برگزیده های پرشین تولز

بر و بچ تا تابستون تموم نشده یه قراری بزاریم بریم پارک جمشیدیه صفا کنیم .

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به برو بچ

تا تابستون تموم نشده یه قراری بزاریم بریم پارک جمشیدیه صفا کنیم . فرقی نمیکنه کجا باشه . چیتگر هم بد نیست . اگه بریم چیتگر غربی بساط منقل که به راهه . دنگی نفری 5 تومن هم بزاریم یه جوجه کباب ذغالی تو هوای آزاد خیلی میچسبه . پارک جهان نمای کرج هم بدی نیست . آلاچیغاش می ارزه به همه چیز . اصلا چطوره بریم دربند . بابا دلمون پکید . هرچند شاید خودم نتونم بیآم :blush:

هفته قبل رفتیم کن سولقون حالم بهم خورد . یه عده لخت شده بودند داشتند تو لجن شنا می کردند . تا یادم نرفته بگم تو مسیر امامزاده داود آخرای مسیر جاده به طرز فجیعی ریزش کرده . اگه می رید مواظب باشید از اون بالا نیافتید پایین . از شانس بدم اومدم با 3650 از این جاده ریزش کرده عکس بگیرم . دیدم میزنه مموری فول آخه 200 تا عکس انداخته بودم .

راستی این آبشار وانا کجاست که بچه های مجید آنلاین میخان برن ؟
3rd-Tour.jpg

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از Piter1356 :
سلام به برو بچ

تا تابستون تموم نشده یه قراری بزاریم بریم پارک جمشیدیه صفا کنیم . فرقی نمیکنه کجا باشه . چیتگر هم بد نیست . اگه بریم چیتگر غربی بساط منقل که به راهه . دنگی نفری 5 تومن هم بزاریم یه جوجه کباب ذغالی تو هوای آزاد خیلی میچسبه . پارک جهان نمای کرج هم بدی نیست . آلاچیغاش می ارزه به همه چیز . اصلا چطوره بریم دربند . بابا دلمون پکید . هرچند شاید خودم نتونم بیآم :blush:

خودت نمياي اونوقت مارو ...خوب بزار ببينيم كسي پايه هست...

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shifte shab :

من هم تو کرمان بودم نمی اومدم . شیفتی جان ما که کرمان بیا نیستیم ولی یه خشکه دعوتی بزن شاید اومدیم :D ;)

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خدا یک عقلی به این مجید آنلاینی ها بده یک پولی به ما!!
من نمی دونم چرا اینها هر وقت که قرار عمومی میزارند میرند سر قله قاف!!!! یک جای بهتر نبود !!

در ضمن کیف قضیه به آنلاین بودن هستش.
تازه مثلا دور هم جمع بشیم!! مثلا چی بگیم! اگر خیلی حرف داشته باشیم همین جا می زنیم!!
البته قرار های مثل تبریز بچه های ما قضیه اش فرق می کنه. اما فکر نمی کنم فعلا لزومی داشته قرار عمومی راه بندازیم.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آقا یه روز جمعه بزارین فقط !

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اق شما همتون همديگرو ميشناسين؟
اگه نه منم بيام يه حاله اساسي هم به همه ميده ( نه نه نه منظورم اون نيست :p )

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اینکه طوفان فیلترینگ خیلی از کاربرای پی تی رو ریخته . خیلی اوقات تو گفتگوی آزاد مگس هم پر نمیزنه . این تعدادی هم که گاهی آنلاین میشن حس و حال ندارن . بابا یه تکونی به آقاداییتون بدید

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من که از ساعت 3 بعدازظهر تا حدودا 2-3صبح (گاها تا 6 صبح) اینترنتم رو واگذار کردم به سایت خوابگاهمون واسه همین تو اون ساعتها نمیام. اخیرا هم یه مشکلی برام پیش اومده که خیلی درگیرش هستم و کلا زیاد تو اینترنت نمیام ولی خب روزی 20 تا پست حداقل تو پی تی می زنم هنوز!

DOOSTeKHOOB

Registered User
لایک‌ها
6
آقا من پا هستم :happy: اگه رو قله ي اورست هم قرار بذارين من ميام :D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
حالا نمیشه شما دست باشی؟
39.gif

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Piter1356 :
مثل اینکه طوفان فیلترینگ خیلی از کاربرای پی تی رو ریخته . خیلی اوقات تو گفتگوی آزاد مگس هم پر نمیزنه . این تعدادی هم که گاهی آنلاین میشن حس و حال ندارن . بابا یه تکونی به آقاداییتون بدید
ولی تو پیتیز خیلی هم شلوغه و خوبه :D دیگه خبری از ادمینهای اینجا و بعضی مدیراشون نیست و اوضاع خوبه اونجا فعلا :D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mehrdad1355 :
ولی تو پیتیز خیلی هم شلوغه و خوبه :D دیگه خبری از ادمینهای اینجا و بعضی مدیراشون نیست و اوضاع خوبه اونجا فعلا :D
به نظر من که فرقی نمی کنه. هر دو تا فوروم دیشب خیلی خلوت و بی حال بودن.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
من هم که مثل همیشه نمیام ....!!!(یکی نیست بگه آخه کی می اومدی که حالا نمیای ) ..؟؟؟

محسن

بالا