برگزیده های پرشین تولز

بهبود وضعیت تالار کسب درآمد

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
با سلام

به نظر میاد لازمه تا تیم مدیریتی این تالار تقویت بشه در حال حاضر حضور مدیر این بخش خیلی کمرنگه
تاپیک های بی ارزش و تبلیغاتی هر روز زیاد تر میشه و خیلی دیر پاک میشند
کیفیت تاپیک ها پایینه در حالیکه میشه مطالب خیلی مفید تر و پربارتری رو مطرح کرد
چه بخواهیم چه نخواهیم هر روز به تعداد کسانیکه بدنبال کسب درآمد از اینترنت هستند افزوده میشه و متاسفانه اغلب اونها بعلت بی تجربگی فقط سرمایه های خودشون رو از دست میدند به نظر من این فاروم میتونه در این راه کمک بسیار بزرگی به ما ایرانیها بکنه بدون اغراق الان معروفترین و پربیینده ترین فاروم در این زمینه پرشین تولزه پس چرا از اون برای کمک به این افراد استفاده نکنیم فقط کمی همت میخواد و توجه بیشتر

با سپاس

Liberty

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من فکر میکنم واقعا حق با شماست من یکی از اون افرادی هستم که به مطالب مفید احتیاج مبرم دارم

به همین دلیل چند بار چه در سایت خود شما و چه در این فاروم از شما خواهش کردم متن کامل ایمیلی را که برای آقا نیما فرستادید برای من هم بفرستید و حالا باز هم این خواهش را از شما میکنم چون فکر میکنم شما بهترین کسی هستید که میتواند به من کمک کند

ایمیل من : [email protected]

خیلی خیلی از شما ممنون میشم

سایتهایی که با توجه به گفته های شما در سایتتان و در این فاروم به نظرم خوب باشند :
e-bucks.biz
neverendingstori
real-fund
global-mutual
safegain
honesthyip
offshoreclub
2 ChristianTraders

( البته همون تور که گفتم شرایط من مثل آقا نیماس یعنی کل سرمایه ام در ایگلد فعلا 50 دلاره اما اگه کارها خوب پیش رفت تا یکی دو ماه دیگه بیشترش میکنم )

تا نظر شما چه باشد

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

بالا