برگزیده های پرشین تولز

به نظرتون از کجا هاست بگیرم؟

mozakhraf

Registered User
لایک‌ها
69
من چند تا سایت همزمان روی هاست نمایندگی این شرکت دارم و بیشتر از شما با این شرکت کار کردم ، قطع به یقین یا خیلی خوش شانس بودید یا گوگل وبمستر رو به هیچ عنوان چک نکردید

از تصاویر پیداست قضیه از چه قراره
شاید اشکال از جای دیگه باشه. واقعاً من همچین مشکلی برنخوردم. گوگل وبمستر هم همیشه چک می کردم.
هر اروری می اومد server error نداشتم. اونم اینطوری که صعودی بره بالا...
شاید زیادی هاستتون کم قیمت بوده. تو پنل پارس پک نمودار داره می شه دید اگه یه وقت سایت با کمبود رم مواجه شده باشه یا از cpu زیاد استفاده شده باشه، اینا همه ش معلومه.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
شاید اشکال از جای دیگه باشه. واقعاً من همچین مشکلی برنخوردم. گوگل وبمستر هم همیشه چک می کردم.
هر اروری می اومد server error نداشتم. اونم اینطوری که صعودی بره بالا...
شاید زیادی هاستتون کم قیمت بوده. تو پنل پارس پک نمودار داره می شه دید اگه یه وقت سایت با کمبود رم مواجه شده باشه یا از cpu زیاد استفاده شده باشه، اینا همه ش معلومه.

نه اتفاقا همه زمینه هایی که بنظرم میرسید رو چک کردم فقط و فقط مشکل از سرور بود ، بازم مرتب چک کنید

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
برای میزبانی نت فقط از نت افراز باید استفاده کنیم . من چند سال از نت افراز هاست می گیرم . تا حالا هاستشون یک بارم مشکل نداشته. پشتیبانیشم عالیه. تو مشکلاتی که اصلا مربوط به هاست نمی شده و من فکر می کردم مربوط به هاست هست کمک کردن .فقط تنها مشکلش اینه که وی پی اس نداره .
هنوزم دنبال وی پی اس خوب می گردم ولی وی پی اس پرداز آی تی خوبه http://pardazit.net/ اینم سایتشونه اگه وی پی اس یهتر با قیمت مناسب سراغ دارید آدرس بدید . نمونه سایت هایی که از اون وی پی اس استفاده می کنن رو هم بدید سرعتشون رو تست کنیم .
من از وی پی اس پرداز آی تی استفاده می کنم Http://filmbaroon.com هم سایتمه

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
نه هاست ایران نیست اروپاست ، اما پارس پک ، با تغییر سرور مشکل حل میشه البته اگر تیکت بدید میگن مشکل از ما نیست ! به محض تغییر سرور مشکل حل میشه
دقیقا مشکلی که من با پردیس هاستینگ داشتم!! میگم آقا من هیچی رو تغییر ندادم، دیروز سایت درست بوده امروز مشکل داره، میگن از سمت ما هیچ مشکلی نداره :|
واقعا اینکه قبول نمیکنن مشکل از اونهاست بدترین قسمت کاره.

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
برای میزبانی نت فقط از نت افراز باید استفاده کنیم . من چند سال از نت افراز هاست می گیرم . تا حالا هاستشون یک بارم مشکل نداشته. پشتیبانیشم عالیه. تو مشکلاتی که اصلا مربوط به هاست نمی شده و من فکر می کردم مربوط به هاست هست کمک کردن .فقط تنها مشکلش اینه که وی پی اس نداره .
هنوزم دنبال وی پی اس خوب می گردم ولی وی پی اس پرداز آی تی خوبه http://pardazit.net/ اینم سایتشونه اگه وی پی اس یهتر با قیمت مناسب سراغ دارید آدرس بدید . نمونه سایت هایی که از اون وی پی اس استفاده می کنن رو هم بدید سرعتشون رو تست کنیم .
من از وی پی اس پرداز آی تی استفاده می کنم Http://filmbaroon.com هم سایتمه
من اینجا یه تاپیک زدم:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=180790&p=1629247
پیشنهاد های خیلی خوبی شده، حتما بررسی کنید، اکثرشون هم دوره ی رایگان تست میدن.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دقیقا مشکلی که من با پردیس هاستینگ داشتم!! میگم آقا من هیچی رو تغییر ندادم، دیروز سایت درست بوده امروز مشکل داره، میگن از سمت ما هیچ مشکلی نداره :|
واقعا اینکه قبول نمیکنن مشکل از اونهاست بدترین قسمت کاره.

یکی از دوستان می گفت سرور بخاطر پیکربندی اشتباه آی پی های خارجی رو بلاک میکنه از جمله گوگل ... !
اینکه قبول نمیکنن یه چیز طبیعیه و از ترس هست

benyamin.sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام . بنده Vps از هاست دی ال دارم . خیلی راضی هستم . (سرور اسیا تک هست )
تعداد سایت هام هم کم هست البته و طبیعتا منابع سرویسم بی استفاده میمونه ،
اگر تمایل داشتید پیام بدین یک سرویس تست بدم خدمتتون .
اگه راضی بودین باز با هم صحبت میکنیم.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
با سلام؛
دوستان عزیز من چند وقتی هست که دنبال یک هاست خوب و بی دردسر هستم، مقداری توضیح میدم:
من چند سایت دارم که در حال حاضر بازدید بالایی ندارن (روزانه 1000 بازدید هم ندارن فعلا) ولی بالا بودنشون و سرعت و کیفیت هاستینگشون خیلی برام مهمه! یعنی نمیخوام هیچ مشکلی درشون به وجود بیاد

تا الان با پردیس هاستینگ کار میکردم که به شدت ازشون ناراضی ام، هر گونه مشکلی که فکرشو بکنید و حتی فکرشو نکنید برای سایت هام ایجاد شد توو این مدتی که باهاشون کار میکنم.

خودم از نت افراز استفاده کردم و راضی ام، فقط مشکلشون اینه که VPS و سرور ندارن و ممکنه بعدها به مشکل بخورم.

پیشنهاد شما چیه؟ از لحاظ قیمت مشکل خاصی نیست، فقط میخوام هاست قوی باشه.

خودم به دیجیتال اوشن هم فکر کردم ولی در حال حاضر خیلی برای من زیاده! یعنی اصلا در اون حد منابع بالا نیاز ندارم.

با تشکر
درود
دوست عزیز چرا تا وقتی که میتونید به راحتی از هاستینگ های خارجی خرید کنید اینکارو نمیکنید ؟
کسی که براش مهم باشه باهر سختی ای باشه از شرکت های خارجی خرید میکنه
حتی اگر کارت های پرداخت بین المللی نداشته باشید راه های مختلفی وجود داره که کارتون انجام بشه
در مورد هاست های داخلی برای اشتراکی که فعلا نت افراز مشکل خاصی نداره جز محدودیت که خب طبیعیه اشتراکیه

در مورد سرور هم پارس پک عالیه که البته پارس پک به شدت روی مصرف منابع دقیق و حساسه و در مواردی که از کلود لینوکس استفاده میشه دقیق هست این محدودیت ها

من چند تا سایت همزمان روی هاست نمایندگی این شرکت دارم و بیشتر از شما با این شرکت کار کردم ، قطع به یقین یا خیلی خوش شانس بودید یا گوگل وبمستر رو به هیچ عنوان چک نکردید

از تصاویر پیداست قضیه از چه قراره
چقدر خوبه وقتی از چیزی اطلاعی نداریم تهمتی هم نزنیم
خطایی که برای سایت شما داده در وبمستر اکثرا به خاطر عدم پردازش صفحه هستش که دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
هاست های اشتراکی که هیچ ولی سرور کاملا در اختیار خودتون هست و پارس پک دخالتی نداره
مشکل رو توی سایتتون بگریدن دنبالش به جای اینکه تهمت به شرکتی یا فردی بزنید

danitfk

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
دیجیتال اوشن یکی از بهترین انتخاب ها ممکن برای سایت هاست.
شبکه دیجیتال اوشن طوری هست که شما در تمام Location هاش (اروپا، آمریکا و آسیا) میتونید از Internal IP های خود دیجیتال اوشن استفاده کنید و بدون IP Public با بهترین سرعت اقدام به Clustering و... کنید.
تمام سرورهای دیجیتال اوشن هم دارای Share storage با دیسک SSD هستند.
هیچ سرویس دهنده ایرانی ، سرور با کیفیت و با امکانات و پایداری سرویس دهنده های خارجی مثل Digital Ocean یا Vultr ارائه نمی کنه.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
درود
دوست عزیز چرا تا وقتی که میتونید به راحتی از هاستینگ های خارجی خرید کنید اینکارو نمیکنید ؟
کسی که براش مهم باشه باهر سختی ای باشه از شرکت های خارجی خرید میکنه
حتی اگر کارت های پرداخت بین المللی نداشته باشید راه های مختلفی وجود داره که کارتون انجام بشه
در مورد هاست های داخلی برای اشتراکی که فعلا نت افراز مشکل خاصی نداره جز محدودیت که خب طبیعیه اشتراکیه

در مورد سرور هم پارس پک عالیه که البته پارس پک به شدت روی مصرف منابع دقیق و حساسه و در مواردی که از کلود لینوکس استفاده میشه دقیق هست این محدودیت ها

چقدر خوبه وقتی از چیزی اطلاعی نداریم تهمتی هم نزنیم
خطایی که برای سایت شما داده در وبمستر اکثرا به خاطر عدم پردازش صفحه هستش که دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
هاست های اشتراکی که هیچ ولی سرور کاملا در اختیار خودتون هست و پارس پک دخالتی نداره
مشکل رو توی سایتتون بگریدن دنبالش به جای اینکه تهمت به شرکتی یا فردی بزنید

تهمت نیست امریه که اتفاق میوفته و فقط با تغییر سرور حل میشه ، اینجاست که میگن تو گر طبیب بودی سر خود دوا نمودی !

+ باید بگم این مورد نه روی یک سایت رو چند سایت در بازه های زمانی مختلف اتفاق افتاده و بعد از تغییر سرور مشکل حل میشه
+ بهتره دوران طفولیت رو بگدرونی بعد اظهار فضل کنی :D

Last edited:

masoud137189

Registered User
لایک‌ها
87
هاست پارس پگ پشتیبانیش عالیه
تعنی تیکت بدی توی 5 دقیقه جواب میدن
ولی ولی ولی ولی هاستاش و پارتیشن بندیشون و قدرت سروراشون خیل ی ضعیفه
بدرد هیچی نمیخوره
من یه رباط توش گذاشتمن گوگل به خاطر ضعف سرور 5 بار منو بلاک کرد
منم مشکل شما رو داشتم در مورد هاست ها