برگزیده های پرشین تولز

بهترین زمان برای پارک دومین در سایتهای پارکینگ دومین و کسب درآمد !!!

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
با سلام...

یه چندتا سوال دارم دوستان خبره لطف کنند جواب بدن تا راهنمایی برای افراد اماتوری مثل ما باشه.

1- ثبت دومین صرفا برای پارک کردن عاقلانه هست یا خیر؟
2- ترافیکی که به سایت پارک شده میره بایستی به چه نحوی باشه؛ موتورهای جستجو؛ لینک تو سایتهای دیگه؛ مستقیم و ... کدوم بهتره
کلا چه راههایی رو سایتهای پارک دومین قبول میکنند ؟
3-بهترین سایتهای پارک دومین ؟
4- راههای درامد از پارکینگ سایت ؛ کلیک بر روی تبلیغات هستش یا تعداد نمایش و ... هم هست؟
5-فرض بگیرید روی سایتی یه مدتی کار بشه و اون سایت به یه بازدید الکسایی برسه ؛ این بازدید تعدادش چقدر باشه خوبه یا بازدید از موتورهای جستجو چقدر باشه خوبه سایت رو پارک کرد؟
6- من الان یه سایت دارم فرضا روزی چندهزارتا بازدید داره ؛ ایا عاقلانه هستش که من 4-5 روز اخره ماه رو بیام سایتم رو پارک کنم؟
احتمالا مشکلی در رشد سایت و کلا امار ورودیها در اینده و یا ورود رباتهای موتورهای جستجو پیش نمیاد؟
7- بهترین موضعاتی که میشه ازش درامد داشت از روی پارک کردن با توجه به دو موردی که گفتم(ثبت یه دومین صرفا برای پارک کردن+پارک کردن یه سایت اکتیو در 4-5 روز اخر ماه )
چی میتونه باشه؟ یا تجربه دوستان چیه با توجه به تجربه شون؟
8-میشه به درامد پارک دومین نظر داشت ؟
مثلا متوسط درامد 1000 ورودی یا همون ای پی رو با توجه به تجربتون چقدر میدونید؛ لطفا عددی رو ذکر کنید
9- نکته ها یا نصایحی که دوستان به نظرشون میاد و من تو سوالهام نبود رو هم لطف کنند عنوان کنند.

ممنون

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
به نظر منکه اصلا عاقلانه نیست و بازدیدتم به طرز فجیع افت می کنه

ازموده رو ازمودن خطاست

اگه می خوای کسب در امد داشته باشی به من پی ام بده تا با هم کار کنیم من سایتم رو تازه زدم و می خوام راش بندازم

البته از الان بگم سایتی که من می خوام روش کار کنم فک کنم از 9 ماه به بعد سود دهی کنه

و اینم بگم اگه فکر می کنین که تو 1 روز می تونین در امد داشته باشیم امکان ÷ذیر نیست (مثلا 1 روز )

اگه خواستی به ایدی ***.forosh

پی ام بده

با سپاس

persian2000

Registered User
لایک‌ها
7
5 روز پارک کنی چند روز فقط طول میکشه بعد تنظیم dns تو ایران سایتت رو ببینن چند روز هم وقتی به حالت قبل برگردونی سایتت افت میکنه
ضرره

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
کسی واقعا اینجا دومین پارک نمیکنه یا دلش نمیاد اطلاعاتش رو به اشتراک بزاره!

تنکس poolaky و persian2000 عزیز

.

بالا