آژانس هواپیماییexchanging

بهبود وضعیت تالار کسب درآمد

شروع موضوع توسط Roby ‏3 فوریه 2006 در انجمن گفتگو پیرامون مسایل مربوط به فروم

1. Roby

Roby کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال کاربر فعال

با سلام

به نظر میاد لازمه تا تیم مدیریتی این تالار تقویت بشه در حال حاضر حضور مدیر این بخش خیلی کمرنگه
    تاپیک های بی ارزش و تبلیغاتی هر روز زیاد تر میشه و خیلی دیر پاک میشند
    کیفیت تاپیک ها پایینه در حالیکه میشه مطالب خیلی مفید تر و پربارتری رو مطرح کرد
    چه بخواهیم چه نخواهیم هر روز به تعداد کسانیکه بدنبال کسب درآمد از اینترنت هستند افزوده میشه و متاسفانه اغلب اونها بعلت بی تجربگی فقط سرمایه های خودشون رو از دست میدند به نظر من این فاروم میتونه در این راه کمک بسیار بزرگی به ما ایرانیها بکنه بدون اغراق الان معروفترین و پربیینده ترین فاروم در این زمینه پرشین تولزه پس چرا از اون برای کمک به این افراد استفاده نکنیم فقط کمی همت میخواد و توجه بیشتر

با سپاس

2. Liberty

Liberty کاربر تازه وارد

با سلام

من فکر میکنم واقعا حق با شماست من یکی از اون افرادی هستم که به مطالب مفید احتیاج مبرم دارم

به همین دلیل چند بار چه در سایت خود شما و چه در این فاروم از شما خواهش کردم متن کامل ایمیلی را که برای آقا نیما فرستادید برای من هم بفرستید و حالا باز هم این خواهش را از شما میکنم چون فکر میکنم شما بهترین کسی هستید که میتواند به من کمک کند

ایمیل من : [email protected]

خیلی خیلی از شما ممنون میشم

سایتهایی که با توجه به گفته های شما در سایتتان و در این فاروم به نظرم خوب باشند :
    e-bucks.biz
    neverendingstori
    real-fund
    global-mutual
    safegain
    honesthyip
    offshoreclub
    2 ChristianTraders

( البته همون تور که گفتم شرایط من مثل آقا نیماس یعنی کل سرمایه ام در ایگلد فعلا 50 دلاره اما اگه کارها خوب پیش رفت تا یکی دو ماه دیگه بیشترش میکنم )

تا نظر شما چه باشد

3. morteza021

morteza021 کاربر تازه وارد

4. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته