آژانس هواپیماییfootbal

بهترين رستوران در شهر شما!

شروع موضوع توسط shaar ‏5 آگوست 2003 در انجمن گفتگوی آزاد

1. shaar

shaar Registered User

آخر هفته ها معمولا بازار بخور بخور گرم تره! ولي ميتونيم از جاهايي كه سرويس خوب ميدن ياد كنيم و اين خودش يه جوري تبليغه براشون!
    لطفا هر كي دوست داشت هم از شهري كه در اون ساكنه و هم شهري كه قبلا تجربه خوبي داره، محلهاي خوب رو براي عرضه انواع غذا ها بنويسه!
    محدوديت هم نيست هر چند تا دوست داشتين بنويسين !!!! :D اينجا بشه دايركتوري شكم!!! :!:
    خارج نشينها هم ميتونن دهن ما رو آب بندازن! ولي قيمتشو به ريال بنويسن(برابري هردلار با ريال 800 تومني)

<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>تبليغات آزاد!!! :D </span>

2. arash_kh

arash_kh کاربر تازه وارد

من اگه بخوام همبرگري يا امثالهم بخورم ميرم مكس برگر (پاسداران) يا نادر (ميرداماد) يا آپاچي (بالاي بولينگ) يا استار برگر (شعبه ملاصدراش) يا يكي از جام جمي ها. ولي هيچكدوم اينار به اندازه تهران برگر بنده خدا دوست ندارم. حيف شد بستنش هميشه قراراي بي بي اس اونجا بود. من هفته اي 3 شب و اونجا بودم.

اگه ساندويچ سگي خوشمزه مي خواي شديدا فري كثافت (نوبخت) پيشنهاد مي كنم.

سنتيم كه زياده عالي قاپو گاندي يه سنتي خوب ديگه فرشته سر پيچه يكيم خيابون الوند هست كه اسمش يادم رفته . من توش خيلي دوست دارم . كلي خوشكل.آهان اوني كه منيريه هستم خوبه اين ماهي صفت مياد نمك مي ريزه. ولي 1 بار بيشتر نرفتم.

جاي تيتيشم كه پر ولي اكيدا ميگم سورنتو ديگه نرين كه خيلي مزخرف شده.(راستي يه مدت بسته بودنش) ولي جاي باحال زياده كليت (فرشته) بد نيست. سي ماسيم هم (سر اقدسيه) ميگو هاي توپي داره. و .....

هندي كه دهلي دربار(اسمش همين بود ؟) روبروي پارك ملت . خوب غذاش. آهنگ هنديم ميزاره . من كه دوست دارم. رستوران فرانسويم فرشته هست كه توپ. يه رستوران چيني هم پايين مركز خريد گاندي هست كه با غذاش حال نكردم. ولي توش با حال. و ....

ديگه ؟ امممم
    ولي دستپخت خودم از همشون بهتره :)

3. 30yavash

30yavash Registered User

تازگي ها نمي دونم چرا هر وقت مي يام پرشين تولز گرسنم مي شه؟ الانم مي خام برم شام بخورم

4. Ghazmar

Ghazmar Registered User

بابا بي خيال! گف يه دونه! نه كه 234234 تا!!! ولي دمت گرم. منم با اغلب اينا خيلي حال مي كنم. فري كثافت خيلي خوبه!

5. Ghazmar

Ghazmar Registered User

بچه ها. پايه اين جمعة هفتة ديگه، ناهار، خونة آرش؟! آره؟ پس حمله......... :shock: :D :twisted:

6. persian_londoner

persian_londoner کاربر تازه وارد

اول نرخ برابری پند و ریال رو بده بعد منم رستوران مورد علاقم رو معرفی میکنم با نرخ غذاهاش!

7. panypay
  8. rmb_ali

rmb_ali Registered User

بابا شما تريپ بالا شهر گذاشتيد به ما برخورد ما هم تلافي ميكنيم بريد كباب حاج عبدا... رو بخوريد تا مزه كباب بياد زير دندونتون ادرسشم خيابون ايران سه را نرسيده به سه را امين حضور
    ;) ;)

9. shaar

shaar Registered User

10. ali

ali کاربر تازه وارد

11. shaar

shaar Registered User

ميدونين كه به توصيه بابا احسان صاحاب سايت كه ميگه هميشه چند تايي <span style='font-size:25pt;line-height:100%'>ترين </span> بدرد مي خوره، من هم چند تا ترين در اين فورومها دارم:
    مسن ترين، كم سوادترين، با نمك ترين، بي نمكترين و مهمتر ازهمه و مربوط به اين تاپيك: چاق ترين عضو ابزار هاي فارسي! پس مراكزي كه توسط بنده ركلام مي شوند تاييديه ايزو شار رو دارند!
    اما ليست غذاها:
    پيتزا: توژي (عباس آباد)
    انواع كباب: 393 سر تخت طاووس - شانديز آفريقا - بناب شيراز (چهار راه شيراز دو تا)
    زرشك پلو و باقالي پلو: هاني (سر تخت طاووس) - فرشاد (يه زير پله اي در خ فلسطين يه كوچه پايين تر از دمشق) اروند (سهروردي جنوبي)
    ساندويج: ناصر (بازار دوم نازي آباد) - آيدا
    ديزي: ميدان تختي (زير زمين نمايشگاه اتومبيل)

اما تبريز:
    كارواش - برنج پز - افتخاري - و هزار تاي ديگه همه رقم غذا!
    خوي: چلوكبابي حاج حسين(ارژينال ترين كبابي ايران)
    اين قصه ادامه دارد . . . .

12. arash_kh

arash_kh کاربر تازه وارد

:D :D

13. arash_kh

arash_kh کاربر تازه وارد

آره سانويچ سرد يادم رفت . همين آيدا و ويدا و نيك و ... همه خوبه.

14. avajang.com .left
  15. persian_londoner

بابا اقاي شار، نمیشد این تاپیک رو راه نندازی دل من بدبخت آب افتاده، میدونی چند وقته یه چلوکباب مشتی نخوردم!

16. shaar

shaar Registered User

17. arash_kh

arash_kh کاربر تازه وارد

راس ميگه بگو كوبيده مي خواي يا برگ واست دي اچ ال مي كنيم.

18. persian_londoner

آقا الان باید پاشم برم سر کار ، شب که برگشتم مینویسم!

19. ehsan

ehsan Administrator

چه موضوع جالبي شروع كردين....
    من دو سه تا رستوران هست كه باهاش حال ميكنم. يكي اون پنتري توي خ ويلا (نه اوني كه توي قايم مقام است) و يكي رستوران البرز توي سهروردي... چيلي هم بد نيست.
    الان بايد برم. بازم ميام بنويسم

20. ROZEGAR

ROZEGAR کاربر تازه وارد

بابا دستچخت احسان رو نخورديد پس!

21. ROZEGAR

ROZEGAR کاربر تازه وارد

من خودم سر اشبزم ولي به خاطر دماغ من اونجارو تعطيل كردن!

راستي منو ميبينيد اشتهاتون باز ميشه نه!

22. shaar

shaar Registered User

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی