برگزیده های پرشین تولز

بهترين بازي از نظر گرافيك؟

aidin1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قوي ترين بازي از نظر گرافيك كه توي( pc)انجام داديد چي بود؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
قبلا يه همچين موضوعي داشتيم اما نميدونم كو؟!!
اون موقع من گفتم Black & White (البته نسبت به زمانش گفتم) بعدم UT2003

اما الان ميگم HALO هم خيلي گرافيك عالي داره(هر چند كارت گرافيكي درست حسابي نكشيد اما خيلي قشنگه)
از نظر فيزيك هم Max Payne 2 واقعا عاليه.

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
از نظر گرافيك من كه ميگم همون Spilinter sell البته بقيه انگار زياد موافق نيستن بعد از اون هم Need for speed underground اگه تنظيماتش رو روي بالاترين حد بزاري سرت گيج ميره.

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
من زياد تو كار بازي نيستم يعني وقت نميكنم ولي شماها تو كار tombraider نيستيد؟به نظرم خيلي گرافيك خوبي داره.اين آخري كه ديگه خداس منظورم the angel of darkness

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
Tomb Raider جديد گرافيکشم خوب باشه کنترلش افتضاحه!! خيلي دکمه هاي بدجوريه...اصلا با قبليا فرق کرده!
فکر کنم با PS2 بهتر ميشه بازيش کرد؟!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از irgamer :
Tomb Raider جديد گرافيکشم خوب باشه کنترلش افتضاحه!! خيلي دکمه هاي بدجوريه...اصلا با قبليا فرق کرده!
فکر کنم با PS2 بهتر ميشه بازيش کرد؟!

گرافيك اين بازي به نظر منم خوبه..اما خود بازي به نظر من بازي خيلي بيخوديه.(نه اين ,كل سري Tomb Raider )
در مورد كنترل اين قبيل بازيها هم موافقم,اينجور بازيها (كلا 3RD Person , و بازيهاي فوتبال و Driving ) رو با گيم پد (و صد البته با نسخه كنسلولش )خيلي بهتر ميشه بازي كرد.(البته ميدونم خيليهاتون كه عادت كرديد به كيبرد نظرتون اين نيست)

يك چيزي هم هميشه بايد آدم بدونه,اين گرافيك بالا نيست كه يه بازيو خوب يا بد ميكنه,گرافيك فقط يكي از عاملهاست..مهم گيم پلي بازيه.

اينم يه جمله متفكرانه! در اين زمينه كه تو مجله" نينتندو پاور" ديدم :

“It’s the games themselves-not the graphics, not the music, not the pure processing power-that make the fun.”

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
قوي ترين بازي از نظر گرافيك تو سبك اكشن بازي aquanox و تو سبك rpg بازي never winter و تو سبک استراتژی بازی WCIII .

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از sharifgame :
قوي ترين بازي از نظر گرافيك تو سبك استراتژی بازی WCIII .

ولي به نظر من تو سبك استراتژي, AOM گرافيكش بهتر بود تا WCIII.
در ضمن توي سبك استراتژي يه بازي هم بود به اسم Black&White اينم خيلي گرافيكش بالا بود.شايد از هر دو اينها هم حتي بهتر اگه اشتباه نكرده باشم..اما من از خود بازيش چندان خوشم نيومد.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من زياد تو كار بازي نيستم يعني وقت نميكنم ولي شماها تو كار tombraider نيستيد؟به نظرم خيلي گرافيك خوبي داره.اين آخري كه ديگه خداس منظورم the angel of darkness
دقيقا برعكس من aod رو نصفه ول كردم فقط به خاطر گرافيك(موتور گرافيكيش)من به عمرم هيچ بازي نديدم كه اينهمه باگ و اشكال گرافيكي داشته باشه.من يه سري اسكرين شات از اين سوتي هاش گرفته بودم نميدونم كجا سيوش كردم.
مثلا يه جا رو هوا راه ميرفت.مثلا اينور پل بود نميدونم چي شد ديدم داره بغل بغل از اين پل ميره رو اون يكي يه فاصله 30 متري رو رو هوا رفت!!! يا مثلا يه مرحله پاي راستش غيب شد!!!يه پا حركت ميكرد!يا يه جا از كل كله يه حدقه چشم بودو يه مو بقيش نبود يا مثلا دشمنهاش چقدر زشت طراحي كردن تا ميميرن سريع پاك ميشن.از هر حيث بدترين تامب ريدر ساخته شده بود حالا اينجا فقط بحث گرافيك شد.
از نظر كنترل صدا حتي پازلهاش خيلي بد شده.
ولي به نظر من تو سبك استراتژي, AOM گرافيكش بهتر بود تا WCIII.
در ضمن توي سبك استراتژي يه بازي هم بود به اسم Black&White اينم خيلي گرافيكش بالا بود.شايد از هر دو اينها هم حتي بهتر اگه اشتباه نكرده باشم..اما من از خود بازيش چندان خوشم نيومد.
هر دوتاي بازيها گرافيك خيلي خوبي دارند اما Warcraft3 بهتره :D
در مورد black&white هم يكي از بهترين موتور هاي گرافيكي بازي استراتژي بوده و هست.
مثلا شما ميتونيد زوم اوت كنيد تا كل جزيره رو ببينيد يا زوم اين كنيد تا يه مورچه هم رو زمين ديده ميشه چرخش دوربين و افكتهاي تصويري همه چي به بهترين شكل ممكنه تازه براي سال 2000 من اصلا بازي ميكردم به خاطر گرافيكش
اما دقيقا همون جمله اي كه نوشتي بازي از نظر تكنيكي خدا باشه اين معني رو نميده كه بازي خوبيه همين B&W يه نمونه خوب حتي گيم پلي بازي هم عالي بود اما يه چيزي نداشت اونم FUN

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
سوال. ايا ممكن است بازي با سيستم مورد نياز پايينتر بخصوص از نظر كارت گرافيك مورد نياز از بازي با سيستم
مورد نياز قويتر گرافيك بهتري داشته باشد. مثلا براي intel 600mhz و ram 128 ,و radeon 7000 32meg ,چند تا از
بهترين بازيها را كه خوب اجرا شوند مثال بزنيد.مثل need for speed 5 ,serious sam 2nd encounter و غيره.
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
من درست منظورت نفهميدم. اگه منظورت اينه كه يك بازي با يك كارت گرافيك ضعيفتر بهتر از يك كارت گرافيك قويتر عمل كنه بايد بگم آره ممكنه. البته مسلما مواقعي اتفاق مي افته كه درايور كارت گرافيك مشكل داشته باشه. مثلا كارت گرافيك FX 5900 به خاطر درایورش تو یک سری بازیهای open gl خیلی ضعیفتر از مثلا Radeon 9500 عمل می کرد. فکر کنم بازی jedi outcast بود. راجع به اون سیستمی هم که نوشتی باید بگم که الان بازیهایی با گرافیک قوی کم پیدا میشن که رو اون سیستم بدون دردسر اجرا بشن. اما بازی مثل Elit Force 2 از سری Star Trek فکر کنم خوب اجرا بشه. گرافیک بازی هم خیلی خوبه.

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
مثلا شما ميتونيد زوم اوت كنيد تا كل جزيره رو ببينيد يا زوم اين كنيد تا يه مورچه هم رو زمين ديده ميشه چرخش دوربين و افكتهاي تصويري همه چي به بهترين شكل ممكنه
می خواستم بگم که بازی WCIII هم قابلیت Zoom کردن داشت. البته نه مثل Black & Wihte. اما زوم کردنش باعث میشد که شما سطح افق ببینید که تو بقیه بازیهای استراتژی مثل AOM یا RON باعث می شد شخصیتها بزرگتر معلوم بشن.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از sharifgame :
من درست منظورت نفهميدم. اگه منظورت اينه كه يك بازي با يك كارت گرافيك ضعيفتر بهتر از يك كارت گرافيك قويتر عمل كنه بايد بگم آره ممكنه. البته مسلما مواقعي اتفاق مي افته كه درايور كارت گرافيك مشكل داشته باشه. مثلا كارت گرافيك FX 5900 به خاطر درایورش تو یک سری بازیهای open gl خیلی ضعیفتر از مثلا Radeon 9500 عمل می کرد. فکر کنم بازی jedi outcast بود. راجع به اون سیستمی هم که نوشتی باید بگم که الان بازیهایی با گرافیک قوی کم پیدا میشن که رو اون سیستم بدون دردسر اجرا بشن. اما بازی مثل Elit Force 2 از سری Star Trek فکر کنم خوب اجرا بشه. گرافیک بازی هم خیلی خوبه.
na manzooram moghaiese khode baziha bood be farze inke har do roye yek system ejra shavand

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Ajabshirkhan :
سوال. ايا ممكن است بازي با سيستم مورد نياز پايينتر بخصوص از نظر كارت گرافيك مورد نياز از بازي با سيستم
مورد نياز قويتر گرافيك بهتري داشته باشد. مثلا براي intel 600mhz و ram 128 ,و radeon 7000 32meg ,چند تا از
بهترين بازيها را كه خوب اجرا شوند مثال بزنيد.مثل need for speed 5 ,serious sam 2nd encounter و غيره.

آره ممكنه. مثلا توي Halo يه فايل بصورت اسكريپت هست كه مثلا نوشته كه اگه كارت گرافيك فلان بود و ورژن درايورش مثلا بين فلان تا فلان بود يه سري افكتهارو كم و زياد ميكنه ولي اين باعث ميشه كه مثلا بازي توي كارت Geforce 2 Mx راحت اجرا بشه ولي روي Radeo 9200 با كيفيت بد و سرعت كم. اين مسئله رو توي فروم خارجي ديدم مثلا يارو مشخصات سيستمشو نوشته بود كه خيلي سيستم قوي اي بود و گفته بود كه بازي رو دستگاش درست اجرا نميشه و بازي مشكل داره و ... بعد مثلا بعضي ها كه سيستم خيلي ضعيفتري داشتن و با بازي مشكل نداشتن فكر ميكردن طرف ميخواد Microsoft رو خراب كنه :p

راجع به سيستمتم بايد بگم كه حتما بايد كارت گرافيكتو عوض كني اين Radeon 7000 با اكثر بازيها مشكل داره مثلا Call of Duty توش خيلي بد اجرا ميشه كه تقريبا اصلا نميشه بازيش كرد ولي MOHAA Breakthrough با اينكه همون انجين CoD رو داره توش خيلي بهتر اجرا ميشه :confused: . كلا خيلي كارت بيخوديه.

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
اقا نظرم عوض شد من ميگم پرنس پرشيا از همش بهتره آخرت گرافيكه همينطور بازي هر كي بازي نكرده نصف عمرش برفناست.

جدا كه ايراني ها رو خوب توصيف كرده.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
والا من تو اين بازي هر چيزي غير از ايراني بودن ديدمd:
البته زياد بازي نکردم اما تو همون مدت کوتاه يه سري نوشته خط ميخي و از اينجورچيزا بود نصف ديگشم عربي...

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
فقط Prance of persia آخر بازي و گرافيك.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بالا