برگزیده های پرشین تولز

بسته بندی دستمال کاغذی در منزل

sinsinate

Registered User
لایک‌ها
123
دستمال کاغذی بسته بندی کنید پولدار شوید
خواهشا دوستان به این سایت که میگم مراجعه کنید ببینید چطوره به صرفه هست یا نه من دانشجو هم هستم
http://andisheh56.blogfa.com

Last edited:

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
والا این سایت من نفهمیدم اصلا چیه و معتبر هم اصلا نمیدونم هست یا نه!!

برای پکیج آموزشی قبل اینکه توضیحات کاملی از کار بده پول میخواد بگیره آخرش معلومه .........

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

sinsinate

Registered User
لایک‌ها
123
والا این سایت من نفهمیدم اصلا چیه و معتبر هم اصلا نمیدونم هست یا نه!!

برای پکیج آموزشی قبل اینکه توضیحات کاملی از کار بده پول میخواد بگیره آخرش معلومه .........
برای بستن قرارداد هم دو میلیون تومن پول میخاد اونم چک و سفته و... قبول نمیکنه
؟؟؟؟ِ

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
عزیزم میدونم دوست داری تولید و درآمد داشته باشی. اما متاسفانه اینطور نمیشه. دستمال کاغذی اگر قرار بود تو خونه بسته بندی بشه که دیگه این همه سازمان چرا نظارت کنن به کار. شما باید مجوز فعالیت داشته باشی و همینطور مجوز بهداشتی. در غیر اینصورت وقتی میبری بازار کسی ازت برنمیداره . اگرم برداره میرن از تو مغازش جمع میکنن به عنوان جنس بدون مجوز و دیگه ازت نمیخره حتی وقتی مجوزشم بگیری اعتماد نمیکنه

sinsinate

Registered User
لایک‌ها
123
عزیزم میدونم دوست داری تولید و درآمد داشته باشی. اما متاسفانه اینطور نمیشه. دستمال کاغذی اگر قرار بود تو خونه بسته بندی بشه که دیگه این همه سازمان چرا نظارت کنن به کار. شما باید مجوز فعالیت داشته باشی و همینطور مجوز بهداشتی. در غیر اینصورت وقتی میبری بازار کسی ازت برنمیداره . اگرم برداره میرن از تو مغازش جمع میکنن به عنوان جنس بدون مجوز و دیگه ازت نمیخره حتی وقتی مجوزشم بگیری اعتماد نمیکنه
از مطالبت استفاده کردم اما بعد بسته بندی دستمال دوباره از همون شرکت یه فردی میاد دستمالارو تحویل میگیره پول میده من لازم نیست بفروشم فقط واس بسته بندی حق الزحمه میگرم

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
از مطالبت استفاده کردم اما بعد بسته بندی دستمال دوباره از همون شرکت یه فردی میاد دستمالارو تحویل میگیره پول میده من لازم نیست بفروشم فقط واس بسته بندی حق الزحمه میگرم
اینکارو برای قارچ هم میکردن یه زمانی بعد مدتی خلف وعده کردن . بعد جوراب بافی مد شد اونم خلف وعده کردن . بعد شد لیوان یک بار مصرف اونم بعد مدتی که دستگاه ها رو میفروختن به مردم دیگه نمیخریدن ازشون. خلاصه رسید به فیلتر های روغن ماشین . اونام نخریدن . و ... این زنجیره ادامه داره.

اگر میخای کاری راه بندازی از طریق این سازمان مشاغل خانگی برو جلو مجوز بگیر کار کن . البته اون شاخه از تولیدات رو که نیاز به مجوز بهداشت نداره چون اون شاخه خیلی خیلی سخته برا گرفتنش و بیشتر باید یک خونه جداگانه براش بگیری تا بهداشت تایید کنه تا خونه خودت. اما شاخه های بدون ستاره اش خوب دارن مجوز تولید میدن

sinsinate

Registered User
لایک‌ها
123
اینکارو برای قارچ هم میکردن یه زمانی بعد مدتی خلف وعده کردن . بعد جوراب بافی مد شد اونم خلف وعده کردن . بعد شد لیوان یک بار مصرف اونم بعد مدتی که دستگاه ها رو میفروختن به مردم دیگه نمیخریدن ازشون. خلاصه رسید به فیلتر های روغن ماشین . اونام نخریدن . و ... این زنجیره ادامه داره.

اگر میخای کاری راه بندازی از طریق این سازمان مشاغل خانگی برو جلو مجوز بگیر کار کن . البته اون شاخه از تولیدات رو که نیاز به مجوز بهداشت نداره چون اون شاخه خیلی خیلی سخته برا گرفتنش و بیشتر باید یک خونه جداگانه براش بگیری تا بهداشت تایید کنه تا خونه خودت. اما شاخه های بدون ستاره اش خوب دارن مجوز تولید میدن
دوست عزیز این سایت یه شرکتی که به قول خودشون چون صادرات زیاد دارن دستمال کاغذی رو تولید میکنن یکی دیگه وزن میکنه و بسته بندی بعد برمیگرده شرکت تا بازار بره
فعلا خودمم تو کار شامپو سرمایه گذاری کردم
http://tabriz.divar.ir/v/cXpxnGaSu/

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99

به به چه قشنگ و خوب گفتید
منم این تبلیغات را میدیدم و از اول میدونستم طرز کارشون چیه
متاسفانه اینم یه مدل دزدیه که فراگیر شده

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
دوست عزیز این سایت یه شرکتی که به قول خودشون چون صادرات زیاد دارن دستمال کاغذی رو تولید میکنن یکی دیگه وزن میکنه و بسته بندی بعد برمیگرده شرکت تا بازار بره
فعلا خودمم تو کار شامپو سرمایه گذاری کردم
http://tabriz.divar.ir/v/cXpxnGaSu/
شامپو را چکار میکنین؟

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
در این حد بگم که الان وزارت بهداشت به دستمال کاغذی هایی که پروانه بهداشت و اینا ندارن شدیدا گیر میده و میشه گفت بازار فروشش صفر هست.

اینم لابد یه طرحیه مثل کمپوست و فیلتر هوا و اینجور چیزا ...

بالا