برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه درآمدزایی از سایت

amirreza2022

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

من یه سایت فیلم و سریال با بازدید روزانه 22 هزار دارم و هنوز نتونستم راه درآمدزایی خوبی ازش پیدا کنم

سایتم بصورت کاملا رایگان هست

قبلا توش تبلیغات یکتانت رو برای چند روز تست کردم ولی خیلی خیلی درآمد پایینی میداد در حد روزی 3 تا 4 هزار تومن

بعدش رفتم سراغ پاپ آپ که روزی 70 هزارتومن میداد ولی بشدت برای کاربر آزاردهنده بود و یه مشکلات دیگه ای هم درست میکرد برای همین برش داشتم

میخواستم اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره و میتونه راه درآمدزایی خوبی به من بگه ممنون میشم

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
پلن اول برای این موضوع کسب درامد از ترافیک سایت هست. پاپ اپ هم میزارن مشکل خاصی ایجاد نمیکنه اگه مایلید ادرس سایتتون رو خصوصی کنید بررسی کنم.

modelsite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
روزانه 22 هزار ای پی یکتا دارید یا 22 هزار بازدید ؟

vahidskandari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راه برای درآمدزایی تا دلتون بخواد زیاده اما چون خودم چندمدتی تو این حوزه فعالیت داشتم تقریبا بهترین راه درآمدزایی رو یادگرفتم
1- سعی کنید برندتون را جا بندازید
2- با مدیران کسب و کار ارتباط برقرار کنید و از مزایای وبسایتتون براشون بگید (میتونین با نشون دادن آمار آنالیتیکس و سرچ کنسول این کار رو انجام بدید)
3- در فروش یک محصول بالاتر از 1 میلیون همکاری کنید.
اگر محصول مرتبط با حوزه کارتون باشه نرخ تبدیل خیلی بالاتر میره. برای مثال ادیت فیلم یا آموزش فیلمنامه نویسی
اگر بتونین امکان فروش رو در سایت خودتون قرار بدید به شدت بازخورد عالی می گیرید.
وبسایت های فیلم خیلی راحت میتونن ایمیل کاربرانشون رو دریافت کنن. حتما ایمیل مارکتینگ رو تو برنامه تون قرار بدید
اگه با این راهکارها جواب گرفتید نتیجه اش رو اعلام کنید.

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
تبلیغ بگیر
پاپ آپ کاربر فراری میده

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ببخشید ، این قسمت رو یه کم بیشتر توضیح میدید ؟
سایت هایی که ترافیک دانلودی خیلی بالایی دارن به ازای هر ترابایت اپلود سرور یا همون دانلود یوزر ها میتونن مبلغی رو دریافت کنن.

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
سلام دوستان

من یه سایت فیلم و سریال با بازدید روزانه 22 هزار دارم و هنوز نتونستم راه درآمدزایی خوبی ازش پیدا کنم

سایتم بصورت کاملا رایگان هست

قبلا توش تبلیغات یکتانت رو برای چند روز تست کردم ولی خیلی خیلی درآمد پایینی میداد در حد روزی 3 تا 4 هزار تومن

بعدش رفتم سراغ پاپ آپ که روزی 70 هزارتومن میداد ولی بشدت برای کاربر آزاردهنده بود و یه مشکلات دیگه ای هم درست میکرد برای همین برش داشتم

میخواستم اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره و میتونه راه درآمدزایی خوبی به من بگه ممنون میشم
سلام. آدرس سایت و اسکرین سرچ کنسول رو ارسال کنید. چند پیشنهاد خوب براتون دارم.

mahdi shokri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من توی این زمینه فعالیت نداشتم، اما نمیتونین از کوتاه کننده های لینک برای کسب درامد استفاده کنید؟

rubixfilm

Registered User
لایک‌ها
75
سلام.
خصوصی چک کنید لطفا.

hematy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تبلیغ بنری هم خوبه،یا از تبلیغ دهندگان واسط مثل صبا ویژن که به ازای هر 1000 بازدید 90 الی 500 تومن میده

بالا