برگزیده های پرشین تولز

بنظرتون گیم نت جواب میده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naseria_1364

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
دوستان میخام بدونم کسی در مورد گیم نت هزینه هاش و دردسراش و اینکه مثلا توی مشهد جواب میده یا نه نظرتونو بدونم
مطمئنا به خیلی چیزا بستگی داره اما مثلا نسبت به کافی نت چه تفاوتی میکنه

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
سلام
گیم نت رو اگه تو جای درست اش بزنید بدون شک جواب میده. مکان گیم نت خیلی مهم هست و باید روش خیلی فکر کرد و بررسی های دقیق جاش رو مشخص کرد. چون سوپر مارکت نیست که هرکس که رد میشه یه سری هم به داخل مغازه بزنه ! پس در مرحله اول انتخاب جای مناسب مهم هست.
دومین مورد هم فراهم کردن امکانات هست. شما باید سیستم های جدید و با سرعت بالا و زیاد داشته باشی تا بتونی مشتری ثابت به خودت جذب کنی.
سومین مورد هم به اعتبار برمیگرده . هرچقدر که گیم نت شما قدیمی تر بشه و اگه گیمرها از گیم نت شما راضی باشن براتون بازاریابی رایگان خواهند کرد ! یعنی وقتی یه نفر از گیم نت شما راضی باشه دفعه بعد به دوست اش پیشنهاد میکنه که بیاد به گیم نت شما و همینطور این روند ادامه پیدا میکنه.البته این مورد بازدهی بیشتر اش برمیگرده به همون انتخاب مکان مناسب. یعنی اگه شما تو یه محله گیم نت بزنی هرچقدر هم خوب باشه نمیتونی از این مورد بازاریابی رایگان به نتیجه برسید برای همین باید مکان گیم نت تو جایی باشه که افراد به راحتی بتونن بهش دسترسی پیدا کنند و محدود به یک منطقه خاص نباشه.
در مورد تفاوت اش با کافی نت هم به نظر من بیشتر خراب شدن موس و کیبورد هست :دی

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
سلام ، 100 درصد جواب میده سعی کنید بازی های بروز دنیا رو نصب کنید و سیستم های خوبی خریداری کنید ، موفق باشید

naseria_1364

Registered User
لایک‌ها
20
ممنون از نظراتتون اما میخام بدونم مثلا چقد خوبه :)
منظورم اینه که نسبت به اون پولی که خرج میکنی و پولی که در میاره ؟ میشه این پول یا بیشتر از اونو از یه کار دیگه راحت تر در اورد؟
مثلا یه مغازه لباس فروشی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
البته اینم در نظر بگیر که کافی نت با یه کامپیوتر عادی هم راه میوفته ولی گیم نت احتیاج به سیستمهای قوی داره

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوست عزیز.من حرفای بقیه دوستان رو هم خوندم و قبولشون دارم.اگه بخوای کافی نت بذاری باید سرعت خط اینترنتی که میگیری بالا باشه و به نظرم کافی نت بهتره ولی اگه بودجت میرسه و میتونی ساپورتش کنی گیم نت گزینه ی خوبی هست.من خودم یه کسی رو میشناسم جاشم زیاد خوب نیس به خدا ولی روزی حداقل 300تومن درآمدشه و به نظرم 1 2 سالی هست که هیچ قطعه سخت افزای از کامپیوتراشو عوض نکرده(جالب اینجاست به خدا کیس هایی داره که اصلا درپوش و اینا ندارن و واسم جای تعجب داره که توشون اگه پاک کنی راحت پر یه سطل آشغال گرد و خاک دارن) ولی باز هم به نظرم تا الان میشه گفت در حدی که واسه کامپیوترهاش خرج کرده نسبت به درآمدی که داره خیلی درآمد فوق العاده ای داره.در مورد هزینه برق و ایناشم فک کنم خیلی هزینه ی برق باس بدی چون اینیکه من گفت روزی بالای 300 در میاره شاید بگم 250تومنش هر ماه باید هزینه برق بده.در کل باید یه چیزای رو حل کنی واسه زدن گیم نت
1 - مکان مناسب
2 - خودت یاد بگیری که چه جور کامپیوتر ها رو شبکه کنی
3 - موس و کیبورد فقط و فقط باید مخصوص گیم نت بگیری چون اگه یه روز موس کامپیوترتو بدی یه گیم نت بعید میدونم تا فردا سالم مونده باشه
4 - همیشه سعی کن یه جوایزی رو بذاری واسه مسابقاتی که میذاری
5 - این روزا آدم میترکه از گرما حتما حتما حتما باید کولر بذاری وگرنه یه نفر هم تو گیم نتت نمیاد،زمستونم ...
و ...
موفق باشی ایشالا

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
دوست عزیز اگر نزدیک دانشگاه یا مدرسه مکان گیر بیارید خیلی خوب جواب میده آخه یک موردش توی شیراز نزدیک دانشگاه سراغ دارم که واقعا درآمد خوبی داره

norooz1390

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان نظرات خوبی دادن.العان بازار کافی نت خیلی خوب نیست و به مرور کمتر هم میشه.چون به مرور زمان اکثرا مردم ای دی اس ال میگیرن و هر چی جلوتر بریم میزان افرادی که از ای دی اس در منزل استفاده می کنند بیش تر هم میشه اما در مورد گیم نت اینطور نیست گیم نت حالا حالا ها بازارش رونق داره

lvloh3en

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز به خیلی چیز ها بستگی داره
دو تا عامل که بیشترین تاثیر رو دارند
1. مکان که دوستان اشاره کردند(دو رو بره مدرسه و این جور چیز ها کلن ها زیاد جذب نمی شن ولی برای یوزر ها خوب میان)
من بهت توصیه می کنم اگر قراره بزنی نزدیک یه مدرسه دبیرستان یا راهنمایی بزنی ولی یکم با فاصله نه اینکه تو حلقش بزنی که کلن ها رو هم بتونی جذب کنی
اگر سیستم هات(مخصوصا موس و هدست) خوب نباشن اصلا هیچ کلنی سمت گیم نتت نمیاد
2.طرز برخوردت با مشتری
گیم نت مثل کافی نت نیست چند تا آدم ساکت و متشخص بیان و راحت پولشون رو بدن و برن
با یه سری بچه مچه سرو کار داری
فحش خوار مادر هم زیاد می شنوی(به هم دیگه می دن) که باید بتونی جمعشون کنی
خودت هم باید بازیت خوب باشه
در غیر اینصورت کلن ها زیاد گیم نتت نمیان(نه اینکه اصلا نیان این باز بستگی به برخورده خودت داره)
باید جوه گیم نت رو درست نگه داری
من یه نفر رو می شناسم که از یه مغازه ی اجاره ای شروع کرد و بعد یکی دوسال یه مغازه خرید با سیستم ها بهتر و ps3 و از اینجور حرفها
ولی خوب خودش گیمر بود و رفیق گیمر هم زیاد داشت( که خیلی برای شروع مهمه)

farhad_s

Registered User
لایک‌ها
5
با اجازه استارتر کسی اطلاع داره هزینه 10 سیستم خوب تقریبا چقد میشه؟

timemachine2029

Registered User
لایک‌ها
130
با این وضعیت دلار حداقل 10 تومن

با 10 تومن فقط مانیتور و هارد 10 تا سیستم رو میشه خرید
حداقل ...25.....20 تومن هزینه سیستم داره 2...3 تومن هم میز و مخلفات
خلاصه با هزینه اجاره و رهن 50 تا لازمه.

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
با 10 تومن فقط مانیتور و هارد 10 تا سیستم رو میشه خرید
حداقل ...25.....20 تومن هزینه سیستم داره 2...3 تومن هم میز و مخلفات
خلاصه با هزینه اجاره و رهن 50 تا لازمه.

درست عرض میکنید میخواستم بگم 20 ملیون ولی یه هویی گفتم نه بابا، تحریما هیچ تاثیری رو ما نگذاشته :D
آخر نفهمیدیم گذاشته یا نه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سودش خوبه من یکی از گیم نت های محل می رم با طرف صحبت می کردیم می گفت ماهی3-4 تومن در میاره ولی هزینه برقش هم خیلی زیاده ماهی 600 امده بود قبض برقش!!!
هزینه نت با کیفیت واسه بازی های انلاین نسبتا زیاده حتما باید پینگش پایین باشه

naseria_1364

Registered User
لایک‌ها
20
سودش خوبه من یکی از گیم نت های محل می رم با طرف صحبت می کردیم می گفت ماهی3-4 تومن در میاره ولی هزینه برقش هم خیلی زیاده
ماهی 600 امده بود قبض برقش!!!
هزینه نت با کیفیت واسه بازی های انلاین نسبتا زیاده حتما باید پینگش پایین باشه
راستش با این مبلغایی که دوستان میگن فک نکنم افلاینشو بتونم راه بندازم چه برسه انلاین

pouyasysten

Registered User
لایک‌ها
147
سلام دوست من گیم نت کاملا جواب میده و میتونی پولی که خرج میکنی رو خیلی سریع دوباره در بیاری بنده خودم گیم نت داشتم 4 تومن خرج کردم+ وسایلی که خودم داشتم تونستم تو دوماه پولی که هزینه کرده بودم رو در بیارم . شغل خوبیه و نظر منو میخوای نزنی بهتره چون بعد یه مدت خز میشه و دیگه کسی نمیاد چون هیچ کس هر روز پول نداره بیاد بازی کنه . نکته دوم اینکه :اگر در تصمیمت قاطع هستی از همون اول که مغازه رو باز میکنی خیلی محکم به کارت بچست و به نر هیچ کسی گوش نده که بعد چند وقت کم کم اختیارت دست بچه ها میوفته.

اگر سوال دیگه ایی داشتی پ.خ بده میام جواب میدم (شش ماه سابقه کار)

locki

Registered User
لایک‌ها
34
سلام.
یک نکته دیگه ای که در مورد گیم نت باید توجه کنید این هست که تمام وقته شما رو می گیره صبح,شب,تعطیلات,و.. (در صورتی که جواب بده مکان شما)پس حتما شرایط این رو هم در نظر بگیرید
الان هم اگر گیم نت نرمال می خواهیید بزنید و بازی های آنلاین که طرافدار بیشتری داره نیاز به سیستم های زیاد بالایی نداره سیستم هایی که دوستان گفتن خیلی خوبه اما برای مصارف خانگی داخل گیم نت ها بسته به نوع مشتری شما اگر آنلاین بازی کنند: بازی هایی چون کانتر,warcraftو چون مشهد هستید world of warcraft بیشتر مورد علاقه هست که این بازی ها کانفینک بالایی نیاز ندارند
مسئله بعد هم اگر افراد کم سن رو هم در نظر بگیرید بازی هایی چون GTA و call of duty ,need for speed و موارد دیگه
و افراد دیگه هم fifa که اگر آپدیت سالانه این بازی در نظر نگیریم زیاد کانفینگ خیلی بالایی نیاز نداره

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
یکی از دوستان بنده، از همین گیم نت که 2 سال پیش راه اندازی کرد و تا به الان هم داره ! هم خونه ، ماشین ، و حتی زن گرفت !!! :دی

ایشون اول از 3 سیستم + سرور خودش شروع کرد و الان 36 سیستم + سرور خودش داره !!!

تنها راه موفقیتش هم در مکانی گیم نت را باز کرد که کودکان و نوجوانان زیادی داشت، پس به نظر خودم از تمام هزینه ها که بگذریم مکان حرف اول را میزنه!

پ.ن: بنده خودم میخواستم بزنم اما چون مکان درستی پیدا نشد کلاً منصرف شدم...

naseria_1364

Registered User
لایک‌ها
20
کار کردن با بچه مدرسه ای ها که خیلی مشکلات داره من نظرم روی دانشگاه بود چون خیلی وقتا طرف یه ساعت بیکاره میتونه تو اون تایم بیاد بازی کنه و کلا جو اینطور بازیا توی دانشجوها زیاده نظرتون چیه؟
یا هم نزدیک مجتمع تجاری یا تفریحی البته اگه مغازه ارزون گیر بیاد
البته به صحبتای اون دوستمونم که میگه قبلا گیم نت داشته هم باید فک کنم ولی من شخصا تو مشهد فقط خیلی گیم نت نمیشناسم نه که نباشه اما هنوز خیلی جا داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا