برگزیده های پرشین تولز

بيش از يک Excerpt

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شايد اين غير ممکن باشه و حتی اگه عملی هم باشه داشتن چند Excerpt اون کاری من می خوام بکنم رو سخت می کنه ولی در عوض شايد بشه با يه پلاگ اين اينکار رو کرد.
اگر شرح اخبار يا همون آرشيو تکی بی بی سی رو ديده باشيد مثل بسياری از روزنامه ها و سايت های خبری ديگر قسمتهايی از خبر يا گزارش رو "های لايت" می کنند و در جای ديگری از مقاله بصورت جداگانه نشان میدهند. اگه نفهميديد چی می گم بريد اينجا رو ببينن.
حالا اگه بشه يه پلاگ اين برای مويبل تايپ درست کرد که تگی رو دو سوی عبارتی بزاريم و شايد لازم باشه يه کد هم براش در نظر بگيريم. مثلاً اين شکلی:
<MTHighlighIt save_item="1">جمله مورد نظر</MTHighlighIt>
و بعد در جای مورد نظر ديگری داخل يک Table آيتم 1 رو نمايش بديم. مثلا به اين صورت:
<MTHighlighIt show_item="1">
حيف که خودم پلاگ اين نوشتن بلد نيستم :(

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pejman1358 :
شايد اين غير ممکن باشه و حتی اگه عملی هم باشه داشتن چند Excerpt اون کاری من می خوام بکنم رو سخت می کنه ولی در عوض شايد بشه با يه پلاگ اين اينکار رو کرد.
اگر شرح اخبار يا همون آرشيو تکی بی بی سی رو ديده باشيد مثل بسياری از روزنامه ها و سايت های خبری ديگر قسمتهايی از خبر يا گزارش رو "های لايت" می کنند و در جای ديگری از مقاله بصورت جداگانه نشان میدهند. اگه نفهميديد چی می گم بريد اينجا رو ببينن.
حالا اگه بشه يه پلاگ اين برای مويبل تايپ درست کرد که تگی رو دو سوی عبارتی بزاريم و شايد لازم باشه يه کد هم براش در نظر بگيريم. مثلاً اين شکلی:
و بعد در جای مورد نظر ديگری داخل يک Table آيتم 1 رو نمايش بديم. مثلا به اين صورت:
ديديد يه مساله طرح کردم که حتی کسی نتونست در موردش اظهار نظر کنه؟ چه برسه به اينکه بخواد جواب هم بده:)

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از pejman1358 :
ديديد يه مساله طرح کردم که حتی کسی نتونست در موردش اظهار نظر کنه؟ چه برسه به اينکه بخواد جواب هم بده:)
والا من خودم مدتي فكر كردم رو اين مطلب. يه چيز هايي هم به ذهنم رسيده منتها هنوز وقت نكردم تستش كنم. البته راه حل هايي كه به ذهنم رسيده بدون پلاگين و اين حرف هاست. البته يك راه حل كلي اضافه كردن يه سري فيلد جديده كه من شنيدم اين هم عمليه. يعني با هك ام تي يه سري فيلد جديد براش تعريف كنيم كه تبعا كار ساده اي نيست.

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
اگه بشه خيلي خوب ميشه ... خيلي ها به فيلد هاي اضافه نياز دارن :)

لایک‌ها
0
به نقل از pejman1358 :
بابا اين همه گزينه هست كي ورد يكيش ...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
با pMachine خيلي خيلي راحت ميشه اينكارو كرد ... چون خودش چند تا فيلد اضافي براي اينكار داره كه هر جور بخواي ميشه تنظيمش كرد ، هر جا هم بخواي ميتوني ازش استفاده كني ...

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
pMachine خيلي بده ... شايد من باهاش مشكل دارم؟
ولي روي لوكال و روي هوست هم كه شده قاطي ميكنه و بعضي وقت ها مدير رو راه نميده ... بايد مرورگر رو بست و دوباره باز كرد ...
شما اين مشكل رو نداري؟ :(

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
درسته ! ... متاسفانه لوكال اين مشكل رو داره ... ( خيلي سخت كار ميكنه ) ولي رو هاست هيچ مشكلي نداره !

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون ... ولي من يه بار روي يه هوست مجاني نصبش كردم ... بعد از چند بار كار كردن باهاش اونجا هم قاطي كرده بود ... بعد از مدتي هوست درش تخته شد :)
فكر كنم تاثير داشت :lol: ;) :rolleyes:

بالا