برگزیده های پرشین تولز

بهترین کتاب و مرجع آموزشی شبکه

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
بهترین کتاب و مرجع آموزشی شبکه
برو بچ من اولین بار که توی فوروم شبکه دارم پست میزنم. زیاد هم شبکه کار نکردم. خوب الان بر حسب نیازم چون به عنوان امریه مسئول کل یک شبکه بزرگ یه سازمان شدم نیاز دارم که یه سری اطلاعات کامل رو دریافت کنم. در مورد کتابها و مراجع آنلاین.
خلاصه میخوام توی حدود این 3 ماهی که وقت دارم یه جورایی راه بیفتم که مشکل چندانی توی کار برام پیش نیاد.
مرسی اگر کامل منو توجیه کنید.

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
اگه میشه کتاب و مراجع فارسی رو هم معرفی کنید. هم در مورد پیکر بندی و هم در مورد امنیت و هم در مورد ویندوز سرور 2003

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
اگه میشه کتاب و مراجع فارسی رو هم معرفی کنید. هم در مورد پیکر بندی و هم در مورد امنیت و هم در مورد ویندوز سرور 2003

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

براي ورود به دنياي شبكه هاي كامپيوتري مناسبترين راه شروع از كتاب +Network انتشارات مايكروسافت هست كه به فارسي هم ترجمه شده . اكثر منابع خوب و به روز شبكه انگليسي هستند و چون سرعت رشد و تغيير تكنولوژيها بالاست و اين جور كتابها داوطلب خاص داره و از طرف ديگه اكثر واژه ها معادل فارسي نداره ، كسي به دنبال ترجمه نمودن اين كتابها نميره و شما بايد نسخه هاي انگليسي را تهيه و مطالعه كنيد . هر چه بيشتر بتونيد منابع انگليسي را مطالعه كنيد سريعتر رشد مي كنيد . در زمينه ويندوز 2003 بهترين مرجع كتابهاي Traning Kit خود شركت مايكروسافت هست .

بالا