برگزیده های پرشین تولز

بهترين نسخه sp2 از windows xp ؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بهترين و پايدارترين نسخه xp -sp2 چي هست ... يكي هست كه build 2600 sp2 هست كه نصب كردم و shutdown در منوي start كلوز ميكنه و مشكل داره.

نسخه ي ديگه اي هست كه اين مشكل رو نداشته باشه؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از irgamer :
2600 ما خود XP هست،‌ در SP2 نسخه فاینال همون خط نوشته:
xpsp_sp2_rtm.040803-2158: Service Pack 2
موفق باشید
ميشه از همين نسخه خوب يه لينك مستقيم براي دانلود بديد ؟
اون اول كه اومده بود من به نسخه دانلود كردن ( دارم الان ) كه حدود 200mb بود !!! انقدر بد بود كه آن اينستال كردم !

الان با اين ويندوز ميخوام update كنم سايت ماكروسافت يه sp2 پيشنهاد ميده كه 70mb هست ! چيه موضوع ؟

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
اون اول كه اومده بود من به نسخه دانلود كردن ( دارم الان ) كه حدود 200mb بود !!! انقدر بد بود كه آن اينستال كردم !

ايضا تو :wacko:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
الان رفتم نگاه كردم ... دقيقا 264mb هست !!!!!!

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
من كه خيري از اين سرويس پك ها نديدم .

الان رفتم نگاه كردم ... دقيقا 264mb هست !!!!!!
دو مگ بذاري روش ميشيم يكي . احتمالا آپديت هم ميكننش كه اختلاف به وجود اومده .

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از astm1834 :
ببينم چيزي به اسمه SP3 داريم؟؟!!!....

http://www.thehotfix.net/sp3.html
تو خود سايت اصلي (microsoft) كه خبري نيست!

به نقل از irgamer :
2600 ما خود XP هست،‌ در SP2 نسخه فاینال همون خط نوشته:
xpsp_sp2_rtm.040803-2158: Service Pack 2
موفق باشید
درسته. ديشب فكر كردم كه build ها , مثلا همون عدد 2600 تو سيستم هاي مختلف به دليل تفاوت نسخه متفاوت هست. اما ديدم اينطور نيست و همه 2600هستند :)
اما 2 تا ويندوز sp2 گرفتن نصب كردم, هر جفتشتون 1 دونه فايل dll رو كه البته متفاوت هم بود كپي نميكردن كه مجبور شدم از يك نسخه ديگه از ويندوز استفاده كنم تا اون dll ها رو كپي كنند. ظاهرا نسخه ها مشكل داره :rolleyes:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ويندوز من مدياسنتر "Version 5.1 (Build 2600.xpsp_sp2_rtm.040803-2158 : Service Pack 2)" هست. بنظرم بهترين نسخه مدياسنتر هست. البته همونجور كه ميبينيد براي من هم 2600 هستش. تا حالا آخ نگفته!

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از شایان :
ميشه از همين نسخه خوب يه لينك مستقيم براي دانلود بديد ؟
البته اینی که من دارم با خود XP‌،‌ splistream‌ شده(همینجوری مینوشتنش؟) اما نسخه final‌ اگر میخواید اینجا:
http://www.microsoft.com/downloads/...be-3b8e-4f30-8245-9e368d3cdb5a&displaylang=en
به نقل از شایان :
الان با اين ويندوز ميخوام update كنم سايت ماكروسافت يه sp2 پيشنهاد ميده كه 70mb هست ! چيه موضوع ؟
یه دلیلش اینه که فقط قسمتهایی که لازمه update‌ بشن رو میگیره.
ببينم چيزي به اسمه SP3 داريم؟؟!!!
هنوز نه.
به نقل از fireboy :
اما 2 تا ويندوز sp2 گرفتن نصب كردم, هر جفتشتون 1 دونه فايل dll رو كه البته متفاوت هم بود كپي نميكردن كه مجبور شدم از يك نسخه ديگه از ويندوز استفاده كنم تا اون dll ها رو كپي كنند. ظاهرا نسخه ها مشكل داره
برداشت من اینه که ساخت ویندوز جدید از ساخت SP برای مایکروسافت آسونتره وگرنه همیشه اینقدر کاربرها اذیت نمی شدن. به هرحال کم دردسرترین و مطمئنترین نصب sp2 به نظرم فقط slipstream هاست.
موفق باشید

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
يعني بهتره از همين برنامه update ويندوز استفاده كنم ؟ چون الان من همه پك ها رو گرفتم ! وقتي ميزنم update بشه ، فقط ميگه sp2 نداري !

ولي مشكل اينه كه اگر وسطش dc بشم تعطيل ميشه ! براي همين لينك مستقيم ميخواستم !

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مگه فرقي هم ميكنه خب هر نسخه از sp2 رو كه ميخواي بريز بعد ويندوز رو update كن ديگه

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من هم فكر ميكردم فرقي نميكنه. اما بعضي از نسخه ها ظاهرا مشكل داره . حالا ميتونه از همون نسخه مشكل داري باشه كه روي سي دي اصلي رايت شده!

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از شایان :
ولي مشكل اينه كه اگر وسطش dc بشم تعطيل ميشه ! براي همين لينك مستقيم ميخواستم !
به نظر منم بهتره نسخه کامل رو دریافت کنید و حتی ترجیحا slipstream کنید یا آماده اشو بگیرید.
موفق باشید

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تو اين وسط بعضي از افراد هم چه سو استفاده هايي كه نميكنند :hmm:

رفتم ميگم ويندوز sp2 داري. ميگه داريم اما نسخه سانتا كلوز يا كروز يا همچين كوفتي بود. منم تا حالا نشنيده بودم. گفتم حالا بده شايد كارمونو راه انداخت. گرفتم نصب كردم, خيلي مسخره بود. الكي 1 سي دي حرومش كردم :rolleyes:

سر و كله hwt پيدا نشده هنوز. شنيدم زياد ورجن هاي مختلف رو باحاش ور رفته! اما چيزي نگفته هنوز.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
میدونید چقدر SP2 تحت عنوان Final تو بازار هست که RC2 و... هستن. شاید گفته باشم تکراری باشه اما یه مدت مشکل خیلی بدی شروع شده بود که بازیها اجرا نمیشدن و آخر فهمیدم اکثرا مربوط به Directx 9.0c نسخه آزمایشی همراه با SP2 آزمایشی بوده و بعد از حل اون مشکل افراد حل شد.
موفق باشید

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فرق directx 9.0c با اين چيزي كه مايكروسافت تو سايتش در انتحاش end user يا يه همچين چيزي هست چيه؟

اين 2 نسخه فرق ميكنند؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
غیر از SDK ،‌ خود Directx 9.0C در دو حالت ارائه میشه که یکیش یک setup‌ کم حجم هست و از اینترنت فایلهای لازم رو میگیره که اسمش میشه DirectX 9.0c End-User Runtime :
http://www.microsoft.com/downloads/...20-BFBB-4799-9908-D418CDEAC197&displaylang=en
اما اگر بخواهید یکجا نسخه کامل و چندزبانه رو download‌ کنید که با همه ویندوزها هم سازگار باشه باید DirectX 9.0c Redistributable for Software Developers - Multilingual رو بگیرید که هدف اصلیش برای توسعه دهنده های برنامه ها و بازیهاست که همراه برنامشون یه نسخه کامل از DirectX رو بذارن که کاربر اگر نداشته باشه نصب کنه:
http://www.microsoft.com/downloads/...11-62FE-4F61-ABA1-914185249413&displaylang=en
موفق باشید

بالا