برگزیده های پرشین تولز

به کجا سفارش غذا می دید؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
از این تاپیک میشه نتیجه گرفت خوشبختانه(؟) نصیحت کردن در فرهنگ ما ایرانیها ریشه عمیقی داره.
خودم هم نمونه بارزش هستم! تخم مرغ زیادش ضرر داره (روزی یکی دوتا)، کنسرو جات! هم اونقدر نگهدارنده دارن که اگر مدت طولانی بخورید اوضاع خراب میشه! رستوران هم بستگی داره چه جور غذایی دوست داشته باشید.

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
تخمرغ چیه یاد بچه می دی رو دل می کنه

بابا نهایتش اینه که برو بقالی سر کوچه کنسرو آماده قرمه سبزی و قیمه و لوبیا چیتی و حتی ماکارونی و سوپ هست فقط یک کته بزاری و گرمشون کنی حله

اينم فقط براي اينكه به ياد بياريم كه تخم مرغ چه نعمت بزرگيه :

nimroo.jpg

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
آره تخم مرغ خالي حال نميده , بايد يه چيزي قاطيش كني , گوجه , سوسيس , پياز . خلاصه هرچي كه بهش طعم درست و حسابي بده .

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
شماها معلومه اصلا متوجه نيستين ! بابا جان ساده ترين نوع غذا از لحاظ پخت براي يه آدمه *ون گشاد ( مثل خودم ) همانا تخم مرغ است . كل درست كردنش 2 دقيقه اي بيشتر طول نميكشه . اين اصلا مهم نيست كه مزش با گوجه و پياز بهتر ميشه يا نه ، مهم اينه كه درست كردنش زحمت خيلي كمي ميبره :D

hamid2881

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من حقیقتش حال ندارن برن بیرون غذا بگیرم بیام
می خوام زنگ بزنم سفارش بدم خودشون بیارن دمه در تحویل بدن مثله خارجی ها
crazy.gif

مثلا اینو نگاه کنید
http://www.dominos.com/home/index.jsp

اگر بیشتر از 20 دقیقه بشه مجانی می دن : )

حالا ما مجانی نمی خوایم ولی شبیه همچین چیزی تو ایران داریم؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
از این غذا یخ زده ها هست می تونی بگیری درست کنی: شنیسل، ناگت، کباب لقمه و ... . برنج پختن را یاد بگیر می تونی بعدش از همین خورشتهای آماده که گلسا گفت بگیری. ماکارونی و لازانیا و اینا هم که همه چیزش را آماده می فروشن راحت میشه درست کرد. الویه هم که جای خودش را داره!

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به جان خودم هانی بهترین راه حله بخصوص که به هفت تیر نزدیکه

تخم مرغم هر هفته می گن 2 یا3 تا بیشتر نخورین چون مشکل ایجاد می کنه

بعدشم کم کم به قد قد می افتین و تغییر جنسیت پیدا می کنین

بعد می بینین که خروسا هر شب دم خونتون قوقولی قوقو می کنن براتون

خلاصه از ما گفتن بود

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
به جان خودم هانی بهترین راه حله بخصوص که به هفت تیر نزدیکه

تخم مرغم هر هفته می گن 2 یا3 تا بیشتر نخورین چون مشکل ایجاد می کنه

بعدشم کم کم به قد قد می افتین و تغییر جنسیت پیدا می کنین

بعد می بینین که خروسا هر شب دم خونتون قوقولی قوقو می کنن براتون

خلاصه از ما گفتن بود

:blink::blink:قدقد! تغییر جنسیت!:blink::blink:

--------------

این تخم مرغ کوفتی را نخور. کلسترول میگیری در حد تیم ملی. از ما گفتن.
غذای بیرون هم اصلا توصیه نمیشه. کلا فقط چند روز اول را حال میده، بعدش تهوعه.
من توصیه میکنم خودت یه چیزی درست کنی بخوری، سالمتر و ارزونتر و مطمئنتر. یه کتاب آشپزی هم هست دوستان خوابگاهی زیاد استفاده میکنن :cheff:(آشپزی از سیر تا پیاز) اونم یه نگاهی بهش بنداز :lol:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
از من که کاملا در جریان تولید گوشت و مرغ و تخم مرغ هستم میشنوید، میگم تا میتونید از خوردن این چیزها به خصوص مرغ! خودداری کنید.
سوسیس کالباس رو که دیگه نگو! یکی از آشناهامون تولید کننده سوسیس کالباس هست همیشه به من نصیحت میکنه! از این چیزها نخورید! البته فکر نکنید دلیلش اینه که گوشت و مرغ نامرغوب استفاده میشه، اتفاقا اینها بهترین گوشت رو هم برای تولید استفاده میکنن. مشکل از نگهدارنده هاست که دایناسور رو هم از پا درمیاره!
پیتزا هم که هیچی! میدونید پنیر پیتزا از بدترین و نامرغوب ترین شیر که دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد تولید میشه؟! یه مرحله بعد میشه قره قروت :lol:

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از من که کاملا در جریان تولید گوشت و مرغ و تخم مرغ هستم میشنوید، میگم تا میتونید از خوردن این چیزها به خصوص مرغ! خودداری کنید.
سوسیس کالباس رو که دیگه نگو! یکی از آشناهامون تولید کننده سوسیس کالباس هست همیشه به من نصیحت میکنه! از این چیزها نخورید! البته فکر نکنید دلیلش اینه که گوشت و مرغ نامرغوب استفاده میشه، اتفاقا اینها بهترین گوشت رو هم برای تولید استفاده میکنن. مشکل از نگهدارنده هاست که دایناسور رو هم از پا درمیاره!
پیتزا هم که هیچی! میدونید پنیر پیتزا از بدترین و نامرغوب ترین شیر که دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد تولید میشه؟! یه مرحله بعد میشه قره قروت :lol:

میخوای گیاه خوار بشیم ؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
گیاهخواری به نظر من ایده خیلی خوبیه. خیلی وقت ها که به این خوراک های حیوانی فکر می کنم حالم بد میشه. بهترین نوع تغذیه گیاهیه. ولی نمی دونم چی باید خورد! کاهو و هویج و خیار که سیر نمی کنه! تاپیک گیاهخواری نداریم تو پیتی؟

بالا