منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

بهترین رستوران های ماهاراشترا

sahar.hamdi30

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
28 آپریل 2017
نوشته‌ها
12
لایک‌ها
4
سن
35
استان ماهاراشترا در هند 2 مورد از بزرگ ترین شهرهای هندوستان را در خود جای داده. بمبئی و پونا جزو معروف ترین های هند هستند و می توان شاهد خاص ترین رستوران های هند در آنها بود.شاید به همین خاطر این دو شهر را مرکز بهترین غذاخوری های هند می دانند. از رستوران های سنتی گرفته تا رستوران های بین المللی که موفق به کسب درجه های کیفیت جهانی شده اند را در بمبئی و پونا می توان مشاهده کرد. در این مقاله قصد داریم سری به خاص ترین های ماهاراشترا بزنیم با همگردی همراه باشید.

1__hamgardi_1.jpg


o:h cha
این رستوران در حوالی Lower Parel بمبئی واقع شده و از خاص ترین رستوران هایی است که از سال 2014 شروع به فعالیت کرده است. می توانید انواع طعم های خاص را در این رستوران بچشید و تجربه ای خاص از غذا و طعم آن بدست آوردید. از دیگر مسائلی که موجب شهرت این رستوران شده و هر روزه حجم قابل توجهی از گردشگران تور مسافرتی و مردم محلی را روانه‌ی آن می کند طراحی داخلی خاص و منحصر به فردی است که برای این رستوران در نظر گرفته شده.این رستوران در سال 20155 توانست موفق به کسب بهترین رستوران در هند شود.

1__hamgardi_Photo-13-09-15-7-52-28-PM.jpg


Wasabi by Morimoto
این رستوران تراز اول در هتل تاج محل بمبئی واقع شده و به عنوان یکی از لوکس ترین رستوران های بمبئی شناخته می شود. این رستوران برای 2 سال متوالی در لیست 50 رستوران برتر آسیا قرار داشته و منویی خاص و خارق العاده را به گردشگران تور یک روزه ی بمبئی ارائه می دهد.می توانید در این رستوران از انواع و اقسام غذاهای هندی و بین المللی لذت ببرید و با طعم هایی خارق العاده مواجه شوید.

1__hamgardi_2..jpg


The Table
این رستوران توانسته به عنوان عنوان های قابل توجهی را در این حوزه به خود اختصاص دهد. اگر به دنبال بهترین و محبوب ترین رستوران بمبئی هستید لازم است که از آن بازدید کنید. در این رستوران منویی کامل از غذاهای هندی و بین المللی را د راختیار خواهید داشت به گونه ای که سخت ممکن است به دنبال غذایی شناخته شده باشید و نتوانید آن را در میان منوی کامل ای رستوران پیدا کنید. اگر در قالبتورمسافرتی به بمبئی سفر کردید سری به این رستوران خارق العاده بزنید.

1__hamgardi_3..jpg

Paasha

این رستوران در شهر پونا واقع شده پونا به عنوان دومین شهر بزرگ استان ماهاراشترا شناخته می شود و جذابیت های خاص خود را به گردشگران تورمسافرتی هند ارائه می دهد. می توانید طعم فوق العاده‌ی غذاهای هندی را در این رستوران بچشید. یکی از امتیازارت این رستوران فضای ان است می‌توانید در فضایی آرام و فوق العاده یک وعده غذای خاص صرف کنید و از تورمسافرتی خود لذت ببرید.

1__hamgardi_7.jpg


Favola5
این رستوران به عنوان بهترین رستوران ایتالیایی در پونا شناخته می شود.و از محبوب ترین رستوران های Le Méridien هتل است . اگر در قالب تور یک روزه به پونا سفر کرده اید و به دنبال یک رستوران بین المللی هستید لازم است که سری به این رستوران بزنید. فضای فوق العاده طراحی خاص و کیفیت بالای غذا در این رستوران موجب محبوبیت آن شده است.
تور مشهد
 
بالا