برگزیده های پرشین تولز

تاثير گذارترين صحنه در يك بازي

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان تاثير گذارترين صحنه هاي بازي هاي كامپيوتري رو كه ديدين بنويسين
من خودم شروع مي كنم.
در بازي kotor شخصيت اصلي كه بعد از كلي ماجرا تبديل به يك Jedi ميشه دنبال يك sith بد جنس هست به نام raven كه البته در تمام بازي ماسك داره. البته ماسك رو بيشتر بازيكن ها دارن. يار ravenبكيه به نام malakكه اونم بده و وقتي ميرسي به malak و ادرس raven رو ازش مي خواي خندش ميگيره. اونوقت تازه مي فهمي كه raven خو تو هستي و اين نقشه Jedi ها بوده كه محل اسلحه سري ravenرو كشف كنن. اينجا اونقدر درگير بازي بودم كه وقتي اين قضيه رو يكدفعه فهميدم سرم سوت كشيد پاشدم نصفه شب رفتم يه دور زدم يه سيگار كشيدم برگشتم. هم از دست اون Jedi ها و هم از دست خنگ بازي خودم.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دوستان تاثير گذارترين صحنه هاي بازي هاي كامپيوتري رو كه ديدين بنويسين
من خودم شروع مي كنم.
در بازي kotor شخصيت اصلي كه بعد از كلي ماجرا تبديل به يك Jedi ميشه دنبال يك sith بد جنس هست به نام raven كه البته در تمام بازي ماسك داره. البته ماسك رو بيشتر بازيكن ها دارن. يار ravenبكيه به نام malakكه اونم بده و وقتي ميرسي به malak و ادرس raven رو ازش مي خواي خندش ميگيره. اونوقت تازه مي فهمي كه raven خو تو هستي و اين نقشه Jedi ها بوده كه محل اسلحه سري ravenرو كشف كنن. اينجا اونقدر درگير بازي بودم كه وقتي اين قضيه رو يكدفعه فهميدم سرم سوت كشيد پاشدم نصفه شب رفتم يه دور زدم يه سيگار كشيدم برگشتم. هم از دست اون Jedi ها و هم از دست خنگ بازي خودم.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

تاثیرگذارترین یا به یاد ماندنی ترین ؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
تاثیرگذارترین یا به یاد ماندنی ترین ؟

منظورم زمانیکهد وقت بازی کردن یهو می گی وای بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر من. تو که خودت می دونی چی می گم.

خودم ادامه می دم.

تریلر بخش دوم بازی WARCRAFT III‌بعد از کمپین آدمها وقتی Arthus بر می گرده به شهر. وقتی دارن براش گل می ریزن ولی اصلا توجه نمی کنه. از قبلش می دونستم یه اتفاقی افتاده اما تصور نمی کردم روحشو فروخته باشه. حسابی حال کردم با این لحظه بازی.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
منظورم زمانیکهد وقت بازی کردن یهو می گی وای بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر من. تو که خودت می دونی چی می گم.

خودم ادامه می دم.

تریلر بخش دوم بازی WARCRAFT III‌بعد از کمپین آدمها وقتی Arthus بر می گرده به شهر. وقتی دارن براش گل می ریزن ولی اصلا توجه نمی کنه. از قبلش می دونستم یه اتفاقی افتاده اما تصور نمی کردم روحشو فروخته باشه. حسابی حال کردم با این لحظه بازی.
این خوب اومدی
یه تیکه هم هست تویه BLACK OPS
نشون میده طرف خودش قاتل بوده
سکانس پایانی هست اگر اشتباه نکنم

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
آماده ای؟
بجنب

بتلفیلد 3:D

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
oblivion

وقتی مارتین فداکاری کرد.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
مرگ قهرمانه exackitor پروتوسها در مرحله اخر بخش پروتوسها که سفینشو زد به کندو zerg ها

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
لحظه مرگ در کنار ghost یکی از زیباترین قسمتهای بازی MW2 بود که انصافا اصلا منتظرش نبودم. داشت گریم می گرفت بعد از اون مرحله وحشتناک آخرش بمیری.خیلی تراژدیک بود.

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
یک تیکه هم تو مدال افتخار قسمت آخرش هست
که شخصیت بازی یعنی ما میمیریم . . .
بعد مینویسه for country for brother for honor
فکر می کنم صحنه جالبیه . . .

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
واسه من اين صحنه رويايي بود ... كشتن مردم با پيت نفت :D

مشاهده پیوست 85792

بازی postal 2 اگر بازی رو تموم کنی و دوباره بازی کنی یک قابلیت هم اضافه میشه که ادرارت آتیش می گیره. اون باحالتره. ولی من توی Appocalypse اون چاقوی دراز رو دوست دارم که ژرتاب میشه کله می بره. البته اینها صحنه های لذت بخشه نه تاثیر گذار!

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی The darkness بود..از اول تا آخرش تأثير گذار بود..مخصوصاً آخرش که روح جکی استاکادو در کنار روح همسرش تو بغل هم رو نیمکت نشسته بودند..واقعا استثنایی بود.

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
تاثیر گزار چه بگم بیشترین فشی که دادم به اخر استار کرافت2 بود :ی مرتیکه عوضی :ی

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
بازی postal 2 اگر بازی رو تموم کنی و دوباره بازی کنی یک قابلیت هم اضافه میشه که ادرارت آتیش می گیره. اون باحالتره. ولی من توی Appocalypse اون چاقوی دراز رو دوست دارم که ژرتاب میشه کله می بره. البته اینها صحنه های لذت بخشه نه تاثیر گذار!

جالبي اين بازي يه مرحله اي داشت كه ما نميدونستيم چيكار بايد بكنيم .. داخل نقشه ميزد بايد بري داخل يه قبرستان ...
ما يه دو سه ماهي روش مونده بوديم ... يه روز عصبي شدم .. شروع كردم به ادرار كردن روي قبر ها :D در كمال ناباوري ديدم زد Mission Completed ...
ماموريت ادرار كردن روي قبر ها بود ... :D

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
جالبي اين بازي يه مرحله اي داشت كه ما نميدونستيم چيكار بايد بكنيم .. داخل نقشه ميزد بايد بري داخل يه قبرستان ...
ما يه دو سه ماهي روش مونده بوديم ... يه روز عصبي شدم .. شروع كردم به ادرار كردن روي قبر ها :D در كمال ناباوري ديدم زد Mission Completed ...
ماموريت ادرار كردن روي قبر ها بود ... :D

اگر خوب گوش می دادی اون قبر بابای یارو بود و ادرار رو قبر باباش می کنه که تشکر کنه از این زندگی و این یک عادت ماهیانست.

majid cg

Registered User
لایک‌ها
116
قسمت اخر mw3 جایی که کاپیتان پرایس مکراو رو به نوعی زیبا دارش میزنه :d

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
صحنه آخر بازی Force Unleashed II در بخش تاریک که بازیگر اصلی قهرمان رو از پشت می کشه

gorg

Registered User
لایک‌ها
37
زمانی که سلاحی که باعث سقوط هلی کوپتر ها شده بود رو تعمیر کردم از کشتی رفتم بیرون و رو سه تا بندیت امتحانش کردم هر سه تا رو در جا کشت
(دوستانی که S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat رو بازی کردن میدونن چی می گم)

gorg

Registered User
لایک‌ها
37
اخرین مرحله5 CALL OF DUTY
زمانی که پرچم المان کنده میشه و پرچم روسیه بر افراشته میشه

در CALL OF DUTY BLACK OPSزمانی که در مرحله اخر از زیر اب بالا می ایم و انبوه ناوچه ها و کشتی ها و جت و هلی کوپتر ها را می بینم و دستی که برای کمک به من بو سویم دراز است

Assassin's Creed Brotherhood زمانی که گوی را پیدا می کنیم و انرا بر می داریم ناگهان...

gorg

Registered User
لایک‌ها
37
این خوب اومدی
یه تیکه هم هست تویه BLACK OPS
نشون میده طرف خودش قاتل بوده
سکانس پایانی هست اگر اشتباه نکنم

اره تمام لحظاتی که رزنو رو می بینه (بجز تو زندان) تخیل چون رزنو تو ماجرای فرار از زندان دوباره اسیر میشه (شایدم کشته)
تمام اون شکنجه ها بخاطر به یاد اور دن اسم اون کشتی بود

بالا