برگزیده های پرشین تولز

بهینه سازی سئو تضمینی ! در کلمات به صفحه 1 گوگل بیایید با قیمت استثنایی

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
سئو تضمینی​

سلام دوستان

مدیران سایت هایی که سیستم مدیریت محتواشون وردپرس هست ، اگر می خوان وقتی کلمه ی خاصی تو گوگل جستجو میشه جزو نتایج صفحه اول باشن ، می تونن این کارو به ما بسپارن .

روند کار به این صورته : شما کلمه ی مورد نظرتون که می خواید توش بیاید صفحه 1 گوگل رو اعلام می کنید ؛ بنده بسته به میزان جستجوی کلمه از 50 تا 600 هزار تومان قیمت میدم برای آوردن سایت شما تو جستجوی اون کلمه به نتایج صفحه 1 گوگل .

مثلا شما میگید من می خوام توی عبارت "سایت تفریحی" بیام جزو نتایج صفحه اول گوگل . بعد من خدمت شما هزینش رو عرض می کنم .

ابتدای کار ، هیچ هزینه ای دریافت نمیشه ؛ هزینه بعد از اتمام کار و دیدن نتیجه ی کار دریافت میشه . یعنی شما سفارش میدید ، بنده کارو شروع می کنم . بعد از گذشت 15 روز تا 2 ماه که سئو خودشو نشون میده ، اگر به صفحه 1 گوگل اومده بودید ، هزینه دریافت میشه . اگر نه ، هزینه ای دریافت نمیشه . اینم تضمین کار .

پلان اقتصادی : سئوی کلی سایت : 100 هزار تومان

در این پلان ، کد های سایت شما بهینه شده ، در صورت وجود مشکل فنی از نظر سئو ، رفع شده و افزونه های لازم و مناسب سئو نیز نصب خواهند شد . همچنین امور دیگری نیز انجام خواهند شد ... .

نمونه کار بنده :
سایت هاست، طراحی سایت ارزان، سئو تضمینی

در عبارات زیر توی صفحه 1 گوگل هست :
تبدیل psd به html
هاست پربازدید

دوستانی که تمایل دارن می تونن تو همین تاپیک و یا از طریق پ.خ یا از طریق آی دی mostafa.alemi کلمه ی مورد نظرشون رو بفرمائن .

متشکرم

Last edited:

lfilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما با توجه به وضعی که برای سایتهای که فیلتر میشن بازهم میتونید انجام بدید ؟

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
شما با توجه به وضعی که برای سایتهای که فیلتر میشن بازهم میتونید انجام بدید ؟

اگه میتونید منم میخوام.

سلام خدمت دوستان عزیز

نه متاسفانه ! با توجه به سیاستی که اخیرا گوگل واسه سایتای دانلود فیلم اعمال کرده ، امکان سئو برای این سایتا ممکن نیست .

موفق باشید

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
دوستان با توجه به تضمینی بودن کار (اگر به صفحه 1 نیومدید ، پول پس داده میشه) ، فکر نمی کنم دیگه جای شکی باقی بمونه !

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
شرایط تغییر کرد :

ابتدای کار ، هیچ هزینه ای دریافت نمیشه ؛ هزینه بعد از اتمام کار و دیدن نتیجه ی کار دریافت میشه . یعنی شما سفارش میدید ، بنده کارو شروع می کنم . بعد از گذشت 15 روز تا 2 ماه که سئو خودشو نشون میده ، اگر به صفحه 1 گوگل اومده بودید ، هزینه دریافت میشه . اگر نه ، هزینه ای دریافت نمیشه . اینم تضمین کار .

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
دوست عزیز سایت ما رو با کلمه خودرو چند سئو میکنی ؟
بزرگترین مرجع خودروی ایرانی

سلام بزرگوار

احتراما پاسخ پ.خ شد خدمتتون .

موفق باشید
یا علی

K1K1K1K1

Registered User
لایک‌ها
4
برای فروشگاه اپن کارت با کلمه ی " فروشگاه " چقدر می گیرید.

برای سایت وردپرس با کلمه ی " خرید *** " چقدر؟

برای اسکریپت گالری عکس با کلمه ی "عکس" چقدر؟

لطفا تعرفه ی هر کودوم رو جدا بگید برای صفحه ی اول گوگل.ممنون

IVITrader

Registered User
لایک‌ها
30
سلام . ببخشید میشه در مورد بک لینک هایی که می سازید برای سایت توضیح بدید . پیج رنک ها در چه رنجی هستند ؟ چه نوع لینک هایی در چه نوع وب سایت هایی می سازید ؟ این لینک ها بعد از مدتی حذف میشن یا نه ؟ این لینک ها برای گوگل مطمئن و دوستانه هستند ؟ روزانه چند بک لینک می سازید ؟

من میخوام برای کلمه طلا بیام صفجه اول . میشه در مورد قیمت لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

Devil-2009

Registered User
لایک‌ها
52
برای فروشگاه اپن کارت با کلمه ی " فروشگاه " چقدر می گیرید.

برای سایت وردپرس با کلمه ی " خرید *** " چقدر؟

برای اسکریپت گالری عکس با کلمه ی "عکس" چقدر؟

لطفا تعرفه ی هر کودوم رو جدا بگید برای صفحه ی اول گوگل.ممنون

سلام بزرگوار

سلام . ببخشید میشه در مورد بک لینک هایی که می سازید برای سایت توضیح بدید . پیج رنک ها در چه رنجی هستند ؟ چه نوع لینک هایی در چه نوع وب سایت هایی می سازید ؟ این لینک ها بعد از مدتی حذف میشن یا نه ؟ این لینک ها برای گوگل مطمئن و دوستانه هستند ؟ روزانه چند بک لینک می سازید ؟

سلام بزرگوار

احتراما برای بالا آوردن سایتتون به صفحه 1 گوگل ، از بک لینک استفاده نمی کنم . بلکه کار فقط روی بهینه سازی کد های سایت انجام میشه .

من میخوام برای کلمه طلا بیام صفجه اول . میشه در مورد قیمت لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

موفق باشید
یا علی

بالا