برگزیده های پرشین تولز

بنزین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sepehrm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای همیاری با مردم تهران پارس یه کبریت روشن کنید

Times Master

Registered User
لایک‌ها
1
از فلکه اول آخرین خبر اینکه فقط بسیجی ها ریختن دارن زن و بچه مردم رو میزنن هیچی هم حالیشون نیست .

چندنفرم تیر خوردن از همه بدتر یه دختره بود . اوضاع بدجوری بده اینجا .هرچی نیرو داشتن ریختن اینجا. فلکه اول رو

محاصره کردن . موبایلا هم که آنتن نمیده . دلم واقعا برای مردم محلمون میسوزه . این بیچاره ها شروع کردن ولی

حمایت نشدن اگه همه جای تهران همینجوری شلوغ میشد . به یه نتیجه ای میرسیدیم.:(

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
يك دونه عكسي چيزي بزاريد لااقل
مرديم از فوضولي

sepehrm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مردم در تهران به خیابانها ریختند و به سمت پمپ بنزین ها می روند و با بوق زدن و شعار دادن اعتراض خود را نشان می دهند حتی به فروشگاهها حمله کردند و دارند اجناس را می برند از تمامی دوستان خواهش می کنم از هر طریق که می توانند به یکدیگر خبر بدهند از طریق تلفن کردن از طریق اس ام اس بخواهید که دیگران هم به خیابانها بیانی

---------------

سلام پمپ بنزين خاقاني در خيابان دماوند تهران پارس حكيمه در اتش سوختند و پمپ بنزين اتوبان رسالت نبش رشيد در حال در گيري است هم وطن بپا خيز

---------------------

گزارش دریافتی از تهران: الان ساعت 1 نیمه شب است. من شاهین از تهران هستم. تا کنون حداقل هشت پمپ بنزین را در تهران یا حومه مردم به جان آمده آتش زدند.

به سایت: http://www.tehrantraffic.com/traffic/traffic.php

که سایت رسمی شرکت کنترل ترافیک تهران است مراجعه کنید در آنجا آدرس جاهايی که به علت آتش سوزی مشکل شده نوشته شده البته چون سایت حکومتی است ذکر نکرده آتش سوزی چیه ولی با تماس هايی که با دوستان دارم آتش سوزی پمپ بنزین ها است.

odeyseh

Registered User
لایک‌ها
0
بر اساس گزارش شرکت کنترل ترافیکبه لیست اتش سوزیهایتون تقاطع پیروزی و مقداد را هم اضافه کنید شروع ساعت 35/1 بامداد

roky

Registered User
لایک‌ها
10
بله متاسفم برای مردم تهران پارس این بنده خداها امشب ناراحت عزیزانشون به خاطرهمه ما ریختن بیرن بنده خداها حمایت نشدن هرچی سرمون بیاد حقمونه فردا هم همه جا ساکت این خط اینم نشون

sepehrm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کی می گفت کرج آرومه؟
----------

سلام هم اکنون درگیری در پمپ بنزین گلشهر در کرج در جریان است.

پمپ بنزینها را اتش زدند پمپ بنزین سر جرجانی جاده قدیم در اتش سوخت.

roky

Registered User
لایک‌ها
10
مردم در تهران به خیابانها ریختند و به سمت پمپ بنزین ها می روند و با بوق زدن و شعار دادن اعتراض خود را نشان می دهند حتی به فروشگاهها حمله کردند و دارند اجناس را می برند از تمامی دوستان خواهش می کنم از هر طریق که می توانند به یکدیگر خبر بدهند از طریق تلفن کردن از طریق اس ام اس بخواهید که دیگران هم به خیابانها بیانید تا این **** جلاد آخوندی هرچه زودتر سرنگون بشه. با سپاس

---------------

سلام پمپ بنزين خاقاني در خيابان دماوند تهران پارس حكيمه در اتش سوختند و پمپ بنزين اتوبان رسالت نبش رشيد در حال در گيري است هم وطن بپا خيز

---------------------

گزارش دریافتی از تهران: الان ساعت 1 نیمه شب است. من شاهین از تهران هستم. تا کنون حداقل هشت پمپ بنزین را در تهران یا حومه مردم به جان آمده آتش زدند.

به سایت: http://www.tehrantraffic.com/traffic/traffic.php

که سایت رسمی شرکت کنترل ترافیک تهران است مراجعه کنید در آنجا آدرس جاهايی که به علت آتش سوزی مشکل شده نوشته شده البته چون سایت حکومتی است ذکر نکرده آتش سوزی چیه ولی با تماس هايی که با دوستان دارم آتش سوزی پمپ بنزین ها است.
دمت گرم آقا عالی بود بازم خبربده

sepehrm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جمهوری اسلامی اعلام کرد از امشب بنزین به صورت سهمیه بندی شده در اختیار مردم قرار می گیرد.در پی اعلام این خبر مردم به سرعت راهی پمپ بنزین ها شدند تا در آخرین ساعات بتوانند بنزین مورد نیاز خود را تهیه کنند.از زمان وقوع این خبر تا این لحظه درست در پمپ بنزین بلال بندرعباس صفی به طول دو کیلومتر تشکیل شده است.نیروی انتظامی به صورت آماده باش درآمده است.در شهر یک حالت فوق العاده روی داده است.موجی از نگرانی و خشم مردم را فرا گرفته است.تا لحظه مخابره این خبر در پمپ بنزین بلال بیش از ده مورد درگیری بین مردم و مامورین نیروی انتظامی رخ داده است.مامورین نیروی انتظامی با باتوم مردم را به صورت وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار دادند.خود به شخصه شاهد بودم که یکی از فرماندهان نیروی انتظامی اعلام کرد از هر کس کوچکترین صدایی بیرون بیاد امشب را در بازداشتگاههای بدون کولر ما خواهد گذراند.از آنجا که هنوز قیمت آزاد بنزین نیز اعلام نشده مردم فقط می توانند جیره روزانه خود را که فقط چهار لیتر است دریافت کنند که عملا چهار لیتر یعنی هیچ.از دیگر جایگاههای سوخت رسانی نیز اخبار مشابهی دریافت می شود.

sepehrm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عکسهای آتش سوزی پمپ بنزین نیایش :
http://shervingz.blogfa.com/post-193.aspx

دمت گرم

post-193.aspx

18 تیر کی می شه؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
واقعا گزارشتون حرف نداشت بیست بیست بود ایول الله
خیلی هیجان داره من قلبم داره تاپ تاپ میزنه جون خودم
یه وقت سکته نزنیم پشت نت خوبه

roky

Registered User
لایک‌ها
10
الان بالاخره با دوستم ارتباط برقرار کردم گفت مردم وپراکنده کردن الان بسیجی ها ونیروی انتظامی تو خیابان ها میگن چه کثافت کاری شده که نگو فردا میخوان چه جوری ماس مالی کنن حتمی میگن گروهک منافقین بودن نه مردم مردم مافهمین توخونه ها نشسته بودن این آشوب طلبان ضد اسلامی بودن اصلا ایرانی نبودن:(

N&A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به غربم رسید.آزادی رو هم آتیش زدن.نیایش و جاده کرج هم همینطور.خدا به داد برسه.تاریخ ثابت کرده هیچ جایگزینی به جز بدتر برای بد وجود نداره....

Times Master

Registered User
لایک‌ها
1
فقط اول از همه یه تبریک به دکترجون میگم که با دولت مهرورزشون انقدر به مردم مهرو محبت دارند.::devil:

بعدشم از تمام مردم ایران که خوابیدن و هیچ توجهی نکردند تشکر میکنم .:mad:

reloto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
www.isna.ir
عكسهايي از وقايع امشب تهران را بروي سايت قرار داد.

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگن فیلم ترکیدن پمپ بنرین تهرانه والا دارم دانلود میکنم ببینم راست میگن یا نه

کد:
http://mobile-clip.sitesled.com/upload-clip/ir-clip/2/pomp%20benzin%20-%20hakimiye.3GP

roky

Registered User
لایک‌ها
10
به غربم رسید.آزادی رو هم آتیش زدن.نیایش و جاده کرج هم همینطور.خدا به داد برسه.تاریخ ثابت کرده هیچ جایگزینی به جز بدتر برای بد وجود نداره....

فقط اول از همه یه تبریک به دکترجون میگم که با دولت مهرورزشون انقدر به مردم مهرو محبت دارند.::devil:
هردو تایید میشه
بعدشم از تمام مردم ایران که خوابیدن و هیچ توجهی نکردند تبریک میگم.:mad:
بهت حق میدم کاملا حق با تو فردا مردم بی بخارمون تا یادشون بیاد که زعفران مثقالی 14 تومان ویزیت گوشت فلان برنج فلان بعدش فکرشکممون رسید دیگه ازاین کارا نمیکنیم خودمون چوب میدیم دستشون میگیم قربونتون بریم بزنید توسرمون
عیب ازخودمونه نه ازاحمدی نژاد وسک والاغه تا ما به خودمون نیاییم همین آش وهمین کاسه اس:(
متاسفم که همه خواب بودیم:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا