برگزیده های پرشین تولز

بیت کوین بخرید

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
ریال که هیچ اصلا راجبش حرفی نداریم ولی خوده دلار اوضاعش داره بیریخت میشه و همین سالهاست که فرو بریزه
بجاش برید برای خودتون بیت کوین بگیرید

الان 23 هزار دلاره
8 سال پیش یه دلار بود
5 سال پیش 100 دلار بود
3 سال پیش 1000 دلار
پارسال 10000 دلار
والان 23,000 دلار

ساله دیگه میشه 50,000
بعد 200,000
و بالای یک میلیون دلار و حتی بیشتر

این بهترین نصیحته زندگیتون هست که توسط یه ناشناس توی اینترنت میبینید.
بعدا برای بچه هاتون تعریف کنید.

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
مطلب مفیدی بود
مرسی از اشتراک

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
چطور و از کجا بخریم؟
یکی پول منو بگیره، بیت‌کوین بهم بده.
ممنون.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241
من زیاد آشنایی ندارم..میترسم یهو جمع بشه بره پولا بپره..

پ ن :ولا ما هیچوقت نفهمیدیم پشتوانه اقتصاد بیت کوین روی چیه؟
به هرکی هم میگی میگه فرمول حل میکنه..
خب منم یه برنانه مینویسم که سوال ریاضی طرح کنه و خودش جواب بده.. ببینم چجوری تبدیل به ارزش مالی میشه!

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
بیت کوین وقتی سال 89 برابر 15 سنت بود ارزش داشت
الان ریسک خریدش بالاست
بهتره شستا بخرید و ازش نوسان بگیرید

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
چطور و از کجا بخریم؟
یکی پول منو بگیره، بیت‌کوین بهم بده.
ممنون.
از هر جا فقط بخر.
من خودم از سایته ایرانی نمیخرم, ولی معتبر هستن

من زیاد آشنایی ندارم..میترسم یهو جمع بشه بره پولا بپره..

پ ن :ولا ما هیچوقت نفهمیدیم پشتوانه اقتصاد بیت کوین روی چیه؟
به هرکی هم میگی میگه فرمول حل میکنه..
خب منم یه برنانه مینویسم که سوال ریاضی طرح کنه و خودش جواب بده.. ببینم چجوری تبدیل به ارزش مالی میشه!
جمع شدنی نیست
فقط زمانی جمع میشه که اینترنت به طور کل شات داون شه. (اگر وصل شه دوباره راه میافته), یعنی شات داون اینترنت جهان این رو فقط می فرسته به حالت کما. به محض وصل شدن دوباره زنده میشه.
یا اینکه 51 درصد نتورک دست یک شخص باشه که چنین چیزی امکان پذیر نیست چون سیستم بیت کوین پخش شده بین میلیون ها نفر هست.

من قسمت های فنی و ریاضیش هم خودم چیزیش رو سر در نمیارم, چون قرارم نیست, مثلا شما سوار هواپیما میشی, میری تک تک اجزای موتور هواپیما رو چک میکنی و سر درمیاری چون میگی رو چه حسابی این وسط هوا از کار نیافته... نه اینکار رو می سپاری به متخصصینش. کسی هم از نوابغ ریاضی دنیا نتونسته بیت کوین رو کرک کنه. طبق قدرت فعلی کامپیوتر ها برای کرک کردن یک پرایوت ادرس بیت کوین شما به 50 میلیارد سال نیاز دارید یعنی 4 برابر عمر جهان تا الان, در آینده هم که کامپیوتر ها قوی میشن میشه الگوریتم رمز نگاری بیت کوین رو متناسب با زمان قوی ترش کرد.

حالا بیت کوین چیه, بیت کوین پول مجازی هست که روی یک شبکه ای قرار داره که این شبکه روی میلیون ها کامپیوتر قرار گرفته, بر خلاف حساب بانکی که توی یک جا اطلاعت ذخیره میشن, یعنی چی یعنی اینکه امکان تقلب وجود نداره, نمیشه الکی بیت کوین به حساب اضافه کرد, چون حساب کتاب ها باید روی همه کامپیوتر ها یکی باشه تا اون حساب معتبر باشه.

مثلا من و تو و افتک و زیگی روی کاغذ می نویسیم که هر کدوم از ما 10 هزار تومن پول داریم. ما که صاف و ساده ایم ولی افتک که شیشه خورده داره شب پامیشه 10 هزارتومنه خودش رو میکنه 20 تومن.

فردا صبح کاغذش را رو میکنه میگه حسابه من 20تاست این هم مدرک. آما ما سه نفر کاغذ هاموم رو تو صورتش میزنیم و بهش نشون میدیم که روش نوشته افتک 10 هزار تومن داره و عددی که اون ملعون حقه باز نوشته نامعتبر هست. حالا این چهار نفر رو شما در مقیاس 10 میلیونی در نظر بگیر.
این از امنیتش.

نحوه بدست آوردنش هم یه جوری درست شده که یه نقر روز اول نیاید 10 میلیون بیت کوین ماین کنه گند بزنه به کل قضیه, هر 25 تا بیت کوینی که ماین میشه یه ذره ماین کردنش سخت تر میشه. طوری که آخرین بیت کوین فقط با کامپیوتر های سال 2100 قادر به ماین کردن میشن.

تعداد کل بیت کوین هم 21 میلیون تاست, اونجوری نیست که هی بوجود بیاد.
همش هم بر مبنای ریاضیات هست, چیزه عجیبی نیست, هزاران ریاضی دان و برنامه نویس سورسش رو چک کردن.
2 + 2 همیشه میشه چهار دیگه, مثلا نمیگیم شاید 10 سال دیگه بشه 5. قوانین ریاضی هم ثابته و مشخصه یعنی قرار نیست یه کسی بیاد و مثلا یه کلکی پیدا کنه و 1 میلیون بیت برا خودش به والتش واریز کنه. البته در روز های اپتدایی بیت کوین یه همچنین اتفاقی افتاد و یک کسی 10-15 میلیون بیت کوین برا خودش درست کرد و ساتوشی مخترع بیت کوین اومد باگ رو درست کرد و بیت کوین رو فورک کردش, یعنی 2 تیکه کرد. اما الان دیگه تمام باگ هاش توسط هزاران برنامه نویس گرفته شده. بازارش 300-400 میلیارد دلاره.

خدا لعنت کنه افتک رو که شک تو دل جوانان میاندازه و باعث میشه من اینقدر تایپ کنم

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
از هر جا فقط بخر.
من خودم از سایته ایرانی نمیخرم, ولی معتبر هستن

جمع شدنی نیست
فقط زمانی جمع میشه که اینترنت به طور کل شات داون شه. (اگر وصل شه دوباره راه میافته), یعنی شات داون اینترنت جهان این رو فقط می فرسته به حالت کما. به محض وصل شدن دوباره زنده میشه.
یا اینکه 51 درصد نتورک دست یک شخص باشه که چنین چیزی امکان پذیر نیست چون سیستم بیت کوین پخش شده بین میلیون ها نفر هست.

من قسمت های فنی و ریاضیش هم خودم چیزیش رو سر در نمیارم, چون قرارم نیست, مثلا شما سوار هواپیما میشی, میری تک تک اجزای موتور هواپیما رو چک میکنی و سر درمیاری چون میگی رو چه حسابی این وسط هوا از کار نیافته... نه اینکار رو می سپاری به متخصصینش. کسی هم از نوابغ ریاضی دنیا نتونسته بیت کوین رو کرک کنه. طبق قدرت فعلی کامپیوتر ها برای کرک کردن یک پرایوت ادرس بیت کوین شما به 50 میلیارد سال نیاز دارید یعنی 4 برابر عمر جهان تا الان, در آینده هم که کامپیوتر ها قوی میشن میشه الگوریتم رمز نگاری بیت کوین رو متناسب با زمان قوی ترش کرد.

حالا بیت کوین چیه, بیت کوین پول مجازی هست که روی یک شبکه ای قرار داره که این شبکه روی میلیون ها کامپیوتر قرار گرفته, بر خلاف حساب بانکی که توی یک جا اطلاعت ذخیره میشن, یعنی چی یعنی اینکه امکان تقلب وجود نداره, نمیشه الکی بیت کوین به حساب اضافه کرد, چون حساب کتاب ها باید روی همه کامپیوتر ها یکی باشه تا اون حساب معتبر باشه.

مثلا من و تو و افتک و زیگی روی کاغذ می نویسیم که هر کدوم از ما 10 هزار تومن پول داریم. ما که صاف و ساده ایم ولی افتک که شیشه خورده داره شب پامیشه 10 هزارتومنه خودش رو میکنه 20 تومن.

فردا صبح کاغذش را رو میکنه میگه حسابه من 20تاست این هم مدرک. آما ما سه نفر کاغذ هاموم رو تو صورتش میزنیم و بهش نشون میدیم که روش نوشته افتک 10 هزار تومن داره و عددی که اون ملعون حقه باز نوشته نامعتبر هست. حالا این چهار نفر رو شما در مقیاس 10 میلیونی در نظر بگیر.
این از امنیتش.

نحوه بدست آوردنش هم یه جوری درست شده که یه نقر روز اول نیاید 10 میلیون بیت کوین ماین کنه گند بزنه به کل قضیه, هر 25 تا بیت کوینی که ماین میشه یه ذره ماین کردنش سخت تر میشه. طوری که آخرین بیت کوین فقط با کامپیوتر های سال 2100 قادر به ماین کردن میشن.

همش هم بر مبنای ریاضیات هست, چیزه عجیبی نیست, هزاران ریاضی دان و برنامه نویس سورسش رو چک کردن.
2 + 2 همیشه میشه چهار دیگه, مثلا نمیگیم شاید 10 سال دیگه بشه 5. قوانین ریاضی هم ثابته و مشخصه یعنی قرار نیست یه کسی بیاد و مثلا یه کلکی پیدا کنه و 1 میلیون بیت برا خودش به والتش واریز کنه. البته در روز های اپتدایی بیت کوین یه همچنین اتفاقی افتاد و یک کسی 10-15 میلیون بیت کوین برا خودش درست کرد و ساتوشی مخترع بیت کوین اومد باگ رو درست کرد و بیت کوین رو فورک کردش, یعنی 2 تیکه کرد. اما الان دیگه تمام باگ هاش توسط هزاران برنامه نویس گرفته شده. بازارش 300-400 میلیارد دلاره.

خدا لعنت کنه افتک رو که شک تو دل جوانان میاندازه و باعث میشه من اینقدر تایپ کنم
خب اینهمه نوشتی
نیم خط می نوشتی از کجا میخری اونایی ک تازه میخان وارد این ارز بشن کلاه سرشون نره و از جای معتبری خرید کنن

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
خب اینهمه نوشتی
نیم خط می نوشتی از کجا میخری اونایی ک تازه میخان وارد این ارز بشن کلاه سرشون نره و از جای معتبری خرید کنن
من از ایران نمی خرم چه میشناسم.
من یه دوست خارجی دارم از اون میخرم.

تو گوگل بزنید خرید بیت کوین, 100 تا سایت میاره, من هیچکدوم رو تست نکردم ولی معمولا نتایج اولیه معتبر ترند.
اول با مبلغ های کم تست کنید.

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
با احتیاط عمل کنید. اینکه ارز دیجیتال در آینده قیمتش چند برابر میشه شکی نیست اما با هیجان خریدن هم مثل خرید سهم در مرداد و شهریور امسال روی شاخص فیک و بالا هست. به این موارد دقت کنید:
1. برای ایرانی ها هیچ تضمین و راه قانونی خرید ارز دیجیتال به صورت مستقیم و شخصی وجود نداره.
2. با در نظر گرفتن ارزش پهن مانند ریال در برابر دلار، بازه تغییر قیمتش خیلی بالاست.
3. هر چقدر دلار هم بی ارزش باشه باز هم در دنیا معادل ارز دیجیتال را با دلار برابری می کنند.

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
با احتیاط عمل کنید. اینکه ارز دیجیتال در آینده قیمتش چند برابر میشه شکی نیست اما با هیجان خریدن هم مثل خرید سهم در مرداد و شهریور امسال روی شاخص فیک و بالا هست. به این موارد دقت کنید:
1. برای ایرانی ها هیچ تضمین و راه قانونی خرید ارز دیجیتال به صورت مستقیم و شخصی وجود نداره.
2. بازه تغییر قیمتش خیلی بالاست.
@Hamid_KK
تونستی بیتکوین ریال کنی؟

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
@Hamid_KK
تونستی بیتکوین ریال کنی؟
درست کوت کن, اولین بارته با کامپیوتر کارمیکنی؟ پسره عبدول آبادی, چقدر سوال می پرسی اَه

عرض شود که خیر, من تا به الان به ریال تبدیل نکردم, میگیرم نگه میدارم تا قیمتش بالا بره. اما میشه به ریال تبدیل کرد. همین سایتهای خرید و فروش ایرانی انجام میدن. شما دیگه تا اتمام جلسه لطفا سوال نپرسید

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
درست کوت کن, اولین بارته با کامپیوتر کارمیکنی؟ پسره عبدول آبادی, چقدر سوال می پرسی اَه

عرض شود که خیر, من تا به الان به ریال تبدیل نکردم, میگیرم نگه میدارم تا قیمتش بالا بره. اما میشه به ریال تبدیل کرد. همین سایتهای خرید و فروش ایرانی انجام میدن. شما دیگه تا اتمام جلسه لطفا سوال نپرسید
سوال مشترک مون بود
درست کوت کردم و تورو نقل کردم ک ج دوتامون بدی.

پ.ن: بشین بینیم باو

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
سه سال پیش ، همین روزا (اواخر 2017) هم تا 20 هزار دلار رفت بعدش سقوط کرد. بعد از 1 سال تا 3250 دلار هم پایین اومد. تضمینی نیست که دوباره سقوط نکنه
هر کسی قبل عید خرید سود کرد قبل از عید 5250 دلار بود امروز 23570 .. البته اگه اتر خریده بود بیشتر ، اتر 464 درصد سود
1608475669136.png

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
قیمت بیت کوین در دسامبر 2017 به بیست هزار دلار رسید بعد از اون افت کرد و سه سال بعد در دسامبر 2020 به این قیمت رسید. اگه قصد دارید الان خرید کنید توقع نداشته باشید سال به سال چند صد دلار سود کنید ممکنه چند سال تو ضرر بمونید .

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
بورس های دنیا مثل بورس ایرانی نیست که دامنه نوسان 5 درصدی و 10 درصدی داشته باشه
معاملات توافقی هست و یهویی ممیکنه یه سهمی با انتشار یه خبر منفی 50 -30 درصد بخوره

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,023
نفهمیدیم پشتوانه اقتصاد بیت کوین روی چیه
پشتوانه ریال چیه؟!!
هیچی
حمید تو کی قضیه 21 میلیون بلاک چیه؟
این قسمتش رو نفهمیدم یعنی چرا تموم میشه؟
راه هست که بشه خرید بدون فرستادن عکس کارت ملی و مدارک؟
چند تا فروم خارجی و کانال تلگرام هک هست که این اطلاعات رو خرید و فروش میکنن
عکس گرفتن از مدارک کار مشکل سازی هست

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,405
دوستان اگه توی چیزی تجربه دارید وارد شید که خدایی نکرده پولتون به باد نره،حرف این دوستمونم کاملا اشتباهه، اصلا معلوم نیست ریختنش یا صعودش با علمش وارد شید

بالا