برگزیده های پرشین تولز

بیت کوین بازان لطفا در خصوص سایت زیر همکاری کنند

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
با سلام.
دوستان گرامی امروز در حال وبگردی که بودم با یک سایت آشنا شدم که 90% احتمال میدم اسکم هست، اما یک کمی در خصوص نظر کابرانش که تحقیق کردم دیدم که اکثرا اعلام رضایت کردن و تصدیق کردن ادعای این سایت رو.
لذا از شما می خوام که برای اثبات اسکم بودن یا نبودن این سایت یه همکاری کنید که اگر اسکم نبود من همینجا بیام اعلام کنم که فعالیت رفرال گیری روش رو استارت بزنیم.

سایت زیر نمی دونم دقیقا کارش چیه اما ادعا می کنه که به ازای هر زیر مجموعه ای که به سایت معرفی کنید مبلغ 0.003 بیت کوین میده با معرفی 5 نفر این مبلغ رو واریز می کنه به حساب.
ازتون می خوام که از طریق لینک بنده یه ثبت نام ساده 30 ثانیه ای بکنید تا ببینیم بعد از معرفی 5 نفر آیا این سایت این مبلغ رو میده که اگر داد که اینجا اعلام می کنم که بقیه دوستان نیز روش جدی کار کنند و اگر هم نداد که می یام همینجا اعلام می کنم اسکم هست .
درهر صورت لازم نیست براش فعلا وقتی صرف کنیم فقط یه ثبت نام ساده هست که اول شماره حساب بیت کوین رو میدید و بعد هم ایمیلتون رو در صفحه بعد ثبت می کنید و تمام.
لطفا یه همکاری جمعی بکنید ببینیم قضیه چیه ؟

دوستان این سایت اسکم است
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

Last edited:

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان از قرار معلوم به ازای هر زیر مجموعه این سایت اون مبلغ رو در حساب کاربری میده. تصویر زیر فضای محیط کاربری من هست. فقط می مونه اینکه آیا واقعا واریز می کنه یا نه که این بر میگرده به حمایت شما .
فقط سه نفر دیگه ثبت نام کنند از طریق لینک من که ببینیم آیا واقعا پرداخت می کنه این سایت یا نه؟
2vtwtjp.jpg

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
سرکاریه خوبیه :)
بی خودی برای این سایت تلاش نکنید!!!

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434