برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع فروش خاص ترین و نایاب ترین تجهیزات صوتی در کشور |Westone , IFI , HiFiMAN , Woo Audio |

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
وقت بخير

فروش خاص ترين و ناياب ترين تجهيزات صوتي در سراسر کشور- لوازمي که شما هيچ جاي کشور پيدا نميکنيد

صفحه اینستاگرام تیم ما
https://www.instagram.com/pcmaxhw/

ما در بخش هاي مختلف پرشين تولز فعاليت داريم در زمينه واردات بدون واسطه :

خاص ترین و نایاب ترین قطعات | تضمین بهترین گارانتی | بهترین برند ها | PCMAXHW.COM |

تاپیک جامع واردات بدون واسطه انواع کالکتور گیم و تجهیزات تولید محدود | کالکتور Metal Gear Solid V |

در اين تاپيک قصد دارم تجهيزات مختلف صوتي مثل هدفون , امپ , دک و هر گونه تجهيزات صوتي که در ايران نباشه به صورتي سفارشي براي دوستان تهيه کنم

ما بر اساس فيد بک هاي کاربرا و تجربه شخصی خودمون در ايران بعضي از مدل ها رو جهت تحويل فوري موجود ميکنيم , دقت کنيد اين نوع تجهيزات مشتري هاي بسيار خاصي داره و حتي ممکنه يه هدفون معمولي بيشتر از چند ماه هم اينجا فروش نره پس در مرحله اول توقع نداشته باشيد تمام لوازم در دسترستون باشه با قيمت خيلي عالي ! چون غير ممکنه

لیست محصولات به مرور روی سایت ما قرار میگیره که به صورت انلاین میتونید سفارش ثبت کنید

WWW.PCMAXHW.COM

پی سی ماکس اولین و تنها عرضه کننده محصولات برند می اودیو در ایران

http://pcmaxhw.com/محصولات-برند-می-اودیو-mee-audio/

انقلابی در داینامیک درایو ها - بررسی و انباکسینگ Mee Audio P1

http://forum.pcmaxhw.com/index.php?/topic/12-انقلابی-در-داینامیک-درایو-ها-بررسی-و-انباکسینگ-mee-au/

جهت مشاوره در رابط با هدفون , پلیر , امپ یا دک میتونید تماس بگیرید ما تجهیزات زیادی در اختیار داریم و میتونیم بهترین ایتم ها رو بهتون پیشنهاد بدیم

24 ساعت شبانه روز / 7 روز هفته / SMS یا تلفن / 09368268100

Shure , Westone , Schiit , Grado , ifi , AKG , Astell & Kern , Oppo , Aurisonics , V-Moda , Bose , Audio Technica , Audeze , Hifiman , Sennheiser , ......

فایل های ضمیمه

• Sennheiser HD700 + HD598.jpg
    Sennheiser HD700 + HD598.jpg
    260.8 KB · نمایش ها: 205
  • WP_20150814_11_13_09_Raw.jpg
    WP_20150814_11_13_09_Raw.jpg
    396.4 KB · نمایش ها: 193
  • WP_20150814_11_13_30_Raw.jpg
    WP_20150814_11_13_30_Raw.jpg
    337.4 KB · نمایش ها: 195
  • WP_20150814_11_13_44_Raw.jpg
    WP_20150814_11_13_44_Raw.jpg
    295.9 KB · نمایش ها: 192
  • Westone UM Pro 50 , WWW.PCMAXHW.COM .JPG
    Westone UM Pro 50 , WWW.PCMAXHW.COM .JPG
    54.1 KB · نمایش ها: 147
  • Chord MOJO , WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    Chord MOJO , WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    131 KB · نمایش ها: 121
  • Astel And Kern AK240 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    Astel And Kern AK240 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    221.2 KB · نمایش ها: 120
  • HiFiMAN Edition X - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    HiFiMAN Edition X - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    251.3 KB · نمایش ها: 121
  • HiFiMAN HE1000 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    HiFiMAN HE1000 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    235.7 KB · نمایش ها: 125
  • IFI Audio - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    IFI Audio - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    309.9 KB · نمایش ها: 128
  • IFI Audio iCan Pro Amp , WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    IFI Audio iCan Pro Amp , WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    248.9 KB · نمایش ها: 120
  • IFI Audio RETRO – Stereo 50 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    IFI Audio RETRO – Stereo 50 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    407.8 KB · نمایش ها: 122
  • Master & Dynamic MH40 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    Master & Dynamic MH40 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    351.7 KB · نمایش ها: 122
  • Oppo HA-1 Dac amp , WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    Oppo HA-1 Dac amp , WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    261.5 KB · نمایش ها: 120
  • Oppo PM-1 Headphone - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    Oppo PM-1 Headphone - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    215 KB · نمایش ها: 113
  • Westone W60 , UM Pro 50 , W30 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    Westone W60 , UM Pro 50 , W30 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    200.4 KB · نمایش ها: 111
  • WooAudio WA22 Tube Amp - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    WooAudio WA22 Tube Amp - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    193.9 KB · نمایش ها: 113
  • Fostex X Massdrop TH-X00 , HiFiMAN HE560 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    Fostex X Massdrop TH-X00 , HiFiMAN HE560 - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    314.4 KB · نمایش ها: 114
  • MEE Audio M6 PRO Universal Fit In-Ear Monitors Headphones - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    MEE Audio M6 PRO Universal Fit In-Ear Monitors Headphones - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    241.5 KB · نمایش ها: 88
  • MEE Audio M7P Secure-Fit Sports In-Ear Headphones Universal Volume Control Headphones.jpg
    MEE Audio M7P Secure-Fit Sports In-Ear Headphones Universal Volume Control Headphones.jpg
    257.1 KB · نمایش ها: 87
  • MEE audio M9B Bluetooth Wireless Noise-Isolating In-Ear Stereo Headphones - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    MEE audio M9B Bluetooth Wireless Noise-Isolating In-Ear Stereo Headphones - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    204.9 KB · نمایش ها: 87
  • MEE Audio P1 High Fidelity Audiophile In-Ear Headphones - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    MEE Audio P1 High Fidelity Audiophile In-Ear Headphones - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    214 KB · نمایش ها: 86
  • MEE Audio RX18 In-Ear Enhanced Bass Headphones - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    MEE Audio RX18 In-Ear Enhanced Bass Headphones - WWW.PCMAXHW.COM.jpg
    264.7 KB · نمایش ها: 88
  • MEE Audio Sport-Fi M6P Memory Wire In-Ear Universal Volume Control , Microphone , Headphones.jpg
    MEE Audio Sport-Fi M6P Memory Wire In-Ear Universal Volume Control , Microphone , Headphones.jpg
    258.6 KB · نمایش ها: 79
Last edited:

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
جناب عاشوری برای این فروم یه نعمت حساب میشن
جناب عاشوری عزیز این مدل Kingston HyperX Cloud II قابل تهیه است؟
فیدبک های خیلی خوبی ازش توی نت هست

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
واقعا جای چنین تاپیکی خالی بود
از grado و hifiman موجود کنی خیلی طرفدار داره
ای کاش میتونستی از آمازون هم خرید کنی(مثل همون t1 ئی که پخ کردم)
اینو میتونی بیاری؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
جناب عاشوری برای این فروم یه نعمت حساب میشن
جناب عاشوری عزیز این مدل Kingston HyperX Cloud II قابل تهیه است؟
فیدبک های خیلی خوبی ازش توی نت هست

درود بر شما

ممنونم دوست گرامی محبت دارید

قابل تهیه هست به قیمت 545 تومن , نسل 1 هم 465 تومن

• Like
Reactions: a13

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
واقعا جای چنین تاپیکی خالی بود
از grado و hifiman موجود کنی خیلی طرفدار داره
ای کاش میتونستی از آمازون هم خرید کنی(مثل همون t1 ئی که پخ کردم)
اینو میتونی بیاری؟

وقت بخیر

بله طرفدار که قطعا داره ولی تو این فروم حداقل کسی بابتش پول نمیده یا اینکه میخوان جنس مفت بخرن , شخصا 1.5 سال نیم پیش بود IE80 داشتم حدود 1.400 خریده بودم اخر سر از ناچاری بعد از 6 ماه اگهی کردن اینجا حدود 750 تومن موفق شدم بفروشم ! حتی همین الان هم یکی از دوستان تو همین فروم هم تاپیکی که 2 سال پیش زده همیشه اپ میکنه ولی خریدار نیست

TEAC HA-P90SD
2.520.000

همیشه همه چیز به صرفه نیست از امازون چون خیلی از ایتم ها فقط و فقط مختص ایالات متحده هست یعنی طرف ما که در امریکا هست باید خرید انجام بده ( ما خودمون نمیتونید مستقیم خرید انجام بدیم به مقصد امارات که دفتر مرکزی ما هست ) و به دلیل کارمزدی که باید پرداخت کنیم و مالیت در امریکا و مقصد بعدی امارات + هزینه های حمل و نقل قیمت ها افزایش زیادی پیدا میکنه ما هم به این دلیل خیلی از ایتم ها رو از سورس هایی تهیه میکنیم که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارن و قیمت ها هم مناسب تر هست بخوام مثال بزنم : اون مورد پلیر و دک از امازون تهیه بشه قیمت حدود 100 هزار تومن از قیمت فعلی بیشتر میشه و مدت زمان رسیدنش هم بیشتره

Archtc

Registered User
لایک‌ها
138
من ie80 داشتم تو تاکسی جا گذاشتم :(یعنی نابود شدم:general208:
الان دنبال یه چیزی در همون حد هستم از محصولات sony و shure چی میتونید تهیه کنید
Shure SE535-CL چند روزه میرسه دستم؟ امکان تهیه MDR7550 یا همچنین مدل های رو دارید؟ تو همین رنج باشه

Last edited:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
وقت بخیر

بله طرفدار که قطعا داره ولی تو این فروم حداقل کسی بابتش پول نمیده یا اینکه میخوان جنس مفت بخرن , شخصا 1.5 سال نیم پیش بود IE80 داشتم حدود 1.400 خریده بودم اخر سر از ناچاری بعد از 6 ماه اگهی کردن اینجا حدود 750 تومن موفق شدم بفروشم ! حتی همین الان هم یکی از دوستان تو همین فروم هم تاپیکی که 2 سال پیش زده همیشه اپ میکنه ولی خریدار نیست

TEAC HA-P90SD
2.520.000

همیشه همه چیز به صرفه نیست از امازون چون خیلی از ایتم ها فقط و فقط مختص ایالات متحده هست یعنی طرف ما که در امریکا هست باید خرید انجام بده ( ما خودمون نمیتونید مستقیم خرید انجام بدیم به مقصد امارات که دفتر مرکزی ما هست ) و به دلیل کارمزدی که باید پرداخت کنیم و مالیت در امریکا و مقصد بعدی امارات + هزینه های حمل و نقل قیمت ها افزایش زیادی پیدا میکنه ما هم به این دلیل خیلی از ایتم ها رو از سورس هایی تهیه میکنیم که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارن و قیمت ها هم مناسب تر هست بخوام مثال بزنم : اون مورد پلیر و دک از امازون تهیه بشه قیمت حدود 100 هزار تومن از قیمت فعلی بیشتر میشه و مدت زمان رسیدنش هم بیشتره

چرا همین جا هم ببینی بچه ها هدفون های اند زیاد دارن
اون IE80 و IE800 انقدر کپی و های کپی داشت شده ،شده بود مثب بیتس
بشخصه بدلیل علاقه زیادی که به لوازم صوتی دارم همیشه این تاپیکو دنبال می کنم.تو این 2 ساله همه جنس هایی که به قیمت داده شده بودن فروخته شدن (مورد شما استثنا بوده.دلیلشم احتمالا همینی که گفتم بوده )
ولی وقتی کسی جنس رو 3 برابر قیمت با گارنتی اش گذاشته (کسی هم میگه سریع ریپورت میده پاک می کنن) جنسش تا ابدالدهر میمونه رو دستش.با جماعت کوران که طرف نیستیم ;)
همونو 80% درصد قیمت آکش بده یه هفته فروش میره.بالاخره مشتری وقتی از جایی غیر مغازه رید میکنه،انتظار داره زیر قیمت خرید کنه(مگر شیر مرغ باشه که تو دکون هیچ عطاری پیدا نشه :D)
یا جنسی که از فرط استفاده شدن چرمش تیکه و پاره شده 80% قیمت نو میفروشه یا ...
بگذریم

حالا شما چند مورد از دو تا برندی که گفتم رو بذار(مثل شور و akg که گذاشتی)ببین درخواستی میشه یا نه :دی
این جنسا به قول شما مشتری خاصی دارن.تو کل دنیا مگه چند درصد مردم audiophile هستن؟ تو ایران که مساله اقتصادی کارو سخت تر هم می کنه.
ولی همیشه خریدار هست چون وقتی ببینه جنسی قابل تهیه است روش فکر میکنه و جزو گزینه هاش قرار میده

به هر حال کار شما و تیم شما شایسته تقدیره که با حداقل سود کار می کنید
مطمئن باشه 10 نفر این جور جنس ها رو بخرن 50 نفر دیگه رو هم بواسطه اونا خرید می کنن چون نبود چنین سورس های مطمئن و منصفی بشدت حس میشه

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
من ie80 داشتم تو تاکسی جا گذاشتم :(یعنی نابود شدم:general208:
الان دنبال یه چیزی در همون حد هستم از محصولات sony و shure چی میتونید تهیه کنید
Shure SE535-CL چند روزه میرسه دستم؟ امکان تهیه MDR7550 یا همچنین مدل های رو دارید؟ تو همین رنج باشه

اجناس سفارشی بین 3 تا 5 هفته طول میکشه برسه

iem سونی متاسفانه موجود نیست

Try

Registered User
لایک‌ها
466
داداش هدفون هایی از برند Grado و V-Moda بخوای بیاری چند در میاد؟

Archtc

Registered User
لایک‌ها
138
اجناس سفارشی بین 3 تا 5 هفته طول میکشه برسه
iem سونی متاسفانه موجود نیست

مدل ها و قیمت هایی که داری خیلی وسوسه کننده هستن اما ۳ الی ۵ هفته یکم تو ذوق میزنه
Shure SE535-CL خیلی وسوسه کننده هست اما تا آخر ماه صبر میکنم هم بودجه ما تکمیل بشه هم شاید مدل های دیگری تو این رنج قیمت به لیست اضافه بشه

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
داداش هدفون هایی از برند Grado و V-Moda بخوای بیاری چند در میاد؟

وقت بخیر

به زودی پست اول اضافه میکنم

مدل ها و قیمت هایی که داری خیلی وسوسه کننده هستن اما ۳ الی ۵ هفته یکم تو ذوق میزنه
Shure SE535-CL خیلی وسوسه کننده هست اما تا آخر ماه صبر میکنم هم بودجه ما تکمیل بشه هم شاید مدل های دیگری تو این رنج قیمت به لیست اضافه بشه

وقت بخیر

هر چیزی یه بهایی داره اگر خواهان کالایی با قیمت کمتر هستید لازمش صبر کردنه چون نه تنها من هر شخص دیگه ای هم باشه مثلا سرمایه بزاره جنس بیاره بعد 6 ماه فروش بره توقع داره سود خواب 6 ماه جنسش به صرفه باشه که اخرش پشیمون نشه اگر قیمت براتون مهم نیست اکثر مدل ها از امارات هم میتونم بیارم مدت زمان تحویل هم حدود 1 هفته تا 10 روزه ( از روزی که شیپمنت تکمیل بشه و به ایران ارسال بشه ) مثلا همین SE535-CL به قیمت 2.040 تومن حدود 270 هزار تومن بالاتره چرا قیمت بالاتره ؟ چون کالا از سورس گرونتری تهیه میشه ولی مدت زمان اومدنش کمتره اگر هم 270 تومن براتون زیاده پس باید 2 هفته بیشتر صبر کنید تا کالا از سورس های اصلی ما در خارج از امارات به قیمت پایینتر تهیه بشه و در نتیجه به همون قیمت پست اول فروخته بشه

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
سلام
یک هدفون برای ورزش کردن بخصوص Running میخواستم
چی پیشنهاد میدین ؟
این دو تا رو مد نظر داشتم میشه تفاوتشون رو بگید ؟
monster isport intensity و strive

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
یک هدفون برای ورزش کردن بخصوص Running میخواستم
چی پیشنهاد میدین ؟
این دو تا رو مد نظر داشتم میشه تفاوتشون رو بگید ؟
monster isport intensity و strive

وقت بخیر

از ایرفون های اسپورت چندان اطلاع ندارم ولی خودم از کلیپش موقع ورزش استفاده میکنم که خیلی راضی هستم بهتره بررسی های تو نت بخونید

پ.ن : پست اول با برند Westone اپدیت شد

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
وقت بخیر

از ایرفون های اسپورت چندان اطلاع ندارم ولی خودم از کلیپش موقع ورزش استفاده میکنم که خیلی راضی هستم بهتره بررسی های تو نت بخونید

پ.ن : پست اول با برند Westone اپدیت شد
سلام
مرسی از پاسختون٬ من الان از Klipsch S5i استفاده میکنم و راضی هستم فقط یک مقدار دنبال صدا با بیس بیشتر هستم

Archtc

Registered User
لایک‌ها
138
تشکر، صبر میکنم چون پلیر ندارم و فقط به آیفون دستمه ترجیح میدم یه امپ یا اگه چیزی تهش موند پلیر کنارش داشته باشم تا اینکه دو هفته زودتر دستم باشه

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
مرسی از پاسختون٬ من الان از Klipsch S5i استفاده میکنم و راضی هستم فقط یک مقدار دنبال صدا با بیس بیشتر هستم

وقت بخیر

خواهش میکنم

اتفاقا اس 5 ای داشتم استفاده کردم نسبت به سایر کلیپش ها مثل پرو مدیا , اس3 , اس4 صدای تهاجمی داره و بیس بیشتر ولی خب سلیقه ها متفاوت هست , برای بیس دیپ تر میتونید سری CX سنهایزر تهیه کنید ولی مقاومت کلیپش طبق تجربه من بیشتره ولی خب CX چندان مورد مناسبی جهت تحرک زیاد نیست چون ممکنه از گوش بیاد بیرون دوستانه پیشنهاد میدم به عنوان کاربری که علاقه زیادی به تجهیزات صوتی داره من جای شما بودم S5i نگه میداشتم چون از هم رنج های خودش عملکردش بهتره

تشکر، صبر میکنم چون پلیر ندارم و فقط به آیفون دستمه ترجیح میدم یه امپ یا اگه چیزی تهش موند پلیر کنارش داشته باشم تا اینکه دو هفته زودتر دستم باشه

وقت بخیر

خواهش میکنم

بله اختلاف قیمت 2 هفته بالا پایین شدن الان به اندازه یه فیو e11 هست پس منطقی هست نیست عجله ای خریدن , البته ناگفته نمونه این ایر های با امپدانس زیر 50 اهم هم روی اکثر دیوایس ها صدای فوق العاده ای داره ولی خب با امپ خیلی بهتر میشه

Try

Registered User
لایک‌ها
466
داداش تا حالا صدای هدفون های برند V-Moda رو شنیدید؟میگن صدای بیس خاصی داره که خیلی بینظیره؟

amin572341

Registered User
لایک‌ها
33
داداش سوالم ربطی به فروش شما نداره مشکلی بود پاکش میکنم.
من astro a40 gaming headset & wireless mixamp 5.8 دارم حدود 2 سال.میخواستم ببینم شما دست دوم خرید دارید؟
و کلا دستتون تو کار چقدر میارزه ؟ از آمریکا واسم آوردن تو ایران ندیدم که چقدر همین یا مدل مشابه تقریبی a50
واقعا حرف نداره از نظر صدا

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
داداش تا حالا صدای هدفون های برند V-Moda رو شنیدید؟میگن صدای بیس خاصی داره که خیلی بینظیره؟

وقت بخیر

تست نکردم

داداش سوالم ربطی به فروش شما نداره مشکلی بود پاکش میکنم.
من astro a40 gaming headset & wireless mixamp 5.8 دارم حدود 2 سال.میخواستم ببینم شما دست دوم خرید دارید؟
و کلا دستتون تو کار چقدر میارزه ؟ از آمریکا واسم آوردن تو ایران ندیدم که چقدر همین یا مدل مشابه تقریبی a50
واقعا حرف نداره از نظر صدا

وقت بخیر

خرید ندارم دوست گرامی ولی از برند Astro تقریبا همه مدل ها در دسترسم هست برای فروش به زودی پست اول لیست میکنم

Archtc

Registered User
لایک‌ها
138
این سه تا هر کدوم چقدر قیمتش میشه؟
iBasso DX90
Beyerdynamic A 200 p
Fiio x3 2nd generation
پلیر تو رنج 250-200$ چی میتونی تهیه کنی؟

بالا