برگزیده های پرشین تولز

بهترين رستوران در شهر شما!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
آخر هفته ها معمولا بازار بخور بخور گرم تره! ولي ميتونيم از جاهايي كه سرويس خوب ميدن ياد كنيم و اين خودش يه جوري تبليغه براشون!
لطفا هر كي دوست داشت هم از شهري كه در اون ساكنه و هم شهري كه قبلا تجربه خوبي داره، محلهاي خوب رو براي عرضه انواع غذا ها بنويسه!
محدوديت هم نيست هر چند تا دوست داشتين بنويسين !!!! :D اينجا بشه دايركتوري شكم!!! :!:
خارج نشينها هم ميتونن دهن ما رو آب بندازن! ولي قيمتشو به ريال بنويسن(برابري هردلار با ريال 800 تومني)

<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>تبليغات آزاد!!! :D </span>

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من اگه بخوام همبرگري يا امثالهم بخورم ميرم مكس برگر (پاسداران) يا نادر (ميرداماد) يا آپاچي (بالاي بولينگ) يا استار برگر (شعبه ملاصدراش) يا يكي از جام جمي ها. ولي هيچكدوم اينار به اندازه تهران برگر بنده خدا دوست ندارم. حيف شد بستنش هميشه قراراي بي بي اس اونجا بود. من هفته اي 3 شب و اونجا بودم.

اگه ساندويچ سگي خوشمزه مي خواي شديدا فري كثافت (نوبخت) پيشنهاد مي كنم.

سنتيم كه زياده عالي قاپو گاندي يه سنتي خوب ديگه فرشته سر پيچه يكيم خيابون الوند هست كه اسمش يادم رفته . من توش خيلي دوست دارم . كلي خوشكل.آهان اوني كه منيريه هستم خوبه اين ماهي صفت مياد نمك مي ريزه. ولي 1 بار بيشتر نرفتم.

جاي تيتيشم كه پر ولي اكيدا ميگم سورنتو ديگه نرين كه خيلي مزخرف شده.(راستي يه مدت بسته بودنش) ولي جاي باحال زياده كليت (فرشته) بد نيست. سي ماسيم هم (سر اقدسيه) ميگو هاي توپي داره. و .....

هندي كه دهلي دربار(اسمش همين بود ؟) روبروي پارك ملت . خوب غذاش. آهنگ هنديم ميزاره . من كه دوست دارم. رستوران فرانسويم فرشته هست كه توپ. يه رستوران چيني هم پايين مركز خريد گاندي هست كه با غذاش حال نكردم. ولي توش با حال. و ....

ديگه ؟ امممم
ولي دستپخت خودم از همشون بهتره :)

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
تازگي ها نمي دونم چرا هر وقت مي يام پرشين تولز گرسنم مي شه؟ الانم مي خام برم شام بخورم

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
من اگه بخوام همبرگري يا امثالهم بخورم ميرم مكس برگر (پاسداران) يا نادر (ميرداماد) يا آپاچي (بالاي بولينگ) يا استار برگر (شعبه ملاصدراش) يا يكي از جام جمي ها. ولي هيچكدوم اينار به اندازه تهران برگر بنده خدا دوست ندارم. حيف شد بستنش هميشه قراراي بي بي اس اونجا بود. من هفته اي 3 شب و اونجا بودم.

اگه ساندويچ سگي خوشمزه مي خواي شديدا فري كثافت (نوبخت) پيشنهاد مي كنم.

سنتيم كه زياده عالي قاپو گاندي يه سنتي خوب ديگه فرشته سر پيچه يكيم خيابون الوند هست كه اسمش يادم رفته . من توش خيلي دوست دارم . كلي خوشكل.آهان اوني كه منيريه هستم خوبه اين ماهي صفت مياد نمك مي ريزه. ولي 1 بار بيشتر نرفتم.

جاي تيتيشم كه پر ولي اكيدا ميگم سورنتو ديگه نرين كه خيلي مزخرف شده.(راستي يه مدت بسته بودنش) ولي جاي باحال زياده كليت (فرشته) بد نيست. سي ماسيم هم (سر اقدسيه) ميگو هاي توپي داره. و .....

هندي كه دهلي دربار(اسمش همين بود ؟) روبروي پارك ملت . خوب غذاش. آهنگ هنديم ميزاره . من كه دوست دارم. رستوران فرانسويم فرشته هست كه توپ. يه رستوران چيني هم پايين مركز خريد گاندي هست كه با غذاش حال نكردم. ولي توش با حال. و ....

ديگه ؟ امممم

بابا بي خيال! گف يه دونه! نه كه 234234 تا!!! ولي دمت گرم. منم با اغلب اينا خيلي حال مي كنم. فري كثافت خيلي خوبه!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3

بچه ها. پايه اين جمعة هفتة ديگه، ناهار، خونة آرش؟! آره؟ پس حمله......... :shock: :D :twisted:

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
بابا شما تريپ بالا شهر گذاشتيد به ما برخورد ما هم تلافي ميكنيم بريد كباب حاج عبدا... رو بخوريد تا مزه كباب بياد زير دندونتون ادرسشم خيابون ايران سه را نرسيده به سه را امين حضور
;) ;)

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
حاج عبدالله غربي يا شرقي؟

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
ميدونين كه به توصيه بابا احسان صاحاب سايت كه ميگه هميشه چند تايي <span style='font-size:25pt;line-height:100%'>ترين </span> بدرد مي خوره، من هم چند تا ترين در اين فورومها دارم:
مسن ترين، كم سوادترين، با نمك ترين، بي نمكترين و مهمتر ازهمه و مربوط به اين تاپيك: چاق ترين عضو ابزار هاي فارسي! پس مراكزي كه توسط بنده ركلام مي شوند تاييديه ايزو شار رو دارند!
اما ليست غذاها:
پيتزا: توژي (عباس آباد)
انواع كباب: 393 سر تخت طاووس - شانديز آفريقا - بناب شيراز (چهار راه شيراز دو تا)
زرشك پلو و باقالي پلو: هاني (سر تخت طاووس) - فرشاد (يه زير پله اي در خ فلسطين يه كوچه پايين تر از دمشق) اروند (سهروردي جنوبي)
ساندويج: ناصر (بازار دوم نازي آباد) - آيدا
ديزي: ميدان تختي (زير زمين نمايشگاه اتومبيل)

اما تبريز:
كارواش - برنج پز - افتخاري - و هزار تاي ديگه همه رقم غذا!
خوي: چلوكبابي حاج حسين(ارژينال ترين كبابي ايران)
اين قصه ادامه دارد . . . .

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آره سانويچ سرد يادم رفت . همين آيدا و ويدا و نيك و ... همه خوبه.

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ميدونين كه به توصيه بابا احسان صاحاب سايت كه ميگه هميشه چند تايي <span style='font-size:25pt;line-height:100%'>ترين </span> بدرد مي خوره، من هم چند تا ترين در اين فورومها دارم:
مسن ترين، كم سوادترين، با نمك ترين، بي نمكترين و مهمتر ازهمه و مربوط به اين تاپيك: چاق ترين عضو ابزار هاي فارسي! پس مراكزي كه توسط بنده ركلام مي شوند تاييديه ايزو شار رو دارند!
اما ليست غذاها:
پيتزا: توژي (عباس آباد)
انوا كباب: 393 سر تخت طاووس - شانديز آفريقا - بناب شيراز (چهار راه شيراز دو تا)
زرشك پلو و باقالي پلو: هاني (سر تخت طاووس) - فرشاد (يه زير پله اي در خ فلسطين يه كوچه پايين تر از دمشق) اروند (سهروردي جنوبي)
ساندويج: ناصر (بازار دوم نازي آباد) - آيدا
ديزي: ميدان تختي (زير زمين نمايشگاه اتومبيل)

اما تبريز:
كارئاش - برنج پز - افتخاري - و هزار تاي ديگه همه رقم غذا!
خوي: چلوكبابي حاج حسين(ارژينال ترين كبابي ايران)
اين قصه ادامه دارد . . . .

بابا اقاي شار، نمیشد این تاپیک رو راه نندازی دل من بدبخت آب افتاده، میدونی چند وقته یه چلوکباب مشتی نخوردم!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
خب از لندني هاش بنويس دل ما كباب ميشه ميفرستيم برات با پست اكسپرس!!!

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راس ميگه بگو كوبيده مي خواي يا برگ واست دي اچ ال مي كنيم.

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
آقا الان باید پاشم برم سر کار ، شب که برگشتم مینویسم!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
چه موضوع جالبي شروع كردين....
من دو سه تا رستوران هست كه باهاش حال ميكنم. يكي اون پنتري توي خ ويلا (نه اوني كه توي قايم مقام است) و يكي رستوران البرز توي سهروردي... چيلي هم بد نيست.
الان بايد برم. بازم ميام بنويسم

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بابا دستچخت احسان رو نخورديد پس!

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من خودم سر اشبزم ولي به خاطر دماغ من اونجارو تعطيل كردن!

راستي منو ميبينيد اشتهاتون باز ميشه نه!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
از شيراز و اصفهان و مشهد و ساير شهرها كسي خاطره شكمي نداره؟

بالا