برگزیده های پرشین تولز

بهترین هاست لینوکس در ایران؟

Davood_Military

همکار بازنشسته
لایک‌ها
146
برای cpanel, برتینا و هاست دی ال.

ediablo77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
بهترین سرویسی که تا حالا ازش هاست گرفتم نت افراز بوده ، من خودم از دایرکت ادمین خوشم نمیاد ، اما وقتی پشتیبانی واقعی باشه ، سی پنل نباشه هم مهم نیست ، پینگ خوبیم به ایران داره ، تیکت میزنی 2 مین بعد ج اومده
خودم الان این رو بالا آوردم یه سر بزن آهنگباز

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
بهترین سرویسی که تا حالا ازش هاست گرفتم نت افراز بوده ، من خودم از دایرکت ادمین خوشم نمیاد ، اما وقتی پشتیبانی واقعی باشه ، سی پنل نباشه هم مهم نیست ، پینگ خوبیم به ایران داره ، تیکت میزنی 2 مین بعد ج اومده
خودم الان این رو بالا آوردم یه سر بزن آهنگباز
قالب سایتتون اختصاصی هست ؟

ra3ou1

Registered User
لایک‌ها
48
به نظر من سرورهای هرتز هم قیمت هاش مناسب تره و هم کیفیت بهتری داره فکر کنم این تایپیک رو ببینی بدک نباشه چون یه پیشنهاد ویژه زده توش :
http://forum.persiantools.com/threads/سرور-ویژه-آپلود-و-دانلود-کلود-لینوکس-با-قیمت-ویژه.631855/

سرورهای هتزنر مشکل هارد داره دوست عزیز
البته الان کمتر شده اما خب ...

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
سرورهای هتزنر مشکل هارد داره دوست عزیز
البته الان کمتر شده اما خب ...
حرف ایشون تایید میشه
ما خودمون تو این سال ها، بالغ بر 3 بار مورد سوختن هارد داشتیم

ra3ou1

Registered User
لایک‌ها
48

omid0020

Registered User
لایک‌ها
133
سلام:ممنون از نظرت،،من تازه تو این شرکت ثبت نام کردم،،که الان شما گفتید،،فکر کنم،حق با شماست،،،چون محدودیت هایی هم دارد،،

اگه یه شرکت هاست با فضای هاست تا300مگابایت پهنای باند برا فعلا خیلی مهم نیست،،،،سراغ داری بگو،،،،

یه سوال هم ازت داشتم:اگه از یه شرکت هاست بخریم،،وخواستیم بریم یه شرکت دیگه هاست سر جاش میمونه،،،،،،،،دمت گرم

ra3ou1

Registered User
لایک‌ها
48
سلام:ممنون از نظرت،،من تازه تو این شرکت ثبت نام کردم،،که الان شما گفتید،،فکر کنم،حق با شماست،،،چون محدودیت هایی هم دارد،،

اگه یه شرکت هاست با فضای هاست تا300مگابایت پهنای باند برا فعلا خیلی مهم نیست،،،،سراغ داری بگو،،،،

یه سوال هم ازت داشتم:اگه از یه شرکت هاست بخریم،،وخواستیم بریم یه شرکت دیگه هاست سر جاش میمونه،،،،،،،،دمت گرم

سلام
وب سایتهای معروف هاستینگ هستن که هزینه بالایی هم دریافت میکنن خب مثل ایران هاست ، هاست ایران ، برتینا و پارس دیتا و ....
منظورتون اینه که یه هاست خریدین مثلا از شرکت علی بعد از 3 ماه میخواهین تغییرش بدین؟
هاستی که خرید میکنید بسته به دوره زمانی که پرداخت می کنید تا انتهای دوره باید فعال باشه چه شما مصرف داشته باشید چه نداشته باشید.

در مورد هاستینگ هم تمایل داشتین خودم هم می تونم تقدیمتون کنم
آدرس سایتتون ارسال کنید تمایل داشتین یه نگاه بندازم

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
از افرانت سرور مجازی بگیرید بهتر هست

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
سلام ، بنده شرکت رسانه گستر داتيس آی آر پاور وب را پیشنهاد میکنم آی آر پاور وب به عنوان اولین و تنها شرکت میزبانی وب در ایران موفق به کسب گواهینامه های بین المللیISO 9001 در مدیریت کیفیت ارایه خدمات میزبانی وب و ISO 10004 در رضایتمندی کاربران گردیده است.

ISO 9001:2008 - Quality Management System
ایزو 9001 گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت است که این شرکت با توجه به روال ها و اصولی که سال ها در جهت تضمین و اطمینان از کیفیت خدمات میزبانی وب رعایت نموده موفق به کسب آن، و متعهد به ادامه و بهبود این روند مطابق اصول ISO گردیده است.

گواهینامه ایزو 9001:2008 در زمینه خدمات تحصصی زیر به این شرکت اعطا گردیده است:

میزبانی وب، ثبت دامنه، سرور مجازی، سرور اختصاصی، میزبانی ابری، گواهینامه دیجیتال

از مزایای این شرکت می توان به مواد زیر اشاره نمود:

دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پلن های متفاوت و متنوع
امنیت: بسیار عالی
پشتیبانی 24 ساعته وسریع (تلفن ،تیکت)
پایداری : آپ تایم بالا
قیمت مناسب
Backup روزانه - هفتگی - ماهانه
ضمانت دسترسی %99
30 روز بازگشت کل هزینه

لینک

ra3ou1

Registered User
لایک‌ها
48
سلام ، بنده شرکت رسانه گستر داتيس آی آر پاور وب را پیشنهاد میکنم آی آر پاور وب به عنوان اولین و تنها شرکت میزبانی وب در ایران موفق به کسب گواهینامه های بین المللیISO 9001 در مدیریت کیفیت ارایه خدمات میزبانی وب و ISO 10004 در رضایتمندی کاربران گردیده است.

ISO 9001:2008 - Quality Management System
ایزو 9001 گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت است که این شرکت با توجه به روال ها و اصولی که سال ها در جهت تضمین و اطمینان از کیفیت خدمات میزبانی وب رعایت نموده موفق به کسب آن، و متعهد به ادامه و بهبود این روند مطابق اصول ISO گردیده است.

گواهینامه ایزو 9001:2008 در زمینه خدمات تحصصی زیر به این شرکت اعطا گردیده است:

میزبانی وب، ثبت دامنه، سرور مجازی، سرور اختصاصی، میزبانی ابری، گواهینامه دیجیتال

از مزایای این شرکت می توان به مواد زیر اشاره نمود:

دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پلن های متفاوت و متنوع
امنیت: بسیار عالی
پشتیبانی 24 ساعته وسریع (تلفن ،تیکت)
پایداری : آپ تایم بالا
قیمت مناسب
Backup روزانه - هفتگی - ماهانه
ضمانت دسترسی %99
30 روز بازگشت کل هزینه

لینک

در مورد ایزوها سرتیفیکیت ها که اشتباه میکنید بقیش رو نمیدونم
چند سال پیش داخل نمایشگاه آشنا شدم با این شرکت به نظر خوب میومدن

Drgogani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به عنوان يك مبتدي كه اسير طراحان كم سواد و غير اخلاقي شدم، فقط ميتونم از تجربه ام حرف بزنم:
اخيرا طراحي سايتم رو به گروهي سپردم كه نه تنها توان كافي براي انجام خواست من رو نداشتن، بلكه با مقادره مالكيت هاست و دامنه به نام خود علي رغم اخذ هزينه كامل از من، باعث شدند مشكلات زيادي داشته باشم از نظر seo و و تكميل طراحي و ...
در اين ميان گرين وب، مجري اسران سرور، در ظاهر ژست همكاري گرفت و در عمل با سنگ اندازي مانع رسيدن من به حقم شد.
نكته اي كه به نظر مهم ميرسه اينكه:
هرگز هيچ كاري رو به دست كسي نسپاريد كه به اصول اخلاقي اعتقاد عملي نداره!
وگرنه به بهانه هاي مختلف و با هدف سودجويي و عافيت و منفعت طلبي، براي شما مشكل ايجاد خواهد كرد!
ايران سرور يكي از سرورهاي معروف ايران هست كه داراي نماد اعتماد الكترونيكي هم هست ولي در عمل چون به قوانين كار خودشون احاطه ندارند، با قصور خود به شما ممكن است صدماتي وارد كنند و پشتيباني خوب ارايه ندهند!
بيشتر در انتخاب ميزبان سايت خود دقت كنيد!
حتما دامنه و هاست

nima19

Registered User
لایک‌ها
53
دوستات فکر نکنم هیچکی اندازه من از هاست های ایرانی بدی دیده باشه به همین دلیل سه سالی میشه برای سایت های خودم و دوستان از سرور اختصاصی استفاده میکنم
با چند نفر از دوستانم که همگی تجربه دارند و خودم که تو این مدت انقدر سرور کانفیگ کردم که دیگه به جرات میتونم بگم حرفه ای شدم و سرورها واقعا از حد انتظاراتم بیشت جواب میدادند
نتیجه گرفتم که هاستینگ راه اندازی کنم که مشتری مداری در اولویت باشه

دوستان چند رو اینده سرورها رو کانفیگ میکنیم
و روی هر سرور به مثدار معینی سایت قرار میگیره
تست به هرکسی که لازم باشه میدیم با گارانتی بازگشت وجه در یک هفته بدون چون و چرا
و پشتیانی قوی امیدوارم دوستان پی تی اگر لازم داشتند تست بگیرن و اون موقع نتیجه رو به بنده اعلام کنند ممنونم

m2sali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
الان بهترین هاست لینوکس که تو ایران باشه رو کجا و کی میده؟
با سلام. از هرجا میگیری از تاپ هاست نگیر. اسمای مختلفی هم دارن تاپ هاست ، مشتری ها ، بست هاست. tophost.pro - besthost.asia - moshtariha.ir خیلی خیلی خیلی مسخرن ، نه پشتیبانی درست نه امنیت نه پاسخگویی درست و حسابی با برخورد بد. اولش که میخوان پول بگیرن بات خوبن بعد دیگه ..... هم حسابت نمیکنن. پولم حرومشون

vf54oba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایران وب سرور خوبه ؟

kasrakh93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سرویس الماس 1 نت افراز خارج > با شرایط
سرویس هاست لینوکس پر بازدید ویژه هاست ایران
سرور پارس هاست لینوکس حرفه ای
Iranhost : ویندوز

می تونی از وب هاستینگ اینفو هم ببینی فک می کنم در حال حاضر هاست ایران اول قبلا ایران هاست بود بده این دوتا انتخاب سرور پارس که می سرور مجازی ازش گرفتم ولی برام صرف نداشت .
ولی معمولا هاست های اشتراکی که دیتا سنتر ایران دارن بهتر ان

harajiha.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
سلام.
لینوکس قبلا میهن وب بد نبود.
الان یه اختلالاتی شنیدم داره.

بالا