برگزیده های پرشین تولز

بکاپ از دیتابیس با phpmyadmin

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
میخوام یه اکسپورت و ایمپورت رو توی phpmyadmin انجام بدم
کاملا گیچ شدم اصلا نمیدونم مشکل از کجاست
37.gif
تصاویری رو از نحوه اکسپورت و ایمپوت تهیه کردم

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

از دیتابیس دیگه ای برای اکسپورت استفاده کردم
دیتابیس جوملا فارسی و هم اورجینال رو تست کردم
روی سرور و لوکال تست کردم نتایج یکسانی داشت

TARIMEHR

Registered User
لایک‌ها
50
شما برای export نیاز نیست اینطوری تیک بزنید و از منوی کشویی روی گزینه دریافت خروجی کلیک کنید
از منوی بالایی "سربرگ بالا" روی گزینه ی export کلیک کنید دیتابیس کامل دریافت میشه
بعد از همون سربرگ بالا گزینه ی ایمپورت داره که طبق تصویری که قرار دادید مراحل رو انجام بدید درسته

ضمنا بهتره که با پسوند sql دانلود کنید

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
از برنامه mysqldumper استفاده کنید اگر روی vps نیستید! در بخش تنظیماتش هم ignore key erorr رو بزنید

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
شما برای export نیاز نیست اینطوری تیک بزنید و از منوی کشویی روی گزینه دریافت خروجی کلیک کنید
از منوی بالایی "سربرگ بالا" روی گزینه ی export کلیک کنید دیتابیس کامل دریافت میشه
بعد از همون سربرگ بالا گزینه ی ایمپورت داره که طبق تصویری که قرار دادید مراحل رو انجام بدید درسته

ضمنا بهتره که با پسوند sql دانلود کنید
بدون تیک هم نتیجه یکسانی میده. sql هم که بصورت پیشفرض هست میتونید تویه تصاویری که گذاشتم ببینید

از برنامه mysqldumper استفاده کنید اگر روی vps نیستید! در بخش تنظیماتش هم ignore key erorr رو بزنید
متوجه کدوم تنظیمات نشدم! ولی اینو بگم که من میخوام از لوکال به سرور انتقال بدم.

phpmastercode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز اگه به اخطار آخرین تصویر خودتون نگاه کنید کاملا بهتون گفته که اخطار سینتکس در کجا رخ میده و گفته که در بخش TYPE=InnoDB هستش.
باید بدونید که در نسخه های جدید دیتابیس MySQL و منیجر معروفش یعنی PhpMyadmin باید عبارت بالا بصورت ENGINE=InnoDB نوشته بشه تا بتونه درست ایمپورت کنه.
بنابراین فایل SQL خودتون رو که اکسپورت کردید در یک ++NotePad باز کنید و همه عبارات TYPE=InnoDB رو با ENGINE=InnoDB جایگزین کنید مشکلتون حل میشه.
البته اگر جایی مثلا فاصله داشت مانند TYPE = InnoDB و مثل این رو هم در جایگزینی خودتون در نظر بگیرید.
توجه کنید که فایل SQL خودتون رو خراب نکنید و یکی یکی جایگزین کنید مشکلی پیش نمیاد.

بالا