برگزیده های پرشین تولز

بهترین و بدترین DVD خام

m835he2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان Ridata و Verbatim عالی هستند. تی گیت هم اونایی که DVD ID ایشون FTI RG16 هست اصل هستند.
طرز فهمیدن اصل از غیر اصل رو به همراه شکل تو این پست میتونید ببینید:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1497499&postcount=457
مزخرفترین ها:
تی گیت با DVD ID : TTH02 - لوتوس و قوم و خیش هایش ( محصولات ساخت قزوین)

بقیه شونم ارزش خریدن نداره:lol:

بر عکس چیزی که دوستمون میگه من با تجربه شخصی که شاید تا حالا فکر میکنم حدود شصد هزار تا تی گیت رایت کردم فقط کد TTH02رو اصل میدونم اون سر ی که با کد FTIRGبود رو من خودم اون اوایل تست گرفتم ولی زیاد راضی نبودم پس دادم ولی اینا که با پک قرمز تو بازار هست واقعا محشر

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
بر عکس چیزی که دوستمون میگه من با تجربه شخصی که شاید تا حالا فکر میکنم حدود شصد هزار تا تی گیت رایت کردم فقط کد TTH02رو اصل میدونم اون سر ی که با کد FTIRGبود رو من خودم اون اوایل تست گرفتم ولی زیاد راضی نبودم پس دادم ولی اینا که با پک قرمز تو بازار هست واقعا محشر

من مارک E-TEC گرفتم DVD ID اش دقیقا TTH02 بود. ( واگه تست کنم شاید خیلی های دیگه هم همین باشند.)
برای این موضوع چه توجیهی دارید؟

یه تاپیک دیگه بزن اینبار توش بنویس:
T-Gate و TDK و E-TEC و ... یکیند;)

کمی هم منطقی باش دوست من.
من با مدرک و دلیل به شما ثابت کردم TTH02 تقلبه. وکل بچه ها هم تو همون تاپیک تایید کردن Fake چه معنایی میده.
حالا چرا شما بر اساس بردئاشتهای شخصی دیگران را در انتخاب دچار اشتباه می کنید؟

من به شما تبریک میگم که 600 هزار تا DVD رایت کردی ( که اگه بیرون میدادی دونهای5 تومن برات رایت میکردن)
ولی شما از سرنوشت اونهابعد از گذشت یک سال و یا سازگاری اونها با درایوهای مختلف مطمئنی که میگی عالیند؟
و نکته دیگه اینکه شما چه مشکلی تو T-Gate هایی که شناسشون FTI RG16 بودند داشتید؟

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0

ششصد هزار تا رایت! عجب رقمی!!!!!:blink: ایشالا یک میلیونی را جشن بگیری!!!!!:wacko::wacko:

ولی همانطور که جناب actros گفتن چه مشکلی تو شناسه FTI RG 16 دیدید؟

Extreme1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مارک HP خیلی خوبه . من که ازش خیلی راضیم

maral55

Registered User
لایک‌ها
0
ميشه درمورد بهترين CD هم راهنمائي كنيد؟

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474

نورتون و لوتوس و ولنتاین و چندین و چند مارک دیگه همگی تولیدات کارخانه قزوین می باشتند. و کیفیتشون تعریفی نداره.
البته من تا حالا زیاد باهاشون سوخته ندادم. ولی خیلی نازک هستند وتوشون هم پکهایی پیدا میشه که هیچ کدی نداره.( تقالب اندر تقلب)

nimamalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها dvd خام lightscrib مارک خوب کجا گیرم میاد؟ میشه آدرس و تلفن بدید؟

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خوب این بحث برای مدتی مسکوت مونده ؛ جنسهای بازار ایران ماه به ماه تغییر میکنه و کاملا وابسته به این داره که وارد کننده ها چه جنسی رو وارد کنن.
بهترین DVD خام بازار در حال حاضر چیه ؟
میخوام یک پک DVD بخرم به نظر شما چی بخرم ؟
راستی الان قیمت یک دونه DVD خام چنده ؟

Last edited:

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
در حال حاضر بهترین به نظر من TDK و Panasonic و بدترین Bulkpaq و Datis هست. اگه برای کسی می خواهید رایت بزنید همون Bulkpaq یا Datis توصیه میشه :D
اگه برای استفاده ی خودتون می خواهید هم از T Gate ارزون تر نخرید. برای اطلاعات شخصی که قابل بازیافت (خرید یا دانلود دوباره) نیستن همون TDK توصیه میشه و برای موسیقی و فیلم و ... هم T Gate یا LG میتونن مناسب باشن. T Gate های Scratch Resistant (خاکستری رنگ) هم برای دیسک های پر استفاده گزینه ی مناسبی هستن.

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من چند تا پرینکو رایت شده دستمه به نظر خوب میاد ؛ به نظر شما فینال به خوبی پرینکو هست یا نه ؟
قیمتاشون رو نمیدونید ؟

بالا