برگزیده های پرشین تولز

بی نهایت فضا برای ایمیل های یاهو

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نظر من که Gmail خیلی سر تر از یاهوه

من هم خیلی وقته یاهو رو گذاشتم
با اون تبلیغات فشرده ای که در صفحه میزاره اصلا آدم رو گیج میکنه !
جیمیل ساده تر و بالطبع حرفه ای تره

درسته
خصوصت آژاکس بودنش خیلی خوبه
این یاهو جدیده هم که خیلی سنگینه

با همه این تفاسیر و با عنایت به اینکه من به هیچکدام تعصب ندارم ؛ اما به دلیل همان استفاده از گذشته ، هنوز هم از یاهو استفاده می کنم . البته شاید هم بیشتر به این دلیل میشه که وابستگی ایمیل ندارم به یاهو و جیمیل . چون از سال 2000 ( تقریبا ) ایمیل شخصی دارم و اصل ارتباط من بر پایه آن استوار است . به همین دلیل خیلی از این سرویس ها استفاده نمی کنم . :)

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
مهمترین دلیل استفاده من از جیمیل همین سرعت بالاش هست.

البته پویایی گوگل همیشه برام جذاب بوده و شاید هر چند هفته یکبار چیز جدیدی آدم از این گوگل میبینه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
با همه این تفاسیر و با عنایت به اینکه من به هیچکدام تعصب ندارم ؛ اما به دلیل همان استفاده از گذشته ، هنوز هم از یاهو استفاده می کنم . البته شاید هم بیشتر به این دلیل میشه که وابستگی ایمیل ندارم به یاهو و جیمیل . چون از سال 2000 ( تقریبا ) ایمیل شخصی دارم و اصل ارتباط من بر پایه آن استوار است . به همین دلیل خیلی از این سرویس ها استفاده نمی کنم . :)
بله منم تعصب ندارم
برای کارای شخصیم از ایمیل شخصی خودم استفاده میکنم
به خاطر کارم شاید توی روز 50 ایمیل دریافت کنم که همشون نیاز به پاشخگویی دارن و اسپم نیستن
خب با این حجم کار فقط جیمیل میتونه جواب بده و یاهو هی باید از این صفحه به اون صفحه کنی و اعصاب آدمو خورد میکنه

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52

البته پویایی گوگل همیشه برام جذاب بوده و شاید هر چند هفته یکبار چیز جدیدی آدم از این گوگل میبینه
من کشته مرده این پویایی گوگل هستم. به نظر من واقها کارهای فوق العاده ای میکنه و واقعا ابتکار و خلاقیت دارن.
اما من همیشه میگن که Google چنبره زده روی اطلاعات دنیا !
داره یواش یواش حجم اطلاعاتی رو که از طریق سرورهاش مبادله میشن (اطلاعات مربوط به مردم، نامه ها، جستجوها، صفحه ها و اسناد شخصی اونها و خیلی چیز های دیگه) رو بیشتر میکنه . برای خودش یک سازمان اطلاعاتی کامل هست.

Lolitta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1 گیگ یا بالاتر برای ایمیل بنظرتون کاربردی هم داره ؟؟ برای من که این همه ایمیل تبلیغاتی و ...میاد هنوز حجمش به نصف هم نرسیده :D

با این سرعت اینترنتی که ما داریم و با اوضاع #$^% که دیتا داره 100 مگابایت از سر ما هم زیاده ولی یاهو این تبلیغاتی که توی میل باکسهاش داره خیلی سرعت ادم رو پایین میاره ! به نظر من جیمیل به خاطر نداشتن تبلیغات عکسی و فلش خیلی از یاهو بهتره !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

نميدانم يه جورايي من حال نميكنم با جيميل
ياهو راه دست تر
راتسي تو جيميل چطوري ميشه new win كرد

Lolitta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميدانم يه جورايي من حال نميكنم با جيميل
ياهو راه دست تر
راتسي تو جيميل چطوري ميشه new win كرد

فکر کنم چون به یاهو عادت کردی که اینجوریه ! :blush:

New Window که توی جیمیل هست ؟ :blink: