برگزیده های پرشین تولز

بهترین روستا های ایران کدام هست؟

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
روستای بارکلاپسر از توابع اوگوشلوای شهر قزوین

من یه مدت راهنمای گردشگری بودم اونجا :snitch:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
یک ویلای مجهز در بهترین جای بروکی آباد، بر جاده اصلی به فروش میرسد. حال تاپیک زدن ندارم. خریداران عزیز لطفا پ.خ بزنن.

The Rock

Registered User
لایک‌ها
421

okhpatoos

Registered User
لایک‌ها
43
یک ویلای مجهز در بهترین جای بروکی آباد، بر جاده اصلی به فروش میرسد. حال تاپیک زدن ندارم. خریداران عزیز لطفا پ.خ بزنن.

آدرسش لطفاً....
عکس هم بتونید با نام کاربری بذارید عالی میشه

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
ویروسه :hmm:
ریپورت شد

بله ویروسه .
در ویندوز 7 و در مسیر C:\Users\yourusername\AppData\Local\Temp دو فایل با نام های xx.xx و yy.yy ایجاد می کنه که این دو فایل به فایل اصلی ویروس با اسم updater به مسیر : C:\Windows\System32\catroot2 لینک شدن و با هر بار حذف و یا تغییر نام دو طرف ، چه اون دو فایل چه فایل اصلی ویروس ، یک فایل جدید تکثیر و جایگزین میشه . آنتی ویروس nod 32 و کسپر قابلیت شناسایی این ویروس رو ندارن . ضمنا با اجرای MSCONFIG در تب startup خواهید دید فایلی با نام های مختلفی همچون :root updater یا mj8rop9y به صورت اتوماتیک و هنگام بالا اومدن ویندوز اجرا میشن .
متاسفم برای یک مشت بیمار عوضی که فکر می کنن با این کارا یک گ..ی هستن برای خودشون .

عذر میخوام بابت بحث خارج از موضوع تاپیک

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان این بروکی آباد کجا میشه راهش از کدوم طرف میشه من هر چی داخل اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم فقط یک بروکی بود از توابع استان فارس بود.

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
منم بروکی رفتم ، مناطق دیدنی زیادی داره ، حتما اگر تونستید یه سر برید.

منطقه توریستی هستش ..

HAMEDGM

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان. این شایعه حقیقت داره که تو روستای بروکی افراد تازه وارد باید روی لباسشون کاغدی بچسبونن که روش کلمه ای به اسم زیر خواب نوشته شده ؟ یا صرفا یه دروغ مضحکه؟

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
یکی از مناطق دیدنی بروکستان محله مقام عظمای بروکستان هست که بازدید کننده زیاد داره

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
روستای جوزان واقع در شهر ملایر
جای باحالیه البته برای من که خاک اجدادیم هست؛ و شاید اگه سر راهت بود بری برات جالب باشه شاید هم نباشه
اگه عکس مناسب پیدا کردم میذارم

استان همدان کلا روستای خوب زیاد داره الان خود شهر همدان اطافش پر روستاست که هم تقریبا مدرن شدن و هم سرسبز وزیبا و البته آرامش خیلی خوبی هم داخلشون هست
مثل دره مرادبیگ ابرو حیدره سنگستان یا سیمین که واقعا بکر وزیباست

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
دوستان. این شایعه حقیقت داره که تو روستای بروکی افراد تازه وارد باید روی لباسشون کاغدی بچسبونن که روش کلمه ای به اسم زیر خواب نوشته شده ؟ یا صرفا یه دروغ مضحکه؟

مشخصه تجربه مفیدی تو این زمینه داشتی

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
دوستان این بروکی آباد کجا میشه راهش از کدوم طرف میشه من هر چی داخل اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم فقط یک بروکی بود از توابع استان فارس بود.

این بروکی آباد رو هر استانی به نام خودش داره میزنه از بس خوش آب و هواست و مردم باحالی داره...

در حالی که همون متعلق به چهارمحال هست

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
دوستان. این شایعه حقیقت داره که تو روستای بروکی افراد تازه وارد باید روی لباسشون کاغدی بچسبونن که روش کلمه ای به اسم زیر خواب نوشته شده ؟

در این مورد اطلاعی ندارم ، ولی چند وقت پیش چند تا از این خبرگزاری های غیررسمی گزارش دادند که حوالی یک روستا ( که فکر کنم همین بروکی بود ) عده ای از شرکای اون منطقه به صورت شبانه روزی در حال کشیک دادن هستند و به محض اینکه یک غریبه و تازه وارد وارد میشد دنبالشون راه می افتادند و قصد داشتند هر طور شده مخش رو بزنند و به خونه ی خودشون ببرند ! و حتا در گزارش ها چند مورد تجاوز هم ثبت شده بود
همچنین گزارش شده چند تن از اهالی این روستا گ...ی هستند و نباید زیاد بهشون نزدیک شد وگرنه ممکنه کار دستت بدن !
البته الان دیگه فکر نکنم دشواری وجود داشته باشه ، چون این وضعیت مربوط به چند سال پیش بوده و پس از اون جریان ها افراد خاطی رو دستگیر و سپس تبعید کردند به یک جزیره ی دورافتاده .الان هم امنیت به اونجا برگشته و همه چی آرومه !

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
روستای سهرورد که قره قوش نیز گفته می‌شود

iran

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
این بروکی آباد رو هر استانی به نام خودش داره میزنه از بس خوش آب و هواست و مردم باحالی داره...

در حالی که همون متعلق به چهارمحال هست

البته در استان های مختلف وجود داره ولی با اسامی مختلف .. مثلن یه روستا توی استان خراسان و در بین مشهد و نیشابور وجود داره به نام بیاکی آباد که البته گرچه از لحاظ قدمت و شهرت به گرد پای روستای بروکی آباد نمی رسه ولی به هر حال واسه خودش روستایی هست دیگه

hadi2050

Registered User
لایک‌ها
17
در این مورد اطلاعی ندارم ، ولی چند وقت پیش چند تا از این خبرگزاری های غیررسمی گزارش دادند که حوالی یک روستا ( که فکر کنم همین بروکی بود ) عده ای از شرکای اون منطقه به صورت شبانه روزی در حال کشیک دادن هستند و به محض اینکه یک غریبه و تازه وارد وارد میشد دنبالشون راه می افتادند و قصد داشتند هر طور شده مخش رو بزنند و به خونه ی خودشون ببرند ! و حتا در گزارش ها چند مورد تجاوز هم ثبت شده بود
همچنین گزارش شده چند تن از اهالی این روستا گ...ی هستند و نباید زیاد بهشون نزدیک شد وگرنه ممکنه کار دستت بدن !
البته الان دیگه فکر نکنم دشواری وجود داشته باشه ، چون این وضعیت مربوط به چند سال پیش بوده و پس از اون جریان ها افراد خاطی رو دستگیر و سپس تبعید کردند به یک جزیره ی دورافتاده .الان هم امنیت به اونجا برگشته و همه چی آرومه !
طرفدا بروکی زیاد شد بریم ببنیم چه خبره اونجا

به جز این مورد که بسیار خطرناکه مباشد:D به ریسکش نمیرزه:rolleyes:

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739

عزیز چرا شایعه درست میکنی؟ من که تابحال همچین مساله ای رو نشنیدم و فکر نمیکنم حقیقت داشته باشه ، با این شایعات تنها به اکونومی این روستا ضربه میزنید

بالا