موقع اجرای برنامه دهنش کف میشکنه بعضی مواقع ادم حالش به هم میخوره

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
در ضمن چرا این جیراین موقع اجرای برنامه دهنش کف میکنه بعضی مواقع ادم حالش به هم میخوره

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
موقع نمایش فیلم های کیمیایی به نشون دادن پاشنه کفش وثوقی و صحنه کوتاهی از جمشید مشایخی در قیصر اکتفا کردند. با کیمیایی هم از ترس به صورت ضبط شده مصاحبه کرده بودند.چقدر این جیرانی خودش رو خفیف کرده. تو سریال مرگ یک رویا هم که رسما روشنفکرها رو بی مسئولیت و فاسد معرفی کرده بود//

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
هر موقع این مریلا زارعی رو می بینم یاد پشت صحنه سریال ولایت عشق میفتم که از اسب افتاده بود مثل بچه ها داشت گریه می کرد.

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
حیف که فیلمو شروع کرده بودم،نصفه کاره ول کردن فیلمم که خودتون بهتر میدونید از محرماته!وگرنه نکگا میکردم دیشبیشون رو
کسی جواب اون کامنت بالایی منو نداد
الان بخش های برنهمه رو میتونین اسم ببرین؟بخش نقد و صحبت بازیگری داره؟کی رو میارن؟

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
دیروز اگر مواقعی که مریلا زارعی صحبت میکردی دقیت میکردین همش خودشو میخارید یا پشتشو میخارید یا پاشو میخارید
نکنه این هم عملی شده و قبل برنامه چیزی زده بود؟؟

موقع پخش جوایز خانه سینما خودشونو مسخره کرده بودن زنها که میخواستن بیان جایزشون روبگیرن از 100 کیلومتری فیلمبرداری کرده بودن خب مگه مجبورید پخش نکنید یا اگر پخش میکنید مثل ادم پخش کنید

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
مسعود کیمیایی اشکالش اینه که تازگی ها همش میخواد پسرش رو مطرح کنه
تو سه تا فیلم اخیرش پولاد کیمیایی قهرمان فیلم هاش بوده
در حالی که پولاد تو فیلم های معدود دیگه ای حضور داره اونم به عنوان نقش چندم و اگر بازیگر بزرگی بود کارگردان های دیگر هم ازش استفاده می کردن.

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
موقع پخش جوایز خانه سینما خودشونو مسخره کرده بودن زنها که میخواستن بیان جایزشون روبگیرن از 100 کیلومتری فیلمبرداری کرده بودن خب مگه مجبورید پخش نکنید یا اگر پخش میکنید مثل ادم پخش کنید

این بحثا رو نکنیم بهتره،تلوزیون همینه دیگه،دقیقا همین حرفتون رو در هزار مورد دیگه میشه زد که‌:"مجبورید مگه؟!پخش نکنید دیگه بابا!،مجبوری دوبله کنی؟!ن ری ن دیگه بابا !"
مسعود کیمیایی اشکالش اینه که تازگی ها همش میخواد پسرش رو مطرح کنه
تو سه تا فیلم اخیرش پولاد کیمیایی قهرمان فیلم هاش بوده
در حالی که پولاد تو فیلم های معدود دیگه ای حضور داره اونم به عنوان نقش چندم و اگر بازیگر بزرگی بود کارگردان های دیگر هم ازش استفاده می کردن.

خدایی من زیاد آشنا نیستم با کیمیای ولی چند تا فیلمی که ازش دیدم واقعا یه تصویر خیلی خیلی بدی ازش بهم دداده که اصلا خوشایند نیست!

Last edited:

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
در گزارش خانه سینما هو شدن آقایان ده نمکی و شریفی نیا بصورت کاملاً برعکس، تشویق این دو نفر توسط حاضرین جا زده شد!

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
محمد رضا شریفی نیا و ده نمکی بغل هم نشسته بودند

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
مسعود کیمیایی کار گردان مطرح سینمای ایران در یادداشتی که در روزنامه شرق منتشر به‌شدت، به سانسور سخنان خود در برنامه هفت انتقاد کرده است... (+)

اينجا را ديدی؟
http://www.cinemaema.com/module-page...-pid-3801.html

من بدرود بغداد را در جشنواره ديدم فيلم خيلی خوبی بود.از استاندارد های سينمای ايران که خيلی بالاتر بود.
يک نکته جالب هم بگم بعد از تموم شدن فيلم دکتر صدر و جواد طوسی که در سينما آزادی بودند به مهدی نادری برای ساخت چنين فيلمی تبريک گفتند.
اميدوارم بين گزينه های فعلی همين انتخاب بشه چون اون دو تا که فاجعه هستند

والا قرار بود بین این فیلم ها یکی بره اسکار:
به رنگ ارغوان (ابراهیم حاتمی کیا)
بیداری رویاها (محمدعلی باشه آهنگر)
تنها دو بار زندگی می کنیم (بهنام بهزادی)
حیران (شالیزه عارف پور)
شاعر زباله ها (محمد احمدی)
شبانه (کیوان علیمحمدی، امید بنکدار)
صبح روز هفتم (مسعود اطیابی)
صداها (فرزاد موتمن)
طلا و مس (همایون اسعدیان)
طهران تهران (داریوش مهرجویی، مهدی کرم پور)
عیار 14 (پرویز شهبازی)
هفت دقیقه تا پاییز (علیرضا امینی)
هیچ (عبدالرضا کاهانی)
چهل سالگی (علیرضا رئیسیان)
کیفر (حسن فتحی)

از بین اینها من تنها دو بار... و طلا و مس و هیچ و هفت دقیقه تا پاییز ر پسندیدم.

از این چهار مورد هم خیلی سخته یکی ر انتخاب کنم اما فکر کنم هیچ بهترینش باشه

مرسی. من 8 مورد از اینها رو دیدم. فیلم مورد علاقه خودم هیچ هست و طهران/تهران (اپیزود مهرجویی)
اما کلا فکر می کنم طلا و مس بیشترین شانس رو اونور آب میتونه داشته باشه. درباره الی نشون داد که سینمای مدرن ایران هنوز خریدار نداره, به هر حال اونها خودشون استاد ساختن چنین مواردی هستن و به اینجور فیلمها کمتر بها میدن. در نتیجه فیلمی مثل کیفر یا صداها اتوماتیک باید از لیستشون حذف بشه (هرچند اصلا در یک دسته قرار نمیگیرن ولی در نگاه اول میره تو طبقه بندی مدرن های این دهه). هیچ رو هم که همینجا خیلی کوبیدنش و باهاش بد برخورد کردن.

deadline ـه اسکار برای نماینده هر کشور در بخش خارجی اول اکتبر هست. با این حساب باید زودتر انتخاب کنن و ای کاش طلا و مس (فقط به خاطر شانسی که میتونه اونور داشته باشه) انتخاب بشه.

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
توی همشهری جوان یه مطلبی خوندم مبنی بر این که قرار بوده جیرانی توی برنامه ی(به نظرم)دو هفته ی پیش در مورد یه سری اجتماعات و نشست های یه سری تهیه کنندگان با دلیل و مدرک اعتراض کنه و بگه که نباید باشن و اینطور که نوشته بود قبل از برنامه با فشاری که آورده میشه و با یه سری تماس ها این ماجرا کنسل میشه و آیتم های آماده شده رو هم پخش نمیکنن!
شما شنیدین؟چی بوده داستان؟در مورد اون نشست ها چیزی میدونید؟

My_Computer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فراستی جالب نقد می کنه فیلم ها رو

حال کارگردانها رو خوب می گیره

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
تلویزیون مانع حضور میترا حجار شد

در حالی كه از چند روز پیش قرار بود فیلم آناهیتا با حضور میترا حجار بازیگر فیلم و عزیز الله حمید نژاد در برنامه هفت مورد نقد وبررسی قرار بگیرد، یك روز قبل از سوی تلویزیون اعلام می شود كه میتراحجار حق حضور دربرنامه هفت را ندارد.

به گزارش پارس توریسم ،این اقدام تلویزیون باعث واكنش صریح عزیزالله حمید نژاد كار گردان آناهیتا شد و این كار گردان مطرح در اظهاراتی عنوان كرد:خانم میتراحجار قرار بود دراین برنامه حضور داشته باشد ولی امروز از سوی تلویزیون خبر دادند كه ایشان به هر دلیل نمی تواند حضور داشته باشد

وی ادامه داد: من از این اقدام تلویزیون متاثر شدم . در زمان تولید فیلم آناهیتا به خاطر فشارهای زیادی كه به خاطر حضور حجار به من وارد شد لطمه های روحی وروانی زیادی خوردم .

كار گردان فیلم آناهیتا با طرح این پرسش كه چرا وقتی سریالی با بازی میترا حجار از تلویزیون در حال پخش است او نمی تواند با مخاطب خود ارتباط داشته باشد ، گفت:روز یكشنبه خانم حجار قرار است در سینما قدس ودر سانسهای 6:30و 8به همراه تماشاگران ودیگر بازیگران فیلم حضور داشته باشد .

درادامه فریدون جیرانی مجری برنامه هفت در پاسخ به انتقادات حمید نژاد گفت :من نمی توانم به این گلایه های شما جوابی بدهم .

درادامه این برنامه نتایج نظر سنجی برنامه هفت از تماشاگران اناهیتا اعلام شد وبیش از 85 درصد تماشاگران رای عالی به فیلم آناهیتا دادند 5درصد آن را فیلمی خیلی ضعیف و 4درصد آن را خوب و یك درصد ضعیف عنوان كردند.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
نقد این هفته برای چه فیلمیه؟

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
آخرین برنامه هفت رو کسی دیده؟ مصاحبه با فریماه فرجامی

چی گفته بودن که این قدر رخشان بنی اعتماد شاکی بود؟

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
مصاحبه با فریماه فرجامی در حالتی گرفته شده بود که به نظرم وی وضعیت روحی و جسمی خوبی نداشت نمی تونم بگم چی ایشون رو اینقدر شکسته از لحاظ قیافه و همچنین از لحاظ حرف زدن خیلی نامناسب و رک کرده بود طوری که انگار داشتی مصاحبه با یک خاله خانباجی که مدام پشت سر مردم غیبت و بدگویی می کنه رو تماشا می کردی.خلاصه روحا مشکل داشت و ابتدا از تارخ بد گفت به این عنوان که توی بازی فقط خودشو می بینه و مغروره. از معتمد آریا هم به عنوان زنی متکبر و خودگیر که خاکی نیست اسم برد.بیشتر دیدن دوباره فرجامی بعد از سالها تاسف عمیق منو برانگیخت تا خوشحالی. لینک قسمتی ازین مصاحبه http://www.mediafire.com/?pda4x5ss03bg1b5

پ.ن: در مورد رخشان بنی اعتماد... فرجامی در فیلم نرگس ایشان بازی کرده و سخنان فرجامی در مورد این فیلم و کارگردانش واکنش بنی اعتماد رو برانگیخت

Last edited:
بالا