برگزیده های پرشین تولز

بساط سیگار و قلیان کشی در میان دختران +تصاویر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,584
چه همدمی ؟! خواهر مثلا ؟! هر کدومشون شومپخ تا دوست پسر دارن . دیگه کی قراره همدمشون بشه ؟!
وقتی هر 50 تا یکی نمی ارزه، هر کدوم خائن و دروغگو و ... ، این همدم میشه؟
همین واسه پسر ها صدق میکنه

جنس بد باید گیر بد بیوفته

aitisraad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همه ی اینها به دلیل نبودن مکان های مناسب تفریحی و گردشگری و هزینه بالای آنهاست. وقتی شهر بازی در یک کشور سالانه جندین کشته و زخمی به جای میگذاره همه به قلیان و این گونه تفریحات ناسالم رو میارن.

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
وقتی هر 50 تا یکی نمی ارزه، هر کدوم خائن و دروغگو و ... ، این همدم میشه؟
همین واسه پسر ها صدق میکنه

جنس بد باید گیر بد بیوفته

یعنی هرکی دوست پسر نداره باید بره قلیون بکشه ؟ این استدلال شماست ؟ ولم کنین من میخوام خودمو بکشم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,584
یعنی هرکی دوست پسر نداره باید بره قلیون بکشه ؟ این استدلال شماست ؟ ولم کنین من میخوام خودمو بکشم
نــــــــه، نگفتم باید
کسی نباشه حرفشو درک کنه باهاش دردل کنه کشیده میشه سمت دود و الکل و ...

o_Oo_O چه ربطی به همدم داره ؟!
همدم نه هر کوفت دیگه

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
شما خودت شخصا گوشیاشونو چک کردی؟
خداوکیلی مال چندتاشون رو چک کردم چقدر اسم پسر بود
بعدش مثلا چندتا هم اسم بود زده بود بابک مهرشهر--بابک موبایل فروشی--بابک پژو206
اینجوریاست داداش

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
هروقت سیگار قدغن شد قلیونو از سفره خونه ها جمع میکنن.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
خداوکیلی مال چندتاشون رو چک کردم چقدر اسم پسر بود
بعدش مثلا چندتا هم اسم بود زده بود بابک مهرشهر--بابک موبایل فروشی--بابک پژو206
اینجوریاست داداش
یاد اون روز افتادم که گفتی خانمای فامیلتون jlhdg fi vhfxi nhvk :confused:
توئم هر بحثی میشه از اونا مایه میذاری
زنان خوش اندام تمایل بیشتری به رابطه جنسی دارند

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
رفیق سریع موضع نگیر هرکی هرچی میشه میگه اسلام . اسلام اونجوری نیست که الان تو جامعه رواج داره...قبول دارم کسی درست کار نمیکنه والا با دین اسلام این مملکت گلستان میشد...
من کماشم بود با هر دین و آیینی هم آشنایی دارم کسی بهم نگفته چی به چیه علاقه ای هم ندارم از کسی و چیزی اطلاعات بگیرم بلکه جذبی و ذهنی بصری و تجربی قبولش دارم . هیچی اسلام ناب محمدی نمیشه .
این مشکلات ریشش برمیگرده به کم رنگ شدن مسائل دینی . دین مرز حلال و حرام رو مشخص کرده و هشدار داده . آیا الان تو جامعه تعریفی از نان حلال و حرام داریم ؟ دین یه مسائلی رو حرام اعلام کرده ... آیا عده ای گوش میدن اصلا ؟ دین انسان رو از غیبت و دروغ منع کرده... آیا الان هر روز خدا کارمون دروغ و غیبت و زیر.. نیست ؟ دین زنا رو حرام کرده... آیا نمیفروشن و نمیخرن ؟ نگاه حرام - نیت حرام - حق دیگران خوردن - حریص شدن به مال دنیا و جان دیگران و ... هزاران بدبختی دیگه که مصببش خود انسان ها هستن.
خودمون به هیچی عمل نمیکنیم بعدش میگیم دین بده... اینها همه عواقب عمل نکردن و نشناختن و عدم درک دین و ایمان هست که بدین شکل ظاهر میشه ...
با اینهمه کسی بخواد میتونه سالم زندگی کنه باز خدا و اهل بیتش مدام کنار انسان هستن و کسی که بصیرتش رو رشد بده میتونه سالم باشه و سالم زندگی کنه.
انسانیت و وجدان آدم رو از خوردن مال حرام،غیبت،دروغ،ربا،نیت بد،حق دیگران رو خوردن و حریص شدن به مال دنیا منع کرده،پس فکر نکن فقط دینه که این حرفا رو میزنه،در ضمن زمینه فساد تو دین بیشتره تا انسانیت و وجدان آدما،چیزی که از همون اول که ادیان به وجود اومدن تا همین امروز داریم میبینیم

گفتین با دین اسلام این مملکت گلستان میشه،نه داداش من،زمانی این مملکت گلستان میشه که توئه مسلمان با اون مسیحی یا یهودی یا بی خدا یکی باشی،نه اینکه دین خودت و اعتقادات خودت رو اعتقاد برتر بدونی و بقیه رو داخل آدم حساب نکنی،که این با وجود دین اسلام امکان پذیر نیست،چون این دینته که بهت میگه مسیحی و یهودی کافرن،اونی که بی خدا هست نجس،پس مسلمان گونه برتره و بقیه هم برن به درک!

هر موقع این مسائل حل شد این خراب شده گلستان میشه،که با این وضعیتی که من میبینم،ندیده های بنده و شما هم گلستان شدن این مملکت رو نمیبینن

takseven

Registered User
لایک‌ها
16
خدا به خیر کنه این جوون های بیچاره اخه چرا باید با این سن کم برن سراغ دود

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
نمیدونم چمون شده همه بی حال و بی انگیزه و تنبل شدیم
عمرا کسی پایه ورزش و کوه و استخر و اینجور کارا نیست
اما تا 4 تا جوون جمع میشن دور هم 3 تا قیلون ردیف میکنن و د بکش!
قدیما خیلی وقت پیشا فقط یه عده پیرمرد تو پاکستان و افغانستان قلیون میکشیدن, الان از نوجوانی میکشن تا دم مرگ!

Sent from my F**king life

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
خداوکیلی یه تفریح سالم درست درمون بگین که آدم بتونه بره؟یه اینترنت درست حسابی نداریم آدم بترمرگه خونش آنلاین بازی کنه.2 3 هفته پیش که خبر اون حادثه تو پارک ارم اومد بیرون ما شب قبلش اونجا بودیم و دقیقا سوار همون دستگاه هم شده بودیم . باورتون نمیشه ولی واقعا تو بازی اسکیتش که صف براش میبندن مرگ رو به چشم دیدم.فاقد هیچگونه شرایط ایمنی درست از صندلیم کاملا بلند شده بودم و دستم به یه دستگیره بند بود فقط
فقط کار نیست اینهمه فشار روحی و روانی و اجتماعی هست زیاد نمیشه به این بنده خداها خرده گرفت

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
خداوکیلی یه تفریح سالم درست درمون بگین که آدم بتونه بره؟یه اینترنت درست حسابی نداریم آدم بترمرگه خونش آنلاین بازی کنه.2 3 هفته پیش که خبر اون حادثه تو پارک ارم اومد بیرون ما شب قبلش اونجا بودیم و دقیقا سوار همون دستگاه هم شده بودیم . باورتون نمیشه ولی واقعا تو بازی اسکیتش که صف براش میبندن مرگ رو به چشم دیدم.فاقد هیچگونه شرایط ایمنی درست از صندلیم کاملا بلند شده بودم و دستم به یه دستگیره بند بود فقط
فقط کار نیست اینهمه فشار روحی و روانی و اجتماعی هست زیاد نمیشه به این بنده خداها خرده گرفت
فدات شم خود من تاحالا هزار بار گفتم تفریح درست درمون نداریم اما مگه دخانیات تفریح ؟!
هزار بار به دوستام اس دادم بیاید بریم استخر بعدم پارکی جایی بگردیم یه بارم نیومدن! حالا به من میگن استخر ولش کن پاش بریم یه قهوه خونه ای جایی قلیون چایی بزنیم!! :eek:
دوتا جوون 25,6 ساله این حرف رو میزنن!
درسته تفریح نداریم اما دیگه نباس دلیل دور هم جمع شدنمون سیگارو قلیون باشه که!

Sent from my F**king life

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
تو یه قسمت برره اهالی ده در اعتراض به شرایط نامناسب تصمیم گرفتند بروند شیشه های خانه شان را بشکنند
حالا نشه حکایت ما که چون تفریحات سالممون محدود و گران و ممنوع و پر هزینه است برویم شیشه خانه مان را بشکنیم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا