برگزیده های پرشین تولز

به کمکتان نیازمندم برنامه های جاوا برای موبایل

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
در مورد برنامه های جاوا برای موبایل من چندتا سوال دارم که
شدید به کمک احتیاج دارم
گوشی من سونی اریکسونs700i هست من پکیج برنامه های موبایل
سونی اریکسون رو خریدم و خواستم برنامه های جاوا رو روش بریزم
اما پسوند فایلها یا sis یا jad هست ! نمی دونم کدومشون برای موبایل جاوا هست
اما وقتی میریزم روی گوشی هیچکدوم رو نمی شناسه البته jad چندین فایل همراهش هست
اما روی گوشی هیچکدومشون شناخته و اجرا نمشن به جز عکسها !
حالا کسی می تونه به من بگه اشکال کار کجاست ؟
با تشکر

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
فایلهای SIS که بری گوشی های سیمبین هستند و صد در صد گوشی شما نمیتونه اجراشون کنه ولی فایلهای jad رو بدون اینکه روی کامپیوتر بازشون کنید با همون پسوند jad بریزید روی گوشی صد در صد شناخته میشن.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از Neoonline :
فایلهای SIS که بری گوشی های سیمبین هستند و صد در صد گوشی شما نمیتونه اجراشون کنه ولی فایلهای jad رو بدون اینکه روی کامپیوتر بازشون کنید با همون پسوند jad بریزید روی گوشی صد در صد شناخته میشن.
سلام
اما این فایلها چندین تا هستن یکیشون که به با پسوند JAD هست فقط 1 کیلو بایت حجم داره
در کنار چندین فایل هستند در یک فولدر که توشون فایلهایی با نام CLASS1,CLASS2 ,.. همراه با
عکس هستند؟ وقتی می ریزم روی گوشی این فایلها رو نمیشناسه؟
ایا برنامه جاوا برای گوشی های مختلف فرق میکنه؟
ممنون

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از kiuna :
سلام
اما این فایلها چندین تا هستن یکیشون که به با پسوند JAD هست فقط 1 کیلو بایت حجم داره
در کنار چندین فایل هستند در یک فولدر که توشون فایلهایی با نام CLASS1,CLASS2 ,.. همراه با
عکس هستند؟ وقتی می ریزم روی گوشی این فایلها رو نمیشناسه؟
ایا برنامه جاوا برای گوشی های مختلف فرق میکنه؟
ممنون

شما اون فایلها رو با فولدرش بذار روی گوشیت فایل .jad رو هم بذار بعد فایل .jad رو اجر کن شاید مشکلت حل شد :hmm:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
گوشی های SE به فایل های jad. نیازی ندارند. انتقال و اجرای فایل های jar. کفایت می کنه.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از xPlod :
گوشی های SE به فایل های jad. نیازی ندارند. انتقال و اجرای فایل های jar. کفایت می کنه.

این فایلهایی که من دیدم یک فایل داره به اسم جاد و یک فولدرداره که توش یکسری فایل و چندین عکس و فولدر هست ! حالا من وقتی همه اینها رو می ریزم رو گوشی نمی شناسه!
جاوا ها برای گوشی های مختلف فرق میکنه
یعنی جاوا برای سونی اریکسون با سامسونگ فرق داره

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
فایل های jar. از لحاظ ساختاری نوعی از فایل های فشرده اند که تمام کلاس ها و مدیاهای مورد نیاز برنامه رو در خود یک جا دارند. اکثر نرم افزار های فشرده ساز این نوع فایل رو شناسایی می کنن و می تونن محتویاتش رو نشون بدن. شما احتمالن این فایل ها رو به صورت unCompress داری یا می بینی. می تونی محتویات یکی از این فولدر ها رو با فرمت jar. فشرده کنی و اون رو به گوشی منتقل کنی.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از xPlod :
فایل های jar. از لحاظ ساختاری نوعی از فایل های فشرده اند که تمام کلاس ها و مدیاهای مورد نیاز برنامه رو در خود یک جا دارند. اکثر نرم افزار های فشرده ساز این نوع فایل رو شناسایی می کنن و می تونن محتویاتش رو نشون بدن. شما احتمالن این فایل ها رو به صورت unCompress داری یا می بینی. می تونی محتویات یکی از این فولدر ها رو با فرمت jar. فشرده کنی و اون رو به گوشی منتقل کنی.

ممنون اما این فایلها همشون در یک فولدر که پسوند rar داشت بود که من با وینرر بازش کردم
حالا چطوری باید این محتویات رو با فرمت جار فشرده کنم؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اون فایل ها rar نبوده، jar بوده. حالا دوباره شما با همون WinRar اونا رو با فرمت jar فشرده کن.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از xPlod :
اون فایل ها rar نبوده، jar بوده. حالا دوباره شما با همون WinRar اونا رو با فرمت jar فشرده کن.

ممنون از کمک شما اما ایکونش ایکون وینرر بود
یعنی وقتی ایکون وینرر داره ممکنه به صورت jar باشه؟
ببخشید من زیاد وارد نیستم؟
باشه امتحان میکنم خبر میدم
در ضمن چطوری با وینرر فایلها رو به صورت jadفشرده کنم ؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ببخشید دوستان من یک سوال دیگه برام پیش امد در سایتی که این دوستمون به من دادن
فایلهای جاوا با پسوند jar ,jad جداگانه بود می خواستم بدونم فرقشون چیه ؟
ممنون

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
rar.png

WinRar تمام فرمت هایی رو که می بینید Associate می کنه.
فایل های jad. چیزی شبیه آیکون در ویندوزند. شما به اون ها نیازی نداری.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از xPlod :
rar.png

WinRar تمام فرمت هایی رو که می بینید Associate می کنه.
فایل های jad. چیزی شبیه آیکون در ویندوزند. شما به اون ها نیازی نداری.
ممنون از کمک شما! ببخشید که من خیلی در این موار ضعیفم و وقت شما رو هم میگیرم اما شما با نهایت دقت و مهارت جواب من رو می دین! واقعا ممنون
من اون فایلها رو دانلود کردم بعد اونها رو ریختم توی مموری گوشی( منظور همون جاد و جارهست ) و از سایزشون
فهمیدم که اصلی کاریه همون فایل جار هست! توی مموری کارت اونها رو توی قسمتهای applications,install و
فولدر other کردم و وقتی مموری رو گذاشتم توی گوشی فقط در قسمت other دیده می شدند که باز هم
فایلها رو باز نمی کرد و فقط می تونستی send کنیشون!
من رابط گوشی موبایلم (s7000) رو ندارم یعنی تا حالا هر چی ریختم از طریق مموری بوده! حالا نمی دونم این
فایلها باید در فولدر خاصی ریخته بشه یا من اینقدر بد شانم! چون من از اون سایت برنامه های مخصوص
گوشی خودم رو دانلود کردم! در ضمن می تونید به من کمک کنید که بتونم نرم افزار ارتباطی گوشیم رو با کامپیوتر
چطوری می تونم پیدا کنم؟
ممنون

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
متاسفانه گوشی های SE تا قبل از K750 ، فرمت فایل رو تنها هنگام انتقال فایل تشخیص میدن و بعد تصمیم میگیرن که چه بلایی سرش بیارن. شما هم چاره ای جز این نداری که یا با کابل فایل ها رو بفرستی و یا از کسی بخوای که با بلوتوث یا اینفرارد فایل ها رو برات ارسال کنه. تنها در این صورته که گوشی می تونه فایل ها رو به اصطلاح نصب کنه.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از xPlod :
متاسفانه گوشی های SE تا قبل از K750 ، فرمت فایل رو تنها هنگام انتقال فایل تشخیص میدن و بعد تصمیم میگیرن که چه بلایی سرش بیارن. شما هم چاره ای جز این نداری که یا با کابل فایل ها رو بفرستی و یا از کسی بخوای که با بلوتوث یا اینفرارد فایل ها رو برات ارسال کنه. تنها در این صورته که گوشی می تونه فایل ها رو به اصطلاح نصب کنه.
پس قضیه اینه!!
چه بد!!!!!!:( :( :(
خیلی حالگیریه! حالا میشه کمکم کنی که بتونم کابلش و نرم افزارش رو پیدا کنم؟
چون من اگر کابل و نرم افزارش رو داشته باشم اینطوری که شما میگی می تونم انتقال بدم!
از بقیه دوستان هم ممنون میشم اگر که کمکی می تونن به من کنن!

بالا