برگزیده های پرشین تولز

بي معرفت ترين رفيق ما جي تي مكس

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
:))...............................

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یوزر پسورد هم حداقل میدادی تا بتونیم ببینیم
من حال عضو شدن ندارم میدونی که؟ :D

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
سلام
ورود شما رو به اين انجمن تبريك مي گم
درمورد تذكر شما در باره رعايت نكردن حق كپي رايت بازي كه مكس گذاشته بود !
نمي دونم حق با شماست يا نه
اما اگه قوانين رو بخونيد ما ذكر كرديم كه درج منبع براي سايت هاي فارسي ضروريه
اين كاربر اگه رعايت نكرده شما بايد مودبانه مي گفتيد يا به من گوشزد مي كرديد
به هر حال كار شما صحيح نبود اما نفس عملتون درست بود ولي بد اجرا شد

متشكرم
من اون تاپيك رو ويرايش و قفل مي كنم
و مطالب شمل رو هم پاك مي كنم كه سوء تفاهمي نشه
بازم از راهنماييتون ممنونم
موفق و پروز باشيد

اخر توبيخ

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
بلكي عزيز..

بنده نگفتم وقت ندارم..

بنده گفتم كه..

1 - اين چند روز به خاطر سايت خودم سرم حسابي شلوغ هستش..

2 - گفتم كه اعتمادي به تو نيست...

اگه يادت باشه گفتم كه با هم رفيق هستيم ولي با اون كاري كه كردي نميتونم بهت اعتماد كنم...

گفتي شوخي بود و اين حرفا...

گفتم اگه ميزد سيستم من بلايي سرش ميومد باز هم ميگفتي كه شوخي بودش.. :hmm:

بزن كله يارو بشكن بگو بازم شوخي بودش...! :hmm:

به هر حال اگه شاكي هستي كه چرا تو وفروم تو نميام چون نميتونم بهت اعتماد بكنم... اون روز كه داشتيم با هم چت مي كرديم من از تو به عنوان يه دوست در خواست كمك كردم كه بهم يه سايت در رابطه با دانلود فيلم بدي..

كلي ازش خواهش كردم بعد چند بار پاسكاري كردن من بعدش بهم گفتي بيام اينم سايت !

رفتم توش كه خوب ديدم فقط يه كلك بود كه بخواي مثلا با اين كار سيستم من رو از كار بندازي تا ريستارت بشه و عدش حاتماي كلي بخندي بگي طرف رو چه اسكلي كردم و بگي خودمونيم عجب ارزشي براي اين رفاقت قايل هستم...

آدم بد نيستش كه بعضي وقت ها بشينه فكر كنه ببينه چي كار مي كنه كه ديگرون جوابش رو چطوري پس ميدند...

من هم فكر نمي كنم دروغي گفته باشم من به عنوان يه دوست بهت اعتماد كردم ولي تو به من دروغ گفتي... و فكر كنم اين معني كلمه " ارزش براي دوستي " تو رو كاملا معني بكنه...

فكر نمي كنم اين به دوستي ما كمكي بكنه...

در رابطه با كانتر خدمتت ارز كنم كه من قبل از اين كه از پست ها استفاده كنم بهت پي ام دم تو ياهو و موضوع رو در ميون گذاشتم و به چه دليلي جواب ندادي به من اون رو خدا داند...
بعدش هم به علت اين كه من خودم سر رشته زيادي با اين بازي ندارم و تازه چند وقت هست كه از دوستام سوال و جواب كردم با توجه به اين كه اين بازي در بين جوون هاي اراني خيلي طرف دار پيدا كرده و همه جوون ها خواستار اطلاعات بيشتر در رابطه با اين بازي هستند و با توجه به اطلاعاتي كه از ساير دوستانم داشتم و از اين ور و اون ور جعم كردم سعي كردم يه محتواي كامل از موضوع جعم آوري كنم تا بقيه دوستان هم اگه مشكلي چيزي داشتند بتونن از اون استفاده بكنند... و همين طور كه از اسم تاپيك پيداست سعي دارم هر مطلبي يا موضوع و اخباري رو كه در رابطه با كانتر ديدم در اون بخش قرار بدم...
در ضمن اين سوظن رو و بي اعتمادي رو تو در من بوجود اوردي كه نميتونم بهت اعتماد كنم و يا فعاليتي رو داشته باشم... اگر هم خيلي ناراحت هستي و از اين حرفا لينك دانلود ويندوز LongHorn رو بهت بدم شايد اون هم طرف دار زياد داشته باشه...

به هر حال از دست من از اين كه فعاليتي تو فرومت نميتونم داشته باشم ناراحت و دلگير نباش در رابطه با ارزش رفاقت هم حدقل نميخواد به من بگي چون هر كي براي من واقعا كاري كرده من هم سعي كردم تا حدي كه از عهدم بر بياد كمكش كنم ... فكر كنم اين طوري اون وقت بشه ارزش دوستي رو معني كرد... وقتي كه دو تا دوست واقعا به هم اعتماد داشته باشند و بدومنند كه هميشه تو اين دنياي بي روح اينترنت آدمي يا دوستي هست كه بشه مثل يك ديوار بهش تكيه كرد... نه اين كه وقتي موغه چت بهت يه لينك ميده 100 دفه تنت بلرزه كه اين لينك چي ميتونه باشه... يا اين بار چي تو كلشه...

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
شهادت ميدم

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوم گفتي كه لينك واسه دانلود ميخواي گفتم ندارم آخه وسط نصب وي بالتين كسي اين سوالو ميپرسه
بلكي اينو گفتي ياد ديشب افتادم.من قيمت play staition 2 رو ميخواستم رفتم وسط چت روم سكسي سوالمو ميپرسم.راستي كشي قيمت ميدونه؟
در ضمن من يه اف تي پي پيدا كردم.جي تي هم آدرسشو ازم خواست.ولي به خدا يادم رفته.آخه من بيشتر سايتا رو حفظ ميكنم.در ضمن جي تي جون زياد سايت واسه دانلود فيلم نيست.مگر اينكه پول بدي مثلا دو سه سال عضو بشي.

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از black_jack_of_black_city :
عرض كنم كه اون لينك رو اوايل بهت دادمو گفتم يهنيگاه بكنكنارش هم : دي هم گذاشتم

دوم گفتي كه لينك واسه دانلود ميخواي گفتم ندارم آخه وسط نصب وي بالتين كسي اين سوالو ميپرسه

من نميخوام به كسي بگم بيزي هستم ولي بهت گفتم از سعيد بپرس اون تازگي يه اف تي پي پيدا كرده

اگه كافي نت آرشيوش فعال باشه از شركت برات كپي ميكنم چي گفتي

ولي خدايي درسته ما زحمتشو بكشيم بري اونجا يه لينك هم به ما ندي؟

وقتي كركي پست ها تو فردا اديت كرد بعد ميبيني كه من اصولي كار ميكنم

و خدا گواهه اين هميشه آويزه گوشمه كه زكات علم آموختنه

الان احسان مياد ميگه اينا رو توي پيام بگين

جون احسان حس پي ام زدن ندارم وگر نه همين كارو ميكردم الان هم داشتم ميرفتم از شانكيموت بپرسين

بيا شهادت بده

خلاصه تا ديماه نتباز سر پا هست من فقط هدفم اينه كه هر چي ياد دارم به افرادي كه مثه خود من اينتر نت رو 6 سال پيش گدايي ميكردن رايگان بدم هدفم همين بس

و گر نه ميرفتم جيگر دات آي آر رو ميخريدم و پرش ميكردم از عكس سكسي و فيلم هاي پارتي و دوربين مخفي هاي پورنو

خلاصه

.....

يه مثلي هست ميگه شاه ميبخشه شاه قلي نميبخشه

همه بخشيدن مونده بود تويي كه كليك نكردي نبخشي

اعتماد نداري؟

بياين بچه ها بگين كيا به من اعتماد ندارن

ببين اين يكي از كسايي بود كه به من يه چيز رو ياد داد هنوز بعد از 6 سال اسمشو سرچ ميكنم

http://forum.farshadplus.com/

اين سايتشه تا حالا 69 بار هك شده ولي كدوم زيباتره

http://forum.farshadplus.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=2

در ضمن نميخوام از خودم تعريف كنم چون

تعريف كردن گوه خوردنه

ولي چيزي كه بلديم سعي ميكنيم به تو و امثال تو ياد بديم بد كرديم

بشكنه اين دست كه نمك نداره

عرض شود كه يك دونه از حرف هايي كه زدي جواب سوال و پست من در بالا نبود..

در رابطه با لينك هم ناقابل هنوز ارشيو مسنجرم هستش ... اگه مي خواي بيارم دوره هم يه نيم نگاهي بندازيم...

يادته...
اول از همه لينك رو دادي...
بعدش من ميگم هيچي نشده سايت عمكل نمي كنه تو ميگي Refresh كن..!

بابا مرام ... بابا شوخي بابا چي بگم... تو كه مثلا اند مرام و از اين حرفا هستي و اين جور چيزا هم اصلا برات مهم نيست...
والا اگه ما هم مثل خيلي هاي ديگه علاف بوديم ميومديم از يه كاه كوه ميساختيم كه آي مردم به دادم برسيد فلاني مي خواست كامپيوترم رو سرويس كنه... آي فلاني هكر هستش.. آي چنين و چنان !
من حتي نكردم كه بخوام تو پي ام به تو چيزي بگم ... اون هم فقط و فقط به خاطر ارزشي بود كه خوب شايد براي دوستي قايل شدم و گفتم كه خوب هر كسي يه احترامي داره...بيايد با حرف هاي 100 من يه غاز هم ديگرو خراب نكنيم... فكر كنم اين كاره من ارزش دوستي رو بتونه معني بكنه....
بعدش اومديم اين جا ميبينم تو اين تاپيك رو زدي...!! بابا با مرام بابا ارزش براي دوستي ... يعني پي ام زدن اين قدر سخته تو اين دوره زمونه...
قطعا اين طوري نيستش... خداييش اينو كه ميگم به گو راست ميگم يا نه...
اخه پسر خوب.... تو كه مثلا طرف صحبتت من بودم و خودت... پس چرا تو تاپيك براي ديگرون نوشتي..؟! بعدش هم ميگي جون احسان حس پي ام زدن نبود...؟!!!!!!!!! تازه اگر هم تاپيك ميزدي اسم تاپيك رو ميزاشتي جي تي مكس بخونش ... تو نخواستي پي ام بزني يا به حرمت ارزشي كه براي رفاقت كلا قايل هستي خواستي جار بزني تا مثلا چه ميدونم معروف و مشهور بشي...
برام خيلي عجيبه هنوز...
هنوز هم اون روزي رو كه 100 دفه به علي يكتا گفتم كه Bug سيستم Bhp-Nuke رو به بلكي نگو يادم نميره...
فرداش كه ياد گرفتي ديدم اون سايت خبر رو آوردي پايين نوشتي كه بنده بلكي هستم اينم ايميلم ... شرمنده يه باگ امنيتي و اين حرفا تو سيستم شما هستش فقط هكتون كردم كه بگم اين ضعف امنيتي رو بر طرف كنيد...
بابا بيخيال... مثلا خواستي ما چه فكري بكنيم ... مثلا فكر كنمي كه بلكي در كنار اين همه ارزشي كه براي دوستي قايل هستش فروتن هم بوده ما خبر نداشتيم... يا شايد هم معروفيت عادم رو بعضي وقت ها به خيلي كار ها وا ميداره كه فقط براي اين كه حرفمون رو بزنيم يه تالار رو با چند 100 تا نقته به هم بريزيم...
بعدش هم كه ازت دليل مي خوام ميگي از دست احسان ناراحت هستم و اين حرفا...؟
حتما بايد يه تالار رو به هم ميريختي تا كسي به حرفت توجه كنه...؟ حتما بايد اون سايت رو هك ميكردي كه بگي من هم هكرم و در ضمن سايت شما ضعف امنيتي داره... مثلا نميشد موضوع ضعف امنيتي سايت رو با معرفي خود باگ به مسعولين سايت بوسيله ايميل مطرح كرد...؟!
حتما بايد سايت هك ميشد كه در كار اون ها هم اختلال ايجاد ميكردي تا بگي كه فلان جاتون مشكل داره...؟
يا اين كه بگي بلكي اين كارو كرده...؟!
حتما بايد اين تاپيك رو ميزدي كه مثلا بگي چي...؟! بگي كه حسش نبود پي ام بزنم يا مثلا خواستي با اين كارت به خاطر ارزشي كه براي دوستيمون قايل بودي من رو زير سوال ببري...
شايدم هم قصد زير سوال بردن من رو نداشتي و فقط و فقط مي خواستي بگي كه بله سايتي به اسم نت باز هم وجود داره...
شايدم خواستي به من ارزش يك دوستي رو بفهموني...
ميدوني چيه بلكي... مي خوام چيزي رو بهت بگم كه خوب شايد بد نباشه يه فكري در رابطش بكني تا بدوني كه با ديگرون چطوري برخورد كني ...چون از ما كه گذشت...
از قديم گفتند و ميگن كه اگر كسي بد هستش و بدي مي كنه تو سعي كن كه خوب باشي و با خوبي جوابش رو بدي... چون اگه قرار باشه تو هم بد باشي و با بدي جواب كارش رو پس بدي كه ديگه فرقي بين اون آدم بد و تو باقي نمي مونه...

اگر زماني ديدي يكي از دوستات يا كلا كسي كار اشتباهي كرد از قديم گفتند كه اون فرد رو بكش يه گوشه و تو خلوت خودت و خودش اين موضوع و كار اشتباهش رو بهش بگو...
با مطرح كردن و به رخ كشيدن اشتباه كسي تو يه جمع هيچ مشكلي حل نميشه به جز اين كه شخصيت اون فرد رو خورد مي كني...
شخصيتي كه خوب شايد هيچ وقت ديگه بر گردونده نشه...
فكر مي كني اون دوست در رابطه با تو از اون به بعد ديگه چه فكري مي كنه...
خودت چي فكر مي كني..؟!
فكر مي كني با اين كار ها براي دوستي ميشه ارزشي قايل شد...

در رابطه با خط سوم حرفات هم بگم كه من هم نگفتم كه تو Busy هستي... چون تو ارشيوم هم چنيني چيزي نديدم...
حرفه خاصيهم زده نشد بعد... از اين كه بهم گفتي كه رو لينك كليك كن.. گفتم كه كار نمي كنه گفتي Refresh كن ...
بعد اون ديگه جوابي ازت نيومد هر چي هم پي ام زدم جوابي ندادي... تا اين كه بعد يه مدت پي ام زدي نوشتي Blaster و بعدش ديگه جواب ندادي...

چرا در رابطه با فيلم و اين جور موارد از ستوده سوال نكردم... ؟؟! اون كه خودش يه آرشيو كاملش رو هم داره...
از اون سوال نكردم چون تو رو دوست خودم دونستم ... و خواستم كه ازت سوال كنم...
گفتم شايد فقط و فقط چون تورو دوست خودم دونستم و گرنه چرا از ستوده سوال نكردم...
بهم گفتي كه از سعيد بپرس...
به سعيد پي ام زدم ..... كه بهم گفتش حالش نيست.. ولي خوب بعد باز دستش درد نكنه يه سايت بهم معرفي كرد كه مثل Kazza كار مي كنه...
بلكي مگه نميگي فقط و فقط هدفت كمك به افرادي هست كه خوب شايد 6 سال پيش اينترنت رو گدايي ميكردن...
ببين بلكي جان با مسايل ساده بر خودرد نكن..
اگر تو واقعا هدفت اريه خدمت به ايراني ها و كمك هستش كه خوب نبايد اين قدر ناراحت باشي... مگه من از طريق اون ها سعي كردم پول چيزي در بيارم كه اين طوري برخورد مي كني ... تو كه هدفت تنها كمك هستش كه خوب نبايد ديگه ناراحت اين چيز ها باشي...
راستش امثال افرادي مثل تو كه با بخشندگي تمام آموزش ها / مطالب و ساير خدمات خودشون رو به رايگان در اختيار عموم قرار ميدهند تازه خيلي خيلي خوشحال ميشند وقتي كه ميبينند مطالب و خدماتي كه روزي در جايي اريه كردند الان داره بين 10 ها يا 100 ها سايت ايراني ميچرخه...
نيازي هم به جار زدن و اين حرفا نيست چون اين مدل كار ها از خصلت اين گونه افراد نيست...
چون واقعا تنها هدفي كه دارند فقط و فقط كمك به ساير مردم هستش و اصلا به فكر كسب درامدي يا شهرت نيستند.و.. شايد از اون متنفر هم باشند...
تو هم اگر از دسته مردان با خرد و بخشنده هستي كه خوب اين گونه به نظر مياد نبايد ناراحت باشي كه مطالب خودت رو در جاي ديگه ببيني.. چون ناراحت شدن از خصلت مردان بزرگ نيست ... مگر اين كه بلكي عزيز كه همه ما اون رو به خوبي و حسن نيت ميشناسيم اهدافي به غير از كمك به مردم رو در كنار شعار هاش داشته باشه...
دلم نمي خواد حتي به اون ها فكر كنم ولي خوب شايد زماني اشتياق براي شهرت رو در كنار اين اهداف ببينم...

چون همون طور كه گفتم مردان بزرگ و بخشنده كه تنها و تنها به فكر كمك به ايراني هايي هستند كه 6 سال از خيلي چيز ها محروم بودند هيچ وقت به فكر كسب شهرت يا غيره نخاهند افتاد چون همون طور كه گفتم اين از خصلت مردان بزرگ نيست...
پا فشاري در امر اديت پست ها و غيره تنها و تنها يك چيز رو تو فكر ما تدايي مي كنه...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

جواب اين سوال و 1000 تا سوال ديگه هنوز مونده كه دلم مي خواست ميتونستم جوابي ازشون ازت بشنوم...
حرف هايي كه خب شايد دلم نمي خواست هيچ وقت گقته بشند...
البته ديگه الان مهم نيست.. گفتم كه از ما كه گذشت... ختي هم زير اون ها كشيدن ... كه ديگه هيچ وقت بهشون توجه نكنم... نيازي هم به جواب دوباره نيست ...

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
من معذرت ميخوام

حسش نيس پي ام بدم ولي اونشب كه گفتم بلاستر واقعا بلاستر گذفتم ميتوني بري توي موضوعات كاممپيوتري ببيني

در ضمن آقا ما كم آورديم

شرمنده جي تي

بالا