برگزیده های پرشین تولز

به سایت « پرشین تولز » رای بدهید !!!

نتیجه ؟

• Total voters
    73

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
اونظرور که تو سایت 7 نگ در توضیح پی تی نوشته:

قبول ندارم!...
بنظر من مجید آنلاین بعنوان تخصصی ترین انجمن فارسی است... اونطور که فقط و فقط مباحث تخصصی توش وجود داره...
اینجا که اکثر پستها و تاپیکها مربوط به گفتگوی آزاد و فیلم و سینما و موبایل و غیره.. هستش
مجید آنلاین تو مدیریت هم بهتر از پی تی هست...

اما پی تی فروم خیلی خوبیه واسه بحثهای غیر تخصصی...

درضمن کاش مدیران پی تی یه فکری برای مشکلات فنی انجمن میکردند..مثلاً تماماً فارسی بشه... RTL نوشتن و سایر مشکلات...

پرشین‌تولز محیطی است که طراحان وب، وبلاگ‌نویسان و وب‌مسترهای فارسی زبان در آن اشکالات فنی‌شان را مطرح می‌کنند، به اشکالات دیگران پاسخ می‌دهند

من اینو قبول دارم...! من خدم توی مجید آنلاین هزار و پونصد تا سوال پرسیدم هیشکدوم جواب نداشتن...
برای مثال من تو قسمت Director سوال پرسیدم نه یک جواب نه هیچی!!!

ولی برو قسمت برنامه نویسی همین فروم ببین سوال بی جواب نداریم...!!!

کاری ندارم توی قسمت گرافیکش سوال جواب میدن...

من رای دادم

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سایت هفت رنگ اصلا چی هست ؟ اسمشو تا حالا نشنیدیم

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبل از پست زدن ، پست‌های قبلی رو با دقت بیشتری بخونید لطفا. پرشین تولز به عنوان بهترین فروم انتخاب شده نه بهترین سرویس hosting ( بگذریم که اونم هست :D )
خب.

حالا رفتم یه نگاه دیگه انداختم. ولی بازم به پرشین تولز به عنوان برترین تالار گفتمان رای ندادم.
همونطور که آقای arashepal گفتند. ضمن تایید حرفاشون. منم میگم که فقط بخاطر بچه های گل اینجا میام اینجا. واگرنه اسم پرشین تولز برام هیچ معنی نداره. با این مدیریت ضالمانش.

حتی افقدر چیزین که جنبه ندارین وقتی اومدم گفتم رای ندادن سریع حرستون گرفت گشتین از یجام (امضام) ایراد پیدا کردین بهم اخطار دادین خنک بشین.

اگر بچه های اینجا برن یه جای دیگه منم باهاشون میرم و یکی از آرزوهام همینه. برن همه یه جایی که همش پتک سانسور رو نکوبن تو دهنشون. و قانونشم مثله قانونه جنگل نانوشته نباشه! اگه عملی بشه این صد سال سیاه دیگه اینجا نمیام.

پ.ن: این تاپیک هم برای کسانی هست که رای دادند که بگن چرا رای دادند. هم برای کسانی که رای ندادند که بگند چرا رای ندادند. که بقیه بخونن کامنت های جفت گروه رو و بعد تصمیم نهایی خودشون رو بگیرن. پس الان نیا منو سره این پست بن کن! حد اقل بگرد از یه جای دیگم ایراد پیدا کن چون اینطوری خیلی تابلوئه که منو سره این پست بن کنی!

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من رای می دم به دشمتپن پرشین تولز!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا؟
زیرا:
یک اخطار قرمز و کاملا بدون دلیل به من دادند و هیچ کسی جوابی به من نداد!
امیدوارم آقا شایان بررسی کنند!

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب.

حالا رفتم یه نگاه دیگه انداختم. ولی بازم به پرشین تولز به عنوان برترین تالار گفتمان رای ندادم.
همونطور که آقای arashepal گفتند. ضمن تایید حرفاشون. منم میگم که فقط بخاطر بچه های گل اینجا میام اینجا. واگرنه اسم پرشین تولز برام هیچ معنی نداره. با این مدیریت ضالمانش.

حتی افقدر چیزین که جنبه ندارین وقتی اومدم گفتم رای ندادن سریع حرستون گرفت گشتین از یجام (امضام) ایراد پیدا کردین بهم اخطار دادین خنک بشین.

اگر بچه های اینجا برن یه جای دیگه منم باهاشون میرم و یکی از آرزوهام همینه. برن همه یه جایی که همش پتک سانسور رو نکوبن تو دهنشون. و قانونشم مثله قانونه جنگل نانوشته نباشه! اگه عملی بشه این صد سال سیاه دیگه اینجا نمیام.

پ.ن: این تاپیک هم برای کسانی هست که رای دادند که بگن چرا رای دادند. هم برای کسانی که رای ندادند که بگند چرا رای ندادند. که بقیه بخونن کامنت های جفت گروه رو و بعد تصمیم نهایی خودشون رو بگیرن. پس الان نیا منو سره این پست بن کن! حد اقل بگرد از یه جای دیگم ایراد پیدا کن چون اینطوری خیلی تابلوئه که منو سره این پست بن کنی!
خوب داریش یک سایت بزن و همه برو بچ رو بیار اونجا!
من هم شاکی هستم از اینجا!
اگه آنلاین باشی دربارش صحبت کنیم!
هاست و داینش با من! دیگه چی می خواهی؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب یه موضوعی هست ... اونم اینکه تا جایی که بنده خبر دارم پرشین‌تولز برای هیچ کاربری دعوت‌نامه ارسال نکرده و هیچ تعهدی هم مبنی بر اینکه شما حق ندارید این فروم رو ترک کنید از کسی نگرفته ! اگر اینجا این تعداد کاربر داره و این تعداد هر روزه پست میخوره و تاپیک و فعالیت و .................... همه رو خود کاربران علاقه دارن و این کار رو میکنن.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
خب.

من میگم چرا رای مثبت دادم!!
به خاطره خاطراتم!!
به خاطر دعوا کل کل و دوستی هایی که با بچه ها داشتم!!
به خاطر چیزهایی که یاد گرفتم!!
در مورد مدیریت ظالمانه!!:شاید من بیشتر از همه با شایان مشکل داشتم!! :D
قبل از اینکه شما بیاید!! اما الان کلی رفیقیم با هم!!
حالام نگران نباش!! دو روز دیگه دوباره خوب میشی!!

**: تو که فرومهای دیگه رو دیدی!! در مورد اینجا یه مقداری منصف تر باش :rolleyes:

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میگم چرا رای مثبت دادم!!
به خاطره خاطراتم!!
به خاطر دعوا کل کل و دوستی هایی که با بچه ها داشتم!!
به خاطر چیزهایی که یاد گرفتم!!
در مورد مدیریت ظالمانه!!:شاید من بیشتر از همه با شایان مشکل داشتم!! :D
قبل از اینکه شما بیاید!! اما الان کلی رفیقیم با هم!!
حالام نگران نباش!! دو روز دیگه دوباره خوب میشی!!

**: تو که فرومهای دیگه رو دیدی!! در مورد اینجا یه مقداری منصف تر باش :rolleyes:
من از اوایل 2004 اینجا بودم
hmm2.gif
اهکی
127fs3899025.gif

پ.ن: الان باز میاین میگین اسپم کرد و ازین حرفا.
Boese0.gif

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
من که همون روز اول یا دوم بود که رای رو استاد کردم

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تا حالا شونصد بار این متن تکراری شما رو تو تاپیکهای مختلف دیدم .. کلاه خودتون قاضی کنید ... ببینید حرفاتون منطقی هست ؟؟!!! تا حالا به یه کاربر برگشتید بگید اره حق با شماست ؟؟ بابا شما دیگه کی هستید :hmm:

منظورم با پست حضرت اشرف ش ا ی ان هست

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب یه موضوعی هست ... اونم اینکه تا جایی که بنده خبر دارم پرشین‌تولز برای هیچ کاربری دعوت‌نامه ارسال نکرده و هیچ تعهدی هم مبنی بر اینکه شما حق ندارید این فروم رو ترک کنید از کسی نگرفته ! اگر اینجا این تعداد کاربر داره و این تعداد هر روزه پست میخوره و تاپیک و فعالیت و .................... همه رو خود کاربران علاقه دارن و این کار رو میکنن.
نخیر
این جواب نیست
شما هم (حتی اگه دامنه به اسمت باشه ، پول خرج کنی)اینجا صاحب هیچ چیز نیستی
میشه شما عوض بشی و یه مدیر خوب بیاد

البته ناراحت نشی
نوعی میگم

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نخیر
این جواب نیست
شما هم (حتی اگه دامنه به اسمت باشه ، پول خرج کنی)اینجا صاحب هیچ چیز نیستی
میشه شما عوض بشی و یه مدیر خوب بیاد

البته ناراحت نشی
نوعی میگم

100 در 100 تایید میشه ... ولی میدونی چیه جواب من و شما و دیگران رو یا با بن کردن و کارت قرمز و اینا میدن یا با جملات بی ربط و بی منطق !

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی بن میشم؟ :دی

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یحتمل به آواتارت گیر میده :cool:

یه چادری چیزی بنداز سرش

بالا