برگزیده های پرشین تولز

بهینه سازی سئو تضمینی ! در کلمات به صفحه 1 گوگل بیایید با قیمت استثنایی

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
سئو تضمینی​

سلام دوستان

مدیران سایت هایی که سیستم مدیریت محتواشون وردپرس هست ، اگر می خوان وقتی کلمه ی خاصی تو گوگل جستجو میشه جزو نتایج صفحه اول باشن ، می تونن این کارو به ما بسپارن .

روند کار به این صورته : شما کلمه ی مورد نظرتون که می خواید توش بیاید صفحه 1 گوگل رو اعلام می کنید ؛ بنده بسته به میزان جستجوی کلمه از 50 تا 600 هزار تومان قیمت میدم برای آوردن سایت شما تو جستجوی اون کلمه به نتایج صفحه 1 گوگل .

مثلا شما میگید من می خوام توی عبارت "سایت تفریحی" بیام جزو نتایج صفحه اول گوگل . بعد من خدمت شما هزینش رو عرض می کنم .

ابتدای کار ، هیچ هزینه ای دریافت نمیشه ؛ هزینه بعد از اتمام کار و دیدن نتیجه ی کار دریافت میشه . یعنی شما سفارش میدید ، بنده کارو شروع می کنم . بعد از گذشت 15 روز تا 2 ماه که سئو خودشو نشون میده ، اگر به صفحه 1 گوگل اومده بودید ، هزینه دریافت میشه . اگر نه ، هزینه ای دریافت نمیشه . اینم تضمین کار .

نمونه کار بنده :
سایت www.sibmizban.ir

در عبارات زیر توی صفحه 1 گوگل هست :
تبدیل psd به html
هاست پربازدید

دوستانی که تمایل دارن می تونن تو همین تاپیک و یا از طریق پ.خ یا از طریق آی دی mostafa.alemi کلمه ی مورد نظرشون رو بفرمائن .

متشکرم

Last edited:

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
سلام

دائمی هست ؟

سلام

بله ؛ در صورتیکه سایتتون رو به روز کنید (هفته در میون یه مطلب تو سایت بزارید یا حداقل ماهی یه مطلب) .

موفق باشید

7000

Registered User
لایک‌ها
76
این نمونه کارایی که دارید اصلا به در نمیخوره

این کلمات {
تبدیل psd به html و​
هاست پربازدید} در ماه 1000 بار هم سرچ نمیشه!!​

نمنوه کار بدید که بالای حداقل 1 میلیون بار سرچ باشه

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
این نمونه کارایی که دارید اصلا به در نمیخوره

این کلمات {
تبدیل psd به html و
هاست پربازدید} در ماه 1000 بار هم سرچ نمیشه!!

نمنوه کار بدید که بالای حداقل 1 میلیون بار سرچ باشه

سلام

در اجرا مشکلی نیست ؛ کلمات پر سرچ بهم نخورده تا حالا ، وگرنه در مورد اجراش محدودیتی نیست .

در خدمتیم

7000

Registered User
لایک‌ها
76
سلام

در اجرا مشکلی نیست ؛ کلمات پر سرچ بهم نخورده تا حالا ، وگرنه در مورد اجراش محدودیتی نیست .

در خدمتیم

اتفاقا سخت ترین کار در انجام کلمات پر سرج و پر رقابته و ممکنه سایتی یه روز بروز نشه برای ساعاتی بره به صفحه 2.البته اینم بستگی به نحوه بالا اوردن کلمه داره
و گرنه کلماتی که در ماه 1000 بار سرچ میشه بالا اوردن و ثابت نگه داشتنش کاری نداره و بسیار ساده است
توصیه میکنم ابتدا روی کلمات پر سرچ مثلا بالای 3.000.000 یا 5000.000 به بالا کار کنید و در صورتی که بعد مدتی نتیجه مطلوبی رو پیدا کردید به عنوان نمونه کار اعلام کنید

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
اتفاقا سخت ترین کار در انجام کلمات پر سرج و پر رقابته و ممکنه سایتی یه روز بروز نشه برای ساعاتی بره به صفحه 2.البته اینم بستگی به نحوه بالا اوردن کلمه داره
و گرنه کلماتی که در ماه 1000 بار سرچ میشه بالا اوردن و ثابت نگه داشتنش کاری نداره و بسیار ساده است
توصیه میکنم ابتدا روی کلمات پر سرچ مثلا بالای 3.000.000 یا 5000.000 به بالا کار کنید و در صورتی که بعد مدتی نتیجه مطلوبی رو پیدا کردید به عنوان نمونه کار اعلام کنید

خدمتتون عرض کردم !

مشکلی در اجراشون ندارم . مشکلی در تواناییش نیست دوست عزیز .

فقط تا حالا بهم سفارش داده نشده اینطور کلماتی . با توجه به تضمینی بودن کار هم دیگه فکر نمی کنم مساله ای وجود نداشته باشه . چون اگر نیومدید به صفحه 1 ، هزینه ای ازتون دریافت نمیشه .

بنابراین دیگه فکر نمی کنم جای شکی باقی بمونه !

موفق باشید

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
دوستان با توجه به تضمینی بودن کار (اگر به صفحه 1 نیومدید ، پول پس داده میشه) ، فکر نمی کنم دیگه جای شکی باقی بمونه !

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
دوست عزیز هیچ تضمینی روی سئو نیست.
سئو یک عمل 2 طرفست....!
هیچ تضمینی روی وضعیت سرچ کاربران نیست. مثلا یک کلمه مثل عکس بازیگران خیلی سرچ میشه ولی یک کلمه مثل عکس بازیگران فصل سوم سریال دکستر خیلی کم...!
چگالی جستجو روی کلمات متفاوت هست...پس ضمانت دادن الکیست !
ما تو بلاگمون آموزش های مختلفی داریم :
طراحی سایت | طراحی سایت حرفه ای و ارزان | webrgb.net
دوستان در حد چگالی کم میتونن خودشون سایتشون رو سئو کنند !
هنر چگالی های سنگلین کلمه ای هست که اگر کسی سئو کار واقعی باشه حداقل 3.5 میلیون خواهد گرفت !
و 1 نمونه کار واقعی تحویل مشتری خواهد داد!

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
دوست عزیز هیچ تضمینی روی سئو نیست.
سئو یک عمل 2 طرفست....!
هیچ تضمینی روی وضعیت سرچ کاربران نیست. مثلا یک کلمه مثل عکس بازیگران خیلی سرچ میشه ولی یک کلمه مثل عکس بازیگران فصل سوم سریال دکستر خیلی کم...!
چگالی جستجو روی کلمات متفاوت هست...پس ضمانت دادن الکیست !
ما تو بلاگمون آموزش های مختلفی داریم :
طراحی سایت | طراحی سایت حرفه ای و ارزان | webrgb.net
دوستان در حد چگالی کم میتونن خودشون سایتشون رو سئو کنند !
هنر چگالی های سنگلین کلمه ای هست که اگر کسی سئو کار واقعی باشه حداقل 3.5 میلیون خواهد گرفت !
و 1 نمونه کار واقعی تحویل مشتری خواهد داد!

متوجه منظورتون نمیشم ! اینجا هم کسی به ما سفارش نمیده که سایتشونو تو عبارت "عکس بازیگران فصل سوم سریال دکستر" بیاریم صفحه 1 گوگل ! اکثرا کلمات با چگالی بالا و سرچ زیاد رو درخواست میدن ! این که دیگه بدیهیه !

ضمانت ما اینه که اگر صفحه 1 نیومدن ، پولشونو پس میدیم . از این تضمین بالاتر !؟

بله ، ما هم اگر خارج از اینجا بهمون سفارش بخوره ، نجومی ممکنه قیمت بدیم ! ولی اینجا نرخش همینه داداش من .

قصد توهین ندارم ؛ اما تقریبا همه مدیرای WEB RGB رو می شناسم . کلا تیمتون آدمای شکاکی هستین و همینطوری تو تخریب دیگران استاد ! بازم میگم ، قصد توهین ندارم .

موفق باشید

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
با درود
نحوه سئو چطور هست دوست عزیز؟
با سیستم آپدیت جدید پنگوئن مچ هست ؟ یا بعد از سئو میریم پنالتی بازی؟

سلام

سئو بر اساس آخرین تکنولوژی های روز انجام میشه و با هیچ کدوم از الگوریتم های گوگل مخالفتی نداره .

از این لحاظ نگران نباشید !

موفق باشید

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
متوجه منظورتون نمیشم ! اینجا هم کسی به ما سفارش نمیده که سایتشونو تو عبارت "عکس بازیگران فصل سوم سریال دکستر" بیاریم صفحه 1 گوگل ! اکثرا کلمات با چگالی بالا و سرچ زیاد رو درخواست میدن ! این که دیگه بدیهیه !

ضمانت ما اینه که اگر صفحه 1 نیومدن ، پولشونو پس میدیم . از این تضمین بالاتر !؟

بله ، ما هم اگر خارج از اینجا بهمون سفارش بخوره ، نجومی ممکنه قیمت بدیم ! ولی اینجا نرخش همینه داداش من .

قصد توهین ندارم ؛ اما تقریبا همه مدیرای WEB RGB رو می شناسم . کلا تیمتون آدمای شکاکی هستین و همینطوری تو تخریب دیگران استاد ! بازم میگم ، قصد توهین ندارم .

موفق باشید
خب آخه از این سبک ضمانت ها فراوون هست توی وب دوست من.
همیشه سعی ما کار در جهت منفعت کاربران سایتمون بوده و این رو همه میدونند.
سئوی 3.5 میلیون تومانی و 45 روز حداقل زمان یک سئوی واقعی که واقعا آنالیز انجام میشه 3 نفر حرفه ای پای کار میشینند و خب قطعا با تحلیل درست و عملیاتی کردن سیستم میشه 70% پاسخ گرفت هرچند مقدار زیادی به فعالیت کاربر بستگی داره ولی خب بی تاثیر نیست و میشه گفت جواب میگیره !بقیه ی هزینه ها و سئو های این سبکی رو وقتی خود مدیران سایت با خواندن مطالب آموزشی میتونند مجانی سایتشون رو سئو کنند دیگه هزینه کردن اشتباست!
والا توهین کردن به ما یا حرف درآوردن واسه بنده و جناب مهندس زاده که توی وب فارسی عادی شده ولی چندتا موضوع رو خدمتتون عرض میکنم.
اول اینکه جناب مهندس زاده 8 سال هست که وبمستر هستند و قلم به دست گرفته اند و در زمینه سئو ، بازاریابی اینترنتی،کسب و کار اینترنتی، مطلب مینویسند و تولید محتوا می کنند و توی شاپکیپر و پرشین تولز به صورت گسترده ای فعالیت دارند و حتی توی شاپکیپر راهبر هم هستند(یوزر 84edu) !
دوم اینکه حقیقت گفته بشه و به کاربران کم تجربه تر آموزش داده بشه و جلوی یسری از هزینه های کاربران گرفته بشه که عیب نیست.
وقتی حرفی بدون منطق و جهت سر کیسه کردن کاربرا زده بشه خب قطعا گفته میشه و سعی در باز کردن دید کاربران داریم تا بیخودی هزینه نشه و بعد که دستش اومد افسوس بخوره که . . . !(البته اشاره ای به کار با ارزش شما نیست و یک حالت کلی بیان شد)
انجمن گفتمان جاییه که تجربیات به اشتراک گذاشته میشه و خب قطعا خیلی ها تاپیکهارو میخونند بهتر هست بزاریم خودشون نتیجه بگیرند تا چه کاری به سودشون هست...!

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
خب آخه از این سبک ضمانت ها فراوون هست توی وب دوست من.
همیشه سعی ما کار در جهت منفعت کاربران سایتمون بوده و این رو همه میدونند.
سئوی 3.5 میلیون تومانی و 45 روز حداقل زمان یک سئوی واقعی که واقعا آنالیز انجام میشه 3 نفر حرفه ای پای کار میشینند و خب قطعا با تحلیل درست و عملیاتی کردن سیستم میشه 70% پاسخ گرفت هرچند مقدار زیادی به فعالیت کاربر بستگی داره ولی خب بی تاثیر نیست و میشه گفت جواب میگیره !بقیه ی هزینه ها و سئو های این سبکی رو وقتی خود مدیران سایت با خواندن مطالب آموزشی میتونند مجانی سایتشون رو سئو کنند دیگه هزینه کردن اشتباست!
والا توهین کردن به ما یا حرف درآوردن واسه بنده و جناب مهندس زاده که توی وب فارسی عادی شده ولی چندتا موضوع رو خدمتتون عرض میکنم.
اول اینکه جناب مهندس زاده 8 سال هست که وبمستر هستند و قلم به دست گرفته اند و در زمینه سئو ، بازاریابی اینترنتی،کسب و کار اینترنتی، مطلب مینویسند و تولید محتوا می کنند و توی شاپکیپر و پرشین تولز به صورت گسترده ای فعالیت دارند و حتی توی شاپکیپر راهبر هم هستند(یوزر 84edu) !
دوم اینکه حقیقت گفته بشه و به کاربران کم تجربه تر آموزش داده بشه و جلوی یسری از هزینه های کاربران گرفته بشه که عیب نیست.
وقتی حرفی بدون منطق و جهت سر کیسه کردن کاربرا زده بشه خب قطعا گفته میشه و سعی در باز کردن دید کاربران داریم تا بیخودی هزینه نشه و بعد که دستش اومد افسوس بخوره که . . . !(البته اشاره ای به کار با ارزش شما نیست و یک حالت کلی بیان شد)
انجمن گفتمان جاییه که تجربیات به اشتراک گذاشته میشه و خب قطعا خیلی ها تاپیکهارو میخونند بهتر هست بزاریم خودشون نتیجه بگیرند تا چه کاری به سودشون هست...!

پس خیلی خوبه که هنوزم آدمای خوب پیدا میشن ! با این مساله مخالفید !؟

منم خدمتتون عرض کردم که اینجا کسی به ما کلمه با چگالی کم سفارش نمیده ! خب منم که مجبورشون نکردم که ! اگر دوست داشتن می تونستن خودشون سئو کنن ؛ حالا که به ما سفارش میدن یا نمی تونن خودشون سایتشونو سئو کنن یا حوصلشو ندارن یا وقتشو ندارن .

با این لحن حق به جانب صحبت نکنید لطفا ! من 2 بار تو پست قبلیم گفتم که قصد جسارت یا توهین ندارم .

اتفاقا منظور من هم همون شخص جناب مهندس زاده هست که نمی خواستم اسمشونو ببرم ؛ اما خودتون اسم ایشونو آوردید . تیم شما فقط به فکر منفعت و سود خودشه و همیشه تو خراب کردن آدما استاد و البته پیش قدمه . بازم میگم ! چون حرفشو پیش کشیدید تجربه شخصی و برداشتمو گفتم ؛ قصد توهین یا جسارت ندارم .

بهتر هست بزاریم خودشون نتیجه بگیرند تا چه کاری به سودشون هست...!

اگر از اول به همین حرف خودتون عمل می کردید که الان در حال بحث روی این قضیه نبودیم !

موفق باشید

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
پس خیلی خوبه که هنوزم آدمای خوب پیدا میشن ! با این مساله مخالفید !؟

منم خدمتتون عرض کردم که اینجا کسی به ما کلمه با چگالی کم سفارش نمیده ! خب منم که مجبورشون نکردم که ! اگر دوست داشتن می تونستن خودشون سئو کنن ؛ حالا که به ما سفارش میدن یا نمی تونن خودشون سایتشونو سئو کنن یا حوصلشو ندارن یا وقتشو ندارن .

با این لحن حق به جانب صحبت نکنید لطفا ! من 2 بار تو پست قبلیم گفتم که قصد جسارت یا توهین ندارم .

اتفاقا منظور من هم همون شخص جناب مهندس زاده هست که نمی خواستم اسمشونو ببرم ؛ اما خودتون اسم ایشونو آوردید . تیم شما فقط به فکر منفعت و سود خودشه و همیشه تو خراب کردن آدما استاد و البته پیش قدمه . بازم میگم ! چون حرفشو پیش کشیدید تجربه شخصی و برداشتمو گفتم ؛ قصد توهین یا جسارت ندارم .

اگر از اول به همین حرف خودتون عمل می کردید که الان در حال بحث روی این قضیه نبودیم !

موفق باشید

نه خب خوبه...
بنده هم نگفتم آقا به ایشون سفارش ندین و آی آقا ایشون اینجورین و اونجوری...
فقط گفتم با آموزش ساده هم میشه این کارارو کرد همین :)
قطعا کار شما با ارزش خواهد بود.
در مورد جناب مهندس زاده هم من چون 2 سال هست که با ایشون همکاری دارم و ایشون رو کامل میشناسم میدونم که حقیقت رو میگن حتی اگر تلخ باشه و حتی اگر ضرر بزنه و هیچ نوع اغراق و تهمت الکی هم توی کارشون نیست.
نقدی که انجام میدهند کاملا کارشناسانه و فنیست و هیچ شکی نه بنده دارم و نه یوزرهایی که سالیان سال هست با ایشون کار میکنند.
اونایی که چهره های کاذب و شخصیت ها بزرگ کاذب از خودشون ساختند رو با گفتن حقایق روشن میکنند.
اینکه فرصت بدیم آدمای کوچیک با ادعاهای کوچیکتر بخوان خودشون رو بزرگ جلوه بدهند کار اشتباهیست.
ما اگر به فکر سود و منفعت شخصی بودیم هیچوقت مشتری با سرمایه کم و کوچک کنار ما نبود و قطعا مثل کسانی میشدیم که نمیشه اسمشون رو اینجا آورد.
همواره شعار ما این بوده که با کمترین بودجه کاربر بیشترین خدمات رو بهشون بدیم ، با آموزش رایگان بهترین فرصت هارو واسشون ایجاد کنیم و با خدمات به موقع و کامل اونارو به جایی برسونیم که افتخار ما باشند.
سایت های ارزان ما با رعایت کامل حقوق کپی رایت یکی از نشانه هاست .

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
نه خب خوبه...
بنده هم نگفتم آقا به ایشون سفارش ندین و آی آقا ایشون اینجورین و اونجوری...
فقط گفتم با آموزش ساده هم میشه این کارارو کرد همین
قطعا کار شما با ارزش خواهد بود.
در مورد جناب مهندس زاده هم من چون 2 سال هست که با ایشون همکاری دارم و ایشون رو کامل میشناسم میدونم که حقیقت رو میگن حتی اگر تلخ باشه و حتی اگر ضرر بزنه و هیچ نوع اغراق و تهمت الکی هم توی کارشون نیست.
نقدی که انجام میدهند کاملا کارشناسانه و فنیست و هیچ شکی نه بنده دارم و نه یوزرهایی که سالیان سال هست با ایشون کار میکنند.
اونایی که چهره های کاذب و شخصیت ها بزرگ کاذب از خودشون ساختند رو با گفتن حقایق روشن میکنند.
اینکه فرصت بدیم آدمای کوچیک با ادعاهای کوچیکتر بخوان خودشون رو بزرگ جلوه بدهند کار اشتباهیست.
ما اگر به فکر سود و منفعت شخصی بودیم هیچوقت مشتری با سرمایه کم و کوچک کنار ما نبود و قطعا مثل کسانی میشدیم که نمیشه اسمشون رو اینجا آورد.
همواره شعار ما این بوده که با کمترین بودجه کاربر بیشترین خدمات رو بهشون بدیم ، با آموزش رایگان بهترین فرصت هارو واسشون ایجاد کنیم و با خدمات به موقع و کامل اونارو به جایی برسونیم که افتخار ما باشند.
سایت های ارزان ما با رعایت کامل حقوق کپی رایت یکی از نشانه هاست .

ادامه ی این بحث فایده ای نداره و فقط باعث منحرف شدن موضوع تاپیک میشه .

دوستان با توجه به تضمینی بودن کار ، در صورت تمایل در خدمتیم .

موفق باشید

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
شرایط رو تغییر دادم دوستان :

ابتدای کار ، هیچ هزینه ای دریافت نمیشه ؛ هزینه بعد از اتمام کار و دیدن نتیجه ی کار دریافت میشه . یعنی شما سفارش میدید ، بنده کارو شروع می کنم . بعد از گذشت 15 روز تا 2 ماه که سئو خودشو نشون میده ، اگر به صفحه 1 گوگل اومده بودید ، هزینه دریافت میشه . اگر نه ، هزینه ای دریافت نمیشه . اینم تضمین کار .

بالا