برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
:f34r: این دوست شما فکر کنم یا مسلمون نیست یا اگر هست ، از قوانین اسلام چیزی نمیدونه
اگر واقعا مسلمونه ، به غیر از مسلمون با کس دیگه ای نمی تونه ازدواج کنه ( دیگه این ربطی هم به اینکه در چه کشوری هست نداره ، از احکام مسلم اسلام هست)

البته ازدواج دائم نمی تونه بکنه ، ولی ازدواج موقت ؛ مثلا 200 ساله می تونه !

اونم در نوع محرمیته و دیگه قوانین ازدواجیش مربوط به کشور مورد نظرش میشه .

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
ولی میتونه ازدواج موقت کنه
تا آخر عمرم با همین ازدواج موقت زندگی کنه
ممنون شروین جان

با توجه به:
دختر دینش غیر اسلام است و از این دین ها که شما می گید نست اصلا از این دین 15000 نفر کل دنیا هستند
پس :D
سؤال 7: عقد دائم اهل كتاب (مسلمان و مسیحی) یا غیر اهل كتاب مثل كمونیست در صورتی كه هر دو نفر در دین خود باقی بمانند صحیح است یا خیر؟
جواب: ازدواج دائم مسلمان با غیر مسلمان ولو اینكه كتابی باشد باطل است, بلی ازدواج موقّت مرد مسلمان با زن كتابی جایز می باشد ولی ازدواج با غیر اهل كتاب ولو اینكه موقّت باشد باطل است. (ر.ك استفتائات امام (ره)، ج3، ص127)
البته شاید مرجع دیگری اجازه بده

----------
من از گفتن این بحث قصد دیگه ای داشتم . خواستم بگم دوست شما یه طورایی فقط دنبال اقامت هست و اسلام و... براش اصلا مهم نیست ;)

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
با سلام

به گفته دوستم قوانین 2 دسته هستند. اولیه و ثانویه این حکمی که میگید ثانویه است
در هر صورت در آمریکا و حتی ایران این ازدواج ها انجام می شود اما فقط زن به صورت اسمی مسلمان می شود
حال من دنبال قوانین اسلام برای این دوستم نیستم. ایشون تصمیم خودش را گرفته و من براش دنبال راه حل برای ازدواج هستم با توجه به اینکه نه خانواده پسر زیر بار می روند حتی با مسلمان شدن دختر و نه خانواده دختر چنین اجازه ای میدهند.

می تونن جدا از خونواده هاشون استقلال مالی و ..... داشته باشند ؟

اگه آره ، بیخیال خونواده ها هر طور خودشون صلاح می دونن عمل کنن ؛ اینطوری هم نمیشه دینی رو داشت ! آدم باید خودش بهش برسه ..... شاید تعجب کنی از این حرفم اما تعداد مسلمان های دنیا شاید به زحمت به 100 نفر هم برسه . چون مسلمون زاده بودن به هیچ عنوان مسلمان بودن نیست .

پیشنهاد می کنم اولا که جو گیر نشن ، 90 درصد ازدواج در 90 درصد اوقات همون رابطه ی جنسیشه که شیش ماه بعد این انگیزه از بین خواهد رفت ! برای بعدش آماده هستند ؟

با تشکر

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
اخه شما چرا اینقدر دین دین میکنید

اقایون دین یه چیز شخصی است و کسی درش دخالت نداره شما به دنیا امدید ایا دینتون خودتون انتخاب کردید ؟!

هرکسی تو هر دینی میتونه ازدواج کنه اینها ساخته دست اخوندها و کشیشان موبدان است

دوست من شما میتونید به دوستتون بگید دختره میتونه بره امریکا بعد از اینکه گرین کارت گرفت بیاد ایران با هم برند سفارت ترکیه همدیگر عقد کنند.

سازمان هم در پیام خصوصی بهت میدم اما اون سازمان به دوستت مربوط نمیشه دختر باید کاری کنه چون اقلیت دینی هست

hamed23100

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
بحث دوست من دین و تغییر دین نیست و نظرش هم ثابت است سوالش چگونگی انجام این کار است که کمتر دردسر داشته باشد

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
با توجه به شرایط فعلی احساس میکنم باید هر چه زودتر اقدام به گرفتن پاسپورتم کنم !

ایران جای زندگی نیست الان. از هر لحاظی داره به آدم توهین میشه. وقتی یه کسی وسط خیابون چوب میگیره دستش و مردم عادی رو میزنه یعنی اینکه ماها در این کشور حکم گوسفند رو داریم و اون آقا حکم چوپان که باید ما رو به زور چوب رام کنه !

ار هر لحاظ دیگه ای هم که حساب کنید اینجا نمیشه زندگی کرد !

الان شدیدا تو فکر رفتن هستم !

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.

به نظر شما بهترين روش براي مهاجرت دائم از ايران به مقصد انگليس چيست و مراحل آن چگونه است ؟ ( چه چيز هايي لازم دارد ؟)

روش هايي مثل :

پولهام رو جمع كنم و از روش سرمايه گذاري برم ( كه البته پول زيادي ميخواد)
با مدرك دانشگاه آزاد برم !
براي تحصيل برم و به زور موندگار بشم ( چون براي تحصيل اقامت دائم نميدن)
.
.
.

نظر و راه پيشنهادي شما چيه ؟

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
صد در صد رفتن

مگر مغز خر خورده باشی که بتونی بری و نری

apadanapayment

Registered User
لایک‌ها
0
بعد از قضیه این انتخابات توی ذهن خیلیا این سوال دوباره تکرار شد
رفتن یا نرفتن؟
و اتفاقا خیلیا هم تردیدشون برطرف شد و سر این 2راهی تصمیمشونو گرفتن

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
تایپیک جالبی بود،بیشتر پست هاش رو خوندم و البته باز هم به این نکته پی بردم که قبلا اینجا چه صفایی داشته،چه کسایی پست میدادن و در مورد چه چیز هایی با کمال احترام باهم صحبت میکردن..اما حالا چی...

r2_irooni

Registered User
لایک‌ها
54
من به عنوان كسي كه 6 سال توي اين مملكت شركت داشتمو كار ميكردم و من هم عقيده ام ماندن بود . ميگم بايد رفت
موندن و حرام شدن براي كي؟

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
بايد رفت. من از ايران خيلي بدم مياد . لعنت بر ايران !

ايران از هيچ لحاظي با خارج قابل مقايسه نيست ......

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
توی یاهو wip.tehran شاید بتونه کمکت کنه

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
wip یه کلاهبرداریه دومی نداره.
بهترین راهش اینه که بری برای تحصیلات تکمیلی اونجا و بعد که فارغ التحصیل شدی تا 5 سال اگر کار کنی پاستو میگیری

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
آقا من خودم شرمنده شدم بعد از انتخابات.

خداوند به بندگانش گفته هر جا که می تونید دینتون رو بهتر حفظ کنید و کمتر گناه کنید ، به اونجا هجرت کنید ، الان من خودم دیگه نمی تونم بفهمم کی راست میگه کی دروغ!!!
راه درست چیه راه غلط جیه؟
آقا "ا*ن * ق *ل *ا *ب" "م *خ *م*ل*ی" میخواستن بکنن؟ از قبل میدونستین چرا به مردم نگفتین؟ اگر نمی دونستین که قراره این اتفاق الان بشه و یه روزی قراره بشه معلوم نیست کی؟ حالا که م*خ*م*ل*ی ها چسبوندنش به موسوی این قضیه رو ، شما که اینو میدونی برا چی مردم رو م*ی*ز*ن*ی*ن بی ** انصافا؟ ل*ب*ا*س ش*خ*ص*ی به چه حقی م*لتو م*یزنه؟
دلم میسوزه برای ا*س*ل*ا*م و ا*م*ا*م ز*م*ا*ن و این *ا*ن*ق*ل*ا*ب که چه چیزایی داره به اسمشون تموم میشه.

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70

Whosyourdaddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان اطلاع دارند از چه طریقی می شه اقامت تایلند گرفت؟
آشنا دارند؟ چقدر هزینه دربر می گیره؟

هزینه زندگی و اجاره خانه چطوره؟ در قیاس با مالزی چطور؟
درکل از نظر هزینه در اول و بعد زندگی و اقامت راحت تر کدوم بهتره؟

تایلند دائمی هم اقامت می ده؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من اگر میشد برم افغانستان هم میرفتم و ایران نمی موندم . فقط 1 سال 1 اینترنت با سرعت توپ به من بدن . نه 1 مگ و اینها ها . من پولدار میشم

نه دیگه من افغانستان نمی رفتم! ایران قطعا از افغانستان بهتره، از عراق بهتره، از ونزوئلا بهتره، از کره شمالی بهتره، از آنگولا و زیمباوه و ای کشورای دره پیت آفریقایی بهتره.

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
شما برو شهرهای خوب افغانستان یا عراق رو ببین تا بهت بگم

بالا