برگزیده های پرشین تولز

بستنی و آبمیوه فروشی بزنم؟ (مشاوره در مورد دستگاه ها و خود شغل)

a654321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان
دوستان یه چند مدتی بیکارم تا یه استخدامی جور شه..!
می خوام یه مغازه بستنی فروشی و آبمیوه فروشی راه بندازم.خودم در موردش کارش و دستگاهاش تجربه ای ندارم

نمی خوام زیاد هزینه کنم! یه دستگاه بستنی ساز 3 قیف و یکی از این آبمیوه گیری های صنعتی و یه خورده کیک و کلوچه .اینارو می خوام جلو مغازه بزارم و شلوغ کنم!
(اینجا آبمیوه فروشی طرف زده ولی همه چیشو برده داخل مغازه ...و مشتری خوبی نداره... به نظرم اینکه دستگاها بیرون تو دید باشه خیلی خوبه واسه فروش البته نمی دونم از طرف اماکن ازیت می کنندم یا نه ولی فک نمی کنم موردی باشه)

کسی در مورد قسمت یه دستگاه بستنی ساز با آبمیوه گیر و... کلا شروع کار رو می دونه؟
این کارو تا برج 9 می خوام .بعد اون جمعش می کنم.مغازه که کرایه می کنم برجی 1/400 کرایشو جای شلوغیه تقریبا...
ممنون می شم دوستان تجربیاتی اگه دارن بیان کنند

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
من فقط اینو میدونم خیلی سودش عالیه.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
اگه کسی اطلاعات داره بگه
و هم اینکه کارت چیز دیگه ای باشه ولی از دستگاه های بستنی قیفی بزاری با ابمیوه جلوی مغازه مشکلی نداره ؟

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
من در مورد دسگاهاش اطلاعات ندارم ولی حسابی سود میکنی . ضمنا سعی کن تو که برا چن ماه میخای دست دوم بگیری

a654321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
امروز رفتم اتحادیه
مغازه 25 متری می خوان و باید مغازه تایید بهداشت بخوره حدودا یه تومن هم کارای دریافت پروانه کسب برمی داره.
قیمت دستگاه ها متفاوته. 3 قیف 18 تا 20 تومن قیمتشه البته نو رو می گم
تک قیف فک کنم 6 ت باشه بازم دقیق نمی دونم.فعلا د حال تحقیقم...

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
بچه کجایی ؟ مثلا اگه تهرانی میدون قدس 3 4 تا هست . راحت از بستنی قیفی هاشون روزی 300 400 سود میکنن راحت
ولی مثلا وسط شهر جای خلوت اینطوری نیس . چون طرف نیومده مغازه ببینه کار داره باید بره و هزارچیز دیگه . یا مثلا اگه ابتکار به خرج بدی کلی سود داره
مردم عقده ای ایران مثلا رو لیوان بستنیشون آرم استارباکس بزنی 100 برابر میان میخرن چون فکر میکنن دوره آموزشیو تو آمریکا دیدی برا ساخت بستنی:| کافه رئیس تهران یکی از نمونه هاش! اینجوریاس

bene

Registered User
لایک‌ها
481
یه همچین دستگاهی در داخل چند هست
در چین که 700 دلاره
http://www.alibaba.com/product-detail/YQ-L42-three-flavors-soft-42L_1752195536.html
مغازه هم که فکرکنم حداقل باید 30 متر باشه برای مجوزش یه فایل توی اینترنت هست سرچ کنی پیدا می کنی
کرایه مغازه 30 متری توی یک محله پررفت و آمد تهران ماهیانه چقدره ؟
بستنی که خودت دستگاه داشته باشی لیتری کمتر از 1500 تومن هزینه داره ولی حداقل 4 برابر سود داره
همه چیز به کرایه مغازه بستگی داره

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
یه همچین دستگاهی در داخل چند هست
در چین که 700 دلاره
http://www.alibaba.com/product-detail/YQ-L42-three-flavors-soft-42L_1752195536.html
مغازه هم که فکرکنم حداقل باید 30 متر باشه برای مجوزش یه فایل توی اینترنت هست سرچ کنی پیدا می کنی
کرایه مغازه 30 متری توی یک محله پررفت و آمد تهران ماهیانه چقدره ؟
بستنی که خودت دستگاه داشته باشی لیتری کمتر از 1500 تومن هزینه داره ولی حداقل 4 برابر سود داره
همه چیز به کرایه مغازه بستگی داره
این همین 3قیف های خودمونه که استارتر نوشته 18-20تومنه البته قبلا من قیمت کرده بودن 11تومن بود:eek:

بستنی دستگاه و سنتی کیلویی است اما هزینه اش از کیلویی 1500قطعا بیشتره .من امروز یک کیلو دستگاهی خریدم کیلویی 6تومن .حساب اینم بکنید که مصرف برق اینها زیاده حدود 2.5-3کیلو واته برق اینها هم تجاری حساب میشه دوره ای بالای 1تومن پول برق میدهند چون یخچال و.........هم دارند

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
برای درست کردن بستنی اول باید بریم جایی کار کنیم یاد بگیریم یا میشه درست کرد ؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
برای درست کردن بستنی اول باید بریم جایی کار کنیم یاد بگیریم یا میشه درست کرد ؟
الکیه مگه؟!
خودتم میتونی درست کنی ولی کسی نمیخره
دورشو بری ببینی یه بستنی ساده میتونی درست کنی
بستنی خوشمزه که اسم در کنه رو دستور سریشو یه سری خاص دارن که خیلی گرون میفروشن

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
سودش خوبه :) جاش خیلی مهمه که البته هر چقدر هم اجارش زیاد باشه به همون نسبت کارتونم پر رونق تر میشه !
دستگاه هاشو که می تونی راحت با سرچ پیدا کنی .

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
بدرد نمیخوره

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
ماه رمضون نزدیکه ها اونم در نظر بگیر تا ضرر نکنی

:.:.: AMIN :.:.:

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا اونجایی که من میدونم و تجربه فامیلی داریم تو این زمینه ماه رمضون کرایه های مغازه نصف میشه و شما میتونی هزینه هاتو بعد از اذان دربیاری
برای خرید بستنی ساز هم برو به لینک زیر . ما دستگاه های خودمون رو از سایت زیر خریداری کردیم
دستگاه بستنی ساز و دستگاه یخ در بهشت ساز

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
تا اونجایی که من میدونم و تجربه فامیلی داریم تو این زمینه ماه رمضون کرایه های مغازه نصف میشه و شما میتونی هزینه هاتو بعد از اذان دربیاری
برای خرید بستنی ساز هم برو به لینک زیر . ما دستگاه های خودمون رو از سایت زیر خریداری کردیم
دستگاه بستنی ساز و دستگاه یخ در بهشت ساز

یه سوال میشه بپرسم :
این دستگاه های یخ در بهشت و خامه زن چرا تو ابران تولید نمیشه(شاید هم من ندیدم) به غیر از کمپرسور فکر کنم بشه بقیه اش رو ساخت

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
سلام و درود در صورت نیاز به راه اندازی و راهنمایی از صفر تا 100 در خدمتتون هستم .

بالا