برگزیده های پرشین تولز

بلاگ انگليسي و بلاگ فارسي

doostdar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من از شما سرويس www.persianblogger.com رو همراه با مووبل تايپ گرفتم. مي خوام روي اين سايت يك بلاگ انگليسي و يك بلاگ فارسي داشته باشم و هر دو رو هم الان راه انداختم. مشكلي كه دارم اينه كه وقتي توي بلاگ انگليسي مي خوام بنويسم همه چيز right-aligned هست كه اصلآ نمي خوام اينطوري باشه. سعي كردم كه با تغيير style-sheet اين قضيه رو حل كنم كه با اينكه شكل نهايي بلاگ رو تقريبآ درست مي كنه, وقتي كه مي خوام بنويسم (توي فيلد اديت) باز هم right-aligned هست و سر ادم گيج ميره (به خصوص كه دكمه چپ رو كه ميزني راست ميره و راست رو كه ميزني چپ ميره). ضمنآ با اين سيستم علامتهاي آخر جمله ها هم خراب مي شن. مثل نقطه و علامت سوال.

هيچ راهي هست كه يكي از بلاگهام براي فارسي ست آپ باشه (همونطور كه الان هست) و اون يكي براي انگليسي؟ به طوري كه اين مشكل رو با text alignment نداشته باشم؟

خيلي ممنون.

doostdar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك كار عجيب غريب كردم كه نصف مشكل رو حل كرد ولي قسمت مهمش همچنان باقيه: از فولدر فايلهاي تمپلت backup گرفتم بعد همشون رو با تمپلتهاي ديفالت مووبل تايپ (فارسي نشده) جايگزين كردم. با اينكار مشكل اديت درست شد ولي همچنان وقتي سايت رو بازسازي مي كنم جاي علامتهاي آخر جمله ها (در صورتي كه آخر پاراگراف باشند) غلطه. مثلآ اينطوري مي شه:

من توي اديتور مي نويسم:

Is this working?

خوب اصلآ دقيقآ همين مشكل اينجا رو داره. يعني علامت سوال مي آد اول جمله بجاي اينكه بچسبه به working.

ديگه دارم قاطي مي كنم!!!!!!!!!!!!

بالا