برگزیده های پرشین تولز

بهترین فروشگاه ساز برای فروش موبایل و تلویزیون و ...... از نظر شما کاربلدای با مرام؟

go go go

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام
چه چیزی رو پیشنهاد میدید ؟ جوملا؟اپن کارت؟توماتو کارت یا هر چی که به نظرتون خوبه؟
Content-Management-System.jpg

go go go

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان ببخشید اشتباهی اینجا پست زدم منتقلش کردم به وبسایت
پرستا شاگ یه چیز فوق العاده هست و امکانات عالی داره ولی میتونی از جوملا هم استفاده کنی اولیت یا پرستا ....
ممنون منظورتون پرستاشاپ هست؟

h4ck31

Registered User
لایک‌ها
53
بله عزیزم دقیقا منظورم پرستاشاپ هست دیگه ... ولی هزینه قالب های گرونه ..

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
من از پریستا و اپن کارت راضی هستم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
پرستا شاپ اولویت اول . اوپن کارت اولویت دوم . تنوع قالبهای پرستا بیشتره و همچنین پشتیبانیش .
اگرم فروشگاهت کوچیکه و محصولاتت زیاد نیست وردپرس چون سئو خوبی داره با یک افزونه فروشگاه ساز انتخاب خوبیه .

desiner_web

Registered User
لایک‌ها
97
با سلام به نظر من وردپرس و افزونه ی آن ووکامرس از نظر کاربرپسندی و سهولت و امکانات و قابل توسعه بودن حرف نداره .اینو من نمیگم سابقه وردپرس نشان میده .

a.tanha75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام به نظر من هم ووکامرس در عین سادگی بسیار پیشرفته هست و بهترین افزونه فروشگاه ساز هست و هر قابلتی که فکرش رو میکنی و نمیکنی در ووکامرس هست

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
دوست عزيز بر خلاف نظر دوستان طبق مستندات سئو فروشگاه هاي ورپرس در مقايسه با سئو فروشگاه هاي مجنتو و پرستا ضعيف تر بوده و اين از نتايج جستجو در گوگل مشهود هست
مورد دوم اينكه اگر شما ميخواهيد كالا هاي با ارزشي مثل تلوزيون رو بفروشيد بهتره از يك توسعه دهنده درخواست كنيد يك اسكريپت اختصاصي براتون بسازند
مورد سوم اينكه من در زمينه ترجمه انواع قالب فعاليت هايي دارم كه ميتونم كمكتون كنم و قيمت هاي مناسب (از جمله پرستا) در كنار كيفيت عالي به شما ارائه ميدم
مورد چهارم اينكه يك سايتي يك اسكريپت مشابه ديجي كالا ميفروخت فكر كنم اسمش كاسپين بود .. ميتونيد از اون اسكريپت استفاده كنيد و كم كم گسترشش بديد (اگر مايل بوديد كسي را ميشناسم كه اين اسكريپت را خريده و ميتونه به شما بقروشه)
مورد آخر هم اينكه همه اين مسائل 20 درصد كار شماست و بقيه مسائل در موارد نزير پشتيباني و محصولات هست

a.tanha75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
یه بار دیگه میگم فقط ووکامرس
دیجی کالا هم از ووکامرس استفاده میکنه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710

cinemaamooz