برگزیده های پرشین تولز

بهترین شرکت های چاپ و تبلیغات سال 1401

اگر سابقه کار با شرکت های تبلیغاتی رو داشتید، چه مجموعه ای بوده؟

• واژه گستر

Votes: 1 100.0%
  • چاپ متین

Votes: 0 0.0%
  • سالنامه برگ

• آوازه گستر

• آوای ارشیا

• چاپ آنلاین

• بقیه ...

• Total voters
    1

Armin v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کم کم داریم نزدیک سال 1401 میشیم و تبلیغات برای کسب و کار ها اهمیت ویژه ای پیدا میکنه
از همین رو اومدیم که چند تا از شرکت هایی که کار چاپی و تبلیغاتی میکنن رو بررسی کنیم

و در این رابطه هم اگر کسی اطلاعاتی داره از این شرکت ها با ما در میون بزاره تا بهتر بتونیم کار تبلیغاتمون رو اجرا کنیم

در حال حاظر با جستجویی که من انجام دادم شرکت هایی که خودشون کار تبلیغات و چاپ رو میکنن رو نام می برم تا بتونیم روشون تحقیق کنیم

شرکتهای تبلیغات محیطی معروف:

شماره ردیف
نام شرکت
آدرس وب سایت شرکت
1
واژه گستر​
Vajegostar.com​
2
چاپ متین​
Chapmatin.com​
3
سالنامه برگ​
Bargcalendar.com​

در حال حاضر من 3 شرکتی که جزو بهترین ها هستن رو با مقداری تحقیق نام بردم و همینطور سوال پیش میاد برای بقیه سایت ها، که بقیه چی؟ بقیه سایت ها کشکن؟
نه بقیه سایت ها هم خوبن و دارند به فعالیت ادامه میدن اما قدمت و تجربه و کیفیت کاری این سایت های نام برده شده از بقیه به وضوح بهتر هست.

نکته: الان بعضی ها میگن برو بابا این چه آماریه دیجی کالا چی پس؟ اون که توی هر جستجویی اوله ؟
پاسخ: بله درسته در اکثر نتایج توی این ضمینه اول نمایش داده میشه ولی من گفتم شرکت های تبلیغاتی و شرکت های تولید کننده اما Digikala.com تولید کننده این نوع تبلیغات نیست و صرفا توی فروش بیشترین سهم رو داره

این به معنی این هست که شما اگر قصد کار اختصاصی و حرفه ای رو داشته باشید با این سایت نمیتونید کاری پیش ببرید.

نتیجه فعلی:
طی تحقیقات و جستجوهایی که انجام دادم پیشنهادم کار با این 3 تا سایت هست یعنی: واژه گستر و چاپ متین و سالنامه برگ و از دیجی کالا اگر (صرفا قصد یه خرید ساده رو به صورت ساده و تکی رو دارید)

ویژه: انتخاب خودم به دلیل اینکه خودم قبلا ازشون کار چاپی و تبلیغاتی در ضمینه تقویم رومیزی گرفتم و باهاشون همکاری داشتم قطعا مجموعه واژه گستر هست.

بالا