برگزیده های پرشین تولز

بهترين بازي زندگيتون تا حالا چي بوده ؟

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
فارنهایت واقعا برام بازی لذت بخشی بود سری بازی devil may cry رو هم تو سبک اکشن دوست دارم و همچنین هری پاتر رو چون هم فیلماشو دیدم و هم کتاباشو خوندم واسم جذاب بود

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
Duke Nukem Manhatan Project
بازی 2 بعدی
واقعا محشر

ghost 666

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
119
تمامی سری بازی های little big planet و بازی minecraft خیلی بازیهای خلاقانه و خوبی هستند ، هر وقت هم میپرسن فقط این دوتا رو اسم میبرم .

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
تمامی سری بازی های little big planet و بازی minecraft خیلی بازیهای خلاقانه و خوبی هستند ، هر وقت هم میپرسن فقط این دوتا رو اسم میبرم .
دادا جریان این بازی ها چطوره ؟ میشه یکم از هر کدوم بگی؟

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
قارچ خور

ghost 666

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
119
دادا جریان این بازی ها چطوره ؟ میشه یکم از هر کدوم بگی؟
little big planet که انحصاری سونی هست ، واقعا با هر بازی که تا به حال بازی کردید متفاوت خواهد بود ، ممکنه اولش فکر کنید این بازی کمی بچه گانه است اما اینطور نیست . قطعا یکی از بهترین بازی های انحصاری سونی هست .
بازی بعدی که minecraft هست ، یک بازی کم حجم میباشد که اگه اولش بازی کنید حسابی مسخره به نظر میرسه ، اما اگه یکی دو ساعت بشینید و آنلاین هم بازی کنید قید تمام بازی های جدید و بازی هایی رو که دوست دارید رو میزنید .
نمیتونم این دو بازیو در چند سطر توضیح بدم ، اگه نقدها و تصاویر این دو بازیو ببینید بهتر متوجه خواهید شد . بهتره حداقل هر کدوم رو یک بار بازی کنید .

md70

Registered User
لایک‌ها
2,542
Mafia اون نسخه قدیمیش و البته فارسی شده دارینوس ، خداییش جا داشت 1 فیلم سینمایی از روش بسازن از بس که داستانش فوق العاده بود
از سری Need For Speed هم Underground و Most Wanted که هر دو بازی انقلابی در سری بازی های NFS بودن
Dirt 2 و Dirt 3 ( واقعا عالی )
کل سری های Call of Duty مخصوصا سری Modern Warfare که تا حالا بالای 10 بار تمومش کردم
Knight of Honor یه بازی استراژیک بسیار بسیار زیبا
USAF یه بازی شبیه ساز جنگی هواپیمایی بود ! خیلی قدیمیه اما واقعا هیچ وقت مشابهشو ندیدم
Flight Simulator X با اینکه خیلی بازی سنگینی هست اما بهترین شبیه سازی پروازه که با اون کل دنیا زیر پاتونه
Return to Castle wolfenstein ( بازگشت به قلعه ولفنشتاین ) هم که عالی بود تو اون زمان خودش ، به معنای واقعی کلمه ترسناک

sina 8_9_3

Registered User
لایک‌ها
12
شاید هیچ کس باورش نشه:general503: ام من بهترین بازی عمرم که اویل ۴ هست رو ۵ بار روی پلی ۲ و ۲۰ بار روی پی سی تموم کردم!!!بگذریم اگر اویل ۴ رو نادیده بگیریم بر میخوریم به شاهکاری روی ds به اسم contra 4 که بدون اغراق ۳۰ بار تمومش کردم!عاشقشم:general105:

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
من زیاد اهل بازی نیستم اما بازی
قارچ خور و وارکرافت3

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
شورش در شهر سگا....بعد هم اویل

AAKH1361