برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه غیر از تامین اجتماعی کدام است؟

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی و عزیز.

دوستان عزیز ، بهترین بیمه غیر از تامین اجتماعی کدام است؟

هم برای عمر و هم برای بازنشستگی.

یک بیمه میخوام که اول بعد چند سال نگن منحل شد و دوم توپ هم بازپرداخت داشته باشه.

تعریف بیمه پاسارگاد رو خیلی شنیدم.

نظر دوستان عزیز چیست ؟

ممنونم.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
شما از هر شرکتی بیمه تهیه کنید،به این هدفتون خواهید رسید؛
ضمانت این امر هم قانون بیمه مرکزی هست:
ماده ۶۰:اموال شرکتهای بیمه همچنین ودایع مذکور در مواد ۳۶ و ۴۶ قانون تأسیس بیمه و بیمه گری، تضمین حقوق و مطالبات بیمه‏ گذاران، بیمه‏ شدگان و صاحبان حقوق آنان است و درصورت انحلال یا ورشکستگى یک شرکت بیمه، بیمه‏ گذاران و بیمه‏ شدگان و صاحبان حقوق آنان نسبت به سایر بستانکاران، حق تقدم دارند. در میان رشته‏ هاى مختلف بیمه، حق تقدم با بیمه عمر است. شرکتهای بیمه نمی توانند بدون موافقت قبلى بیمه مرکزى ج.ا.ا، اموال خود را صلح حقوق نمایند و یا به رهن واگذار کنند و یا موضوع هر نوع معامله با حق استرداد قرار دهند.

ماده ۷۱ :کلیه شرکتهای بیمه که در ایران فعالیت می نمایند باید۵۰% در رشته بیمه‏ هاى زندگى و ۲۵% در سایر رشته‏ ها از معاملات بیمه‏ اى مستقیم خود را نزد بیمه مرکزى ج.ا.ا بیمه اتکایى نمایند.

در واقع در صورت ورشکستگی،بیمه نامه نزد بیمه مرکزی اتکایی هست که باید جبران خسارت کند ؛

در مورد انتخاب شرکت باید به چند نکته توجه کنید؛یکی پشتوانه شرکت و دیگری سطح توانگری شرکت که از ۱ تا ۵ تقسیم بندی میشود؛که سطح ۱ بهترین و ۲ قابل قبول هست که همه این اطلاعات رو میتونین در تاپیک زیر بخوانید:

http://forum.persiantools.com/threa...عمر-و-سرمایه-گذاری-و-انتخاب-شرکت-بیمه.767330/

در بین انتخاب هاتون هم به سود های اعطایی سالهای قبل شرکت توجه کنید

Sent from my E5823 using Tapatalk

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و احترام.

دوستان من خیلی در این مورد دارم تحقیق میکنم به دو گزینه زیر رسیدم :

1. بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگارد

2. بیمه عمر و تامین آتیه + سپرده گذاری پاسارگاد

دوستان عزیز در مورد بیمه های بالا یک توضیح کامل میدهند و اینکه کدام بهتر هست برای آینده ؟

انشاا... این تاپیک ، یک تاپیک جامع بشود برای دیگر دوستانی که مشکل من را دارند و اینکه میخواهند برای آینده خودشان برنامه ریزی کنند.

ممنونم.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
با سلام و احترام.

دوستان من خیلی در این مورد دارم تحقیق میکنم به دو گزینه زیر رسیدم :

1. بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگارد

2. بیمه عمر و تامین آتیه + سپرده گذاری پاسارگاد

دوستان عزیز در مورد بیمه های بالا یک توضیح کامل میدهند و اینکه کدام بهتر هست برای آینده ؟

انشاا... این تاپیک ، یک تاپیک جامع بشود برای دیگر دوستانی که مشکل من را دارند و اینکه میخواهند برای آینده خودشان برنامه ریزی کنند.

ممنونم.
همه یکی هستن
چه این دو چه بیمه های شرکت های دیگه که هرکدوم اسم متفاوت دارند؛
پایه همه اشون یکی هست؛
حتی بیمه هایی که تحت عنوان بیمه اتیه فرزندان یا بیمه تحصیل و غیره هست اینها هم همه همون بیمه زندگی هستند و با تهیه یک لیمه عمر میضه هم اتیه فرزند رو تهیه کرد هم هزینه تحصیل و ......

Sent from my E5823 using Tapatalk

بالا