برگزیده های پرشین تولز

بسته جامع آموزش طراحی وب از مقدماتی تا پیشرفته

ciw2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان !

من در این مبحث قصد دارم شما را با یک منبع آموزشی که 100 درصد شما را تبدیل به یک طراح وب می کند آشنا کنم.
اگر قصد دارید طراحی وب را به صورت حرفه ای شروع کنید و یا خود را برای امتحان بین المللی CIW آماده می کنید پبشنهاد می کنم از این بسته ها اسفاده کنید . من خودم این بسته ها استفاده کرده ام و بسیار کامل و جامع تمامی مباحث مربوط به وب را آموزش داده است . برای استفاده دیگران نیز آنها را در سایت lynda-shop.com قرار داده ام تا دیگران نیز از آن استفاده کنند. قیمت این بسته نسبت به آن چیز که من تهیه کرد ه ام بسیار کم است .

در این بحث من قصد دارم تا با استفاده از سرفصل ها این بسته آموزشی ، آموزش طراحی وب را شروع کنیم .
و تمام عزیزانی که سوال و مشکلی درباره ی محتوای آموزشی این بسته دارند در این مبحث مطرخ کنند تا به آن پاسخ دهیم.

نکته : در این بسته آموزشی طراحی وب از پایه با تمام مفاهیم اولیه وب تا برنامه نویسی پیشرفته با زبان PHP به طور کامل و با مثال های کاربردی آموزش داده شده است . تمام این آموزش ها به زبان انگلیسی ساده و روان از شرکت لیندا می باشد. شما می توانید این بسته ها را جداگانه یا همه را یکجا سفارش دهید.برای سفارش و شروع طراحی وب به سایت :www.lynda-shop.com مراجعه فرمایید.

بسته جامع طراحی وب شامل :

1- بسته طراحی سایت (شامل آموزش HTML &css و javascript, ajax,jQuery,xml و آموزش کامل نرمافزارDreamweaver CS4 , و بهیه سازی سایت SEO شامل 70 ساعت آموزشی تصویری )

2- بسته برنامه نویسی سایت (شامل آموزش PHP & Mysql از مقدماتی تا پیشرفته و مباحث Ecommrece ساختن فروشگاه آنلاین ، و نرم افزار سیستم مدیریت محتوا جوملا Joomla شامل 50 ساعت آموزش تصویری)

3- بسته گرافیک وب (شامل آموزش تصویری تمام نرم افزار های طراحی سایت از جمله: photoshop CS4,Fireworks CS4 , illustrator CS4 , Flash CS4 شامل 50ساعت آموزش تصویری)

4- بسته جامع آموزش فلش ( شامل آموزش جامع و کامل نرم افزار فلش و شروع آموزش اکشن اسکریپت 3 از مقدماتی تا پیشرفته و ساخت سایت و طراحی بازی با نرم افزار شامل 60 ساعت آموزش تصویری )

تمام این آموزش به ترتیب و اولویت یادگیری قرار گرافته شده است تا برای یادگیری کسانی که تازه می خواهند وب را یاد بگیرند نیز مفید باشد و همرا این بسته چندین ایبوک (pdf) مرتبط با آموزش ها قرار داده شده است.

[SIZE="5"][CENTER][SIZE="5"]http://www.lynda-shop.com[/SIZE][/CENTER][/SIZE]

عزیزان می توانند بعد از تهیه این بسته و مطالعه درس به درس آن در صورت داشتن سوال ، سوالات خود را در این مبحث مطرح کنند.

در نوشته بعدی مباحث مقدماتی در باره ی آموزش طراحی وب را خواهم نوشت.
با تشکر [attachment=176]

Last edited:

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
لیست دی وی دی ها و قیمت و توضیحات رو پ.خ کن لطفا

ciw2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کیفیتش هم عالی است

مگه میشه فیلم های آموزش خارجی بی کیفیت باشه!

hamoon99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
میگم شما دوستان حاضر در پی تی که ماشاالله خدای برنامه نویسی و کامپیوتر هستین چرا سعی نمیکنین این درسها و آموزشها رو به فارسی ترجمه کنین حداقل در حد زیرنویس؟
ببخشید یه پیشنهاد هست فقط.:p

ciw2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا باید بگم این آموزش ها فقط برای آمریکایی ها تولید نمی شود و مردم دیگر کشور های را هم در نظر می گیرند برای همین هم به زبان ساده و روان صحبت می کنند.

من هم که خودم از این استفاده کردم انگلیسی ام زیاد قوی نیست فقط چند وقتی کلاس رفته بودم متوجه مفهوم آموزشی می شدم . فقط بعضی جاها را دو یا سه بار نگاه می کردم بعد متوجه میشدم . حسن این آموزش ها نسبت به آموزش های فارسی این است که بسیار کامل و جامع آموزش داده شده است .

این را بگویم که تا امروز 11 نفر این بسته را سفارش داده اند اگر از این سایت بوده لطفا نظر خود را بنویسند .

با تشکر

full_hd

Registered User
لایک‌ها
24
رفیق لطفا یه توضیح دربارش بده و شرایط و قیمت رو برام بفرست .

بالا