برگزیده های پرشین تولز

* بک لینک موضوعی قدرتمند، پله ترقی سایت های شما*

وب مستر گرامی وب سایت شما جز کدامیک از دسته بندی های زیر میباشد؟

• خبری

Votes: 2 18.2%
  • ورزشی

Votes: 0 0.0%
  • علمی

• اقتصادی

• پزشکی

Votes: 1 9.1%
  • گردشگری

• فرهنگی هنری

Votes: 1 9.1%
  • ادارات و سازمان ها

• سبک زندگی و خانواده

• رایانه و فناوری اطلاعات

• تفریحی سرگرمی

• دانلودی

Votes: 3 27.3%

• Total voters
    11

abolfazl010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام وقتتون بخیر
وب مستران عزیز لطفا اول در نظر سنجی شرکت کنند
*هر کدام از گزینه ها بیشتر رای آورد ما بر این اساس بر روی اون موضوع مانور میدیم و کار میکنیم تا شاهد بک لینک های با کیفیت تری باشیم و باشید*
در ضمن در صورتی که پیشنهاد مالی خوبی داشته باشید حاضریم تمام بک لینک ها رو برای موضوع وب سایت شما کار کنیم

abolfazl010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام بر شما دوستان ممنون که در تاپیک شرکت کردید
خب احتمالا بد توضیح دادم
در ابتدا باید عرض کنم که بک لینک به این معناست که سایتی که لینک سایت مارو در سایت خودش قرار میده و درواقع ما از یک سایت بک لینک دریافت میکنیم این به این معناست که سایت هدف به گوگل میگوید این سایتی که لینکش و در خودم قرار دادم به اعتبار من مورد تایید میباشد...
درواقع بک لینک یعنی وام گرفتن از اعتبار سایت ها و وب لاگ هایی که ازشون بک لینک میگیریم
خب طبق الگوریتم گوگل و اون تعریفی که ما از مستندات خود گوگل ارائه دادیم این به این معناست که اگر بک لینک شما از یک هم صنفی یعنی از یک سایتی بک لینک بگیرید که موضوعش با موضوع سایت شما یکیست و درجه و اعتبارش هم از شما بیشتره این در واقع یعنی طلا و بهترین بک لینک و تاثیر گذارترین نوع بک لینک...
ما در این تاپیک قصد داریم که با توجه به بیشترین موضوعی که وب مستران با آن سر و کار دارند بک لینک با کیفیت ایجاد کنیم برای فروش ...

بالا