برگزیده های پرشین تولز

بساط سیگار و قلیان کشی در میان دختران +تصاویر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
فدات شم خود من تاحالا هزار بار گفتم تفریح درست درمون نداریم اما مگه دخانیات تفریح ؟!
هزار بار به دوستام اس دادم بیاید بریم استخر بعدم پارکی جایی بگردیم یه بارم نیومدن! حالا به من میگن استخر ولش کن پاش بریم یه قهوه خونه ای جایی قلیون چایی بزنیم!! :eek:
دوتا جوون 25,6 ساله این حرف رو میزنن!
درسته تفریح نداریم اما دیگه نباس دلیل دور هم جمع شدنمون سیگارو قلیون باشه که!

Sent from my F**king life
تو نوع عمل مصرف دخانیات بحث زیاده :) نمیدونم اسمش تفریحه یا نه ولی باید قبول کرد اگر جزو تفریحات بشه به حسابش آورد به نسبت بقیه تفریحات تو ایران واقعا ارزونتره و شاید تسکین دهنده تر (اینو بگم که خودم از دود و دم حالم بهم میخوره به علاوه نوشیدنی ولی یه تفریح ناسالم دیگه رو هستم :p)
شما نگاه کن ما یه شب رفتیم شهربازی داغون ارم مال هزار سال پیش با کلی دستگاه تاریخ انقضا گذشته نزدیک به 60 تومن پیاده شدیم.حالا حساب کن یه چایی قلیون چقدر میشه
یه مسئله ی دیگه هم که هست تو ایران مسئله ی جو هست.طرف فکر میکنه اگر سیگار یا قلیون نکشه نسبت به رفقاش امل و احمق و ایناست و باید از اونا پیروی کنه

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
تو نوع عمل مصرف دخانیات بحث زیاده :) نمیدونم اسمش تفریحه یا نه ولی باید قبول کرد اگر جزو تفریحات بشه به حسابش آورد به نسبت بقیه تفریحات تو ایران واقعا ارزونتره و شاید تسکین دهنده تر (اینو بگم که خودم از دود و دم حالم بهم میخوره به علاوه نوشیدنی ولی یه تفریح ناسالم دیگه رو هستم :p)
شما نگاه کن ما یه شب رفتیم شهربازی داغون ارم مال هزار سال پیش با کلی دستگاه تاریخ انقضا گذشته نزدیک به 60 تومن پیاده شدیم.حالا حساب کن یه چایی قلیون چقدر میشه
یه مسئله ی دیگه هم که هست تو ایران مسئله ی جو هست.طرف فکر میکنه اگر سیگار یا قلیون نکشه نسبت به رفقاش امل و احمق و ایناست و باید از اونا پیروی کنه
قربونت اگه اونجوری پولی حساب کنی که چوب برداریم همدیگه رو بزنیم ارزونتره که! :D
درسته جو بدی بین جوونا حاکم شده
خیلیام که اهلش نبودن به خاطر بقیه و دوستاشون رفتن تو کار دخانیات
دیگه فایده هم نداره اونکه میکشه هرکاریش کنی بالاخره خودشو میرسونه به چیزی که میخواد

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دیگه فایده هم نداره اونکه میکشه هرکاریش کنی بالاخره خودشو میرسونه به چیزی که میخواد

خوب قبول کن هیچ تفریحی نداریم همه چی رو ازمون گرفتن پس بی خود نیس میربم سراغ قلیون و عرق ووو یا تفریح خیلیا این هست شبا میرن دور دور با ماشینشون این تفریح جوونای ما شده:D

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
فدات شم خود من تاحالا هزار بار گفتم تفریح درست درمون نداریم اما مگه دخانیات تفریح ؟!
هزار بار به دوستام اس دادم بیاید بریم استخر بعدم پارکی جایی بگردیم یه بارم نیومدن! حالا به من میگن استخر ولش کن پاش بریم یه قهوه خونه ای جایی قلیون چایی بزنیم!! :eek:
دوتا جوون 25,6 ساله این حرف رو میزنن!
درسته تفریح نداریم اما دیگه نباس دلیل دور هم جمع شدنمون سیگارو قلیون باشه که!

استخر جلسه ای 7 تومنه بابا منی که روزی 5 تومن کار میکنم 2 تومن هم تازه کم میارم براش:D
دیگه مجبوریم بریم پیش رفیقمون مارو از در پشتی استخر رد کنه تو خدا ببخشه:general705:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
خوب قبول کن هیچ تفریحی نداریم همه چی رو ازمون گرفتن پس بی خود نیس میربم سراغ قلیون و عرق ووو یا تفریح خیلیا این هست شبا میرن دور دور با ماشینشون این تفریح جوونای ما شده:D

دور دورم دیگه نمیشه والا
به خدا دور دور که هیچ تا دانشگاه هم میریم بنزین کم میاریم پول نداریم بنزین بزنیم
یادش بخیر سال اول گواهینامم 5 ساعت 6 ساعت الکی خیابونارو بالا پایین میرفتیم دهن بنزینو سرویس میکردیم
(یه بوق مینی بوسی هم وصل کرده بودم آی میزدیم میخندیدیم... ای فحش میدادن ما هم دو برابروشو میدادیم.....:general304:)
تو را بودیم رفیقم گفت واسه این یارو بزن در حال سبقت براش زدیم یارو مارو نگاه کرد ماشینو نگاه کرد همون لحظه ماشین جلوییش ترمز زد اون رفت توش اخ تا چشمون تو آینه کار میکرد یارو داشت فحش میداد ما هم داشتیم فحش میدادیم میخندیدیم
خدایا ببخش از رو ناچاریه
تفریح نداریم تفریح.دی
الان بوقشو دارم بنزینشو ندارم با حس حالشو:general505:
راه و شیوه های تفریح زیاد هست البت به بنزینین خیلی بستگی داره
یکی از راها:آب پاش ماشینتون رو بچرخونید طرف عابرا
زیر پای هر کی ترمز زدید سوار نشد یه آّب بگیرید خیسش کنید.......دیییییییییییییییییی
اینو یکی حرکت اومده بود خیلی حال کردم

Last edited:

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
استخر جلسه ای 7 تومنه بابا منی که روزی 5 تومن کار میکنم 2 تومن هم تازه کم میارم براش:D
دیگه مجبوریم بریم پیش رفیقمون مارو از در پشتی استخر رد کنه تو خدا ببخشه:general705:
دیگه هرروز که نمیخواد بری استخر پوستت بلند میشه بابا :D
پس فایده نداره بیاید همون روزی یه پاکت سیگار بکشیم مفت 1500
:D

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
تو را بودیم رفیقم گفت واسه این یارو بزن در حال سبقت براش زدیم یارو مارو نگاه کرد ماشینو نگاه کرد همون لحظه ماشین جلوییش ترمز زد اون رفت توش اخ تا چشمون تو آینه کار میکرد یارو داشت فحش میداد ما هم داشتیم فحش میدادیم میخندیدیم
خدایا ببخش از رو ناچاریه
تفریح نداریم تفریح.دی

تفریحات سالم که میگن همیناست ؟ :D

• Like
Reactions: usl

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دور دورم دیگه نمیشه والا
به خدا دور دور که هیچ تا دانشگاه هم میریم بنزین کم میاریم پول نداریم بنزین بزنیم
یادش بخیر سال اول گواهینامم 5 ساعت 6 ساعت الکی خیابونارو بالا پایین میرفتیم دهن بنزینو سرویس میکردیم
(یه بوق مینی بوسی هم وصل کرده بودم آی میزدیم میخندیدیم... ای فحش میدادن ما هم دو برابروشو میدادیم.....:general304:)
خدایا ببخش از رو ناچاریه
تفریح نداریم تفریح.دی
الان بوقشو دارم بنزینشو ندارم با حس حالشو:general505:
راه و شیوه های تفریح زیاد هست البت به بنزینین خیلی بستگی داره
یکی از راها:آب پاش ماشینتون رو بچرخونید طرف عابرا
زیر پای هر کی ترمز زدید سوار نشد یه آّب بگیرید خیسش کنید.......دیییییییییییییییییی
اینو یکی حرکت اومده بود خیلی حال کردم
چی میگی این رفیق ما از صبح تا 4-5 صبح روز بعد!! با MOHAVE هشت سیلندر تازه میگرده تو خیابونا با اون مصرف بنزینی که نگم بهتره.روزی 2-3 بار بنزین میزنه جدی میگم:D البته ناگفته نماند با PORSCHE و BENZ پدر هم میشینن جای خود بماند o_O بعد ما پول بنزین برای ماشینای ساخت ملیمون نداریم :(

• Like

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
تازه فقط پول بنزین نیس خرابی ماشین و روغن و کوفت زهره مار و بدترش بیمه و تصادف هم هست

• Like

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
تفریحات سالم که میگن همیناست ؟ :D
سالمترین اونی بود که تو بچگی انجام میشد زنگ در خونه مردم لاستیکای ماشینا لامپای مهتابی خراب برا شکوندنشون...
خداییش بچگی چقدر لذت بخشه:rolleyes:

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439

اینو حساب کن جوونای فعلی که ما باشیم کلا حال و حوصله ببخشید هیچ غلط فیزیکی رو نداریم :general607: و تفریح هایی که کار فیزیکی توش حداقل باشه رو بیشتر میپسندیم.خیلیا هستن تو خونه حال و حوصله تا دستشویی رفتن رو هم ندارن ، اینقدر نگه میدارن که دیگه در مرز انفجار برسن بعدا میرن
الان نگاه کنی هممون فقط ادامه میدیم به چیزایی که بهش عادت کردیم و نه هدفی داریم نه آینده ای برای خودمون متصور هستیم
اون دوستمون که بوق مینی بوسی هم وصل کرده بوده حرکت جالبی زده بوده
واقعا دیگه به همینا باید قانع باشیم

• Like

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
14-9-19-5563013930626105528873652524.jpg

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
واقعا تاسف اوره.

Sent from my MB525 using Tapatalk 2

Del Monte

Registered User
لایک‌ها
283
با عرض معذرن از دوستان
دختری که میره بیرون خونه
و هر غلطی از جمله پسربازی و مشروب خوری و قلیون کشی میکنه
دختر نیست یه چیز دیگه است که گفتنش اینجا جایز نیست!! :general502:
زنه؟

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
با عرض معذرن از دوستان
دختری که میره بیرون خونه
با عرض کعذرت از دوستان

پسری که میره بیرون از خونه

و هر غلطی از دختربازی و مشروب خوری و قلیون کشی و حشیش کشی و تیکه انداختن به دختر مردم و با 20 تا دختر رفیق بودنو میکنه

پسر هست اما یه لقب خیلی خوب داره که گفتنش اینجا جایزش نیست،در همین حد بگم آخرش "نی" هست!

پ.ن:من مدافع حقوق زنا نیستم،اما خب منطقت واقعا منطق شخماتیکی هست

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
با عرض معذرن از دوستان
دختری که میره بیرون خونه
هر کی یه شخصیتی داره

Sent from my C6903 using Tapatalk

madman2011