برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع کاهش یا افزایش وزن

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
امروز رفتم پیش مشاور تغذیه
با ترازو خودش که 110 بودم ، الان شدم 107
به نظر شما قابل قبول هست رژیمش؟
کم نیست 3؟

الان مقدار غذامو کمتر کرده
روزی 1 قاشق غذا خوری میتونم روغن زیتون مصرف کنم :(

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
امروز رفتم پیش مشاور تغذیه
با ترازو خودش که 110 بودم ، الان شدم 107
به نظر شما قابل قبول هست رژیمش؟
کم نیست 3؟

الان مقدار غذامو کمتر کرده
روزی 1 قاشق غذا خوری میتونم روغن زیتون مصرف کنم :(

بعد از چند روز 3 کیلو کم کردی ؟

Alirezarahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان يکي نه چند نفر به من کمک کنه ممنون ميشم

1.ساعت بيدار شدنم بستگي به اينه که صبح کلاس داشته باشم يا نه ولي ساعت 9 اينا بيدارم معمولا شبا هم تا 1 بيدارم معمولاوو دانشجو هستم

2.ده دقيقه نرمش پرس سينه با هالتر 12+10+2+8 قفسه سينه با دمبل 3_9 بالا سينه با دمبل جفت موازي 4_9 جلو بازوبا هالتر دست جمع 12+10+2+8 جلو بازو با دمبل تک روي ميز لاري 3_8 جلو بازو لاري با ماشين 3_10 ساعد استاده با هالتر 4_9 اين برنامه دوم سرشانه با ماشين نشسته دسته1 3_10 سرشانه با هالتر از پشت نشسته 12+10+2+8 پشت با مولتي فلايو 3_12 زير بغل دست باز از جلو 3_12 زير بغل پلاور با دمبل 12+10+2+8 زير بغل قايقي دوبل دست جمع 3_12 گردن 1_15 اين برنامه روز سوم جلو پا ماشين نشسته 4_12 پرس پا پا باز 12+10+2+8 ميان پا با ماشين نشسته 3_12 ساق پا با پرس پا 4+10 پشت بازد سيم کش 3_12 پشت بازو با هالتر خوابيده 12+10+2+8 پشت بازو با دمبل تک 3_10

اينم برنامه شکمم که يک روز آخر تمريناتم بغل شکم يه روز شکم ميرم اين بغل شکم مسگري 3+20 پهلو با دمبل 3+20 پهلو با هالتر نشسته 3+20 شکم دراز نشست 3+20 کرانچ 3+20 خلباني 3+20 که من بيشتر از 12 تا نميتونم برم

برنامه هوازيمم دوچرخه 5 دقيقه اسيتکال 10 دقيقه تردميل هم 15 دقيقه(2دقيقه-4سرعت_2-5_2-6_2-7_2-6_2-5_1-4)

برنامه رزيمم اينه که همه اينارو مربيم داده البته هرشب موقع خواب سينه مرغ آب پز خورده شود از ساعت 5 بد ار ظهر هيچ گون غذايي که کربو هيدرات داشته باشه خوده نشود نهارمم يه کفگير برنج با نصف نان شرينيجات خورده نشود ساندويچ نوشابه ماشعي راني و شوکولات وغيره خورده نشه

سرکه سيب با سالاد خورده شود

خودمم چاي سبز و قهوه قبل از تمرين ميخورم

3.مکمل مورد استفاده هم mega-size Bcaa مربيم گفته هفته اول 6 تا بخور 2 تا صبح ناشتا 2 تا قبل 2 تا بد از تمرين الان همراه با رزيمم 2 روزه که ميخورم البته مربيم گفتم چربي سوز گفت نخوري بهتره اينو بخور همراه با رزيم واسه چربي سوزي

4.مربيم ويتامين سي زينک به همراه دوره مصرف ميکردم که سرما نخورم ولي معدمو ازيت ميکنه نميخرم ديگه

5.مشکل خاصي ندارم فقط به بعضي چيزا حساسم مثل بادمجونو از اين چيزا کمتر ميخورم البته حساسيت من بدني نيست دهني چون دهنم آفت ميزنه سعي ميکنم نخورم

6.هدفم اينه که بدنم ايدآل باشه نه بزرگ نه کوچيک مايکني نه زياد خشک در کل بي چربي

7.قدم 182 وزنم 82 بود شد 80 سنم 23 سال

8. عکس ندارم

الانم دو روزه که تو رزيمم

در کل ميخوام يه مقدار شکمم آب بشه وبغل شکمم و همچنين بيشتر صورتم .

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
بعد از 10 روز 3 کیلو کم کردم

شرمنده دیر جواب دادم

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
خانما آقایون سابولیکم :دی
دیدم اون تاپیک پرچمش رفته پایین توی این پست دادم!
اول اینکه بهتر از این زنه که اصلا باهاش حال نمی کنم دیگه رفرنس نبود بذارین؟! این همه آدم حسابی بابا...
دوستان چربی سوزی چند فاز داره، اینی که این خانوم بهش اشاره داره وقتی اتفاق میفته که شما نیم ساعت هوازی رو رد کنید...
نه اینکه میخوایید نیم ساعت هوازی کنید 1 وعده اندازه ناهارتون بخورید!
روزی 45 دقیقه هوازی عالی هست، نیم ساعت کمه... دوستانی که وزنتون لاک شده شما این عادی هستش، بدن وقتی چربی های زیر پوستی رو مصرف میکنه باید بره سراغ چربی های میان بافتی و ... که برای این کار باید فشار بیشتر و زمان بیشتری رو بذارید... مثلا روی سیستم های اینتروال و HITT کار کنید...
وزنتون بعد یه مدت دوباره شروع به کم شدن میکنه...
حق یارتون :)

این سایت هم ببینید، عالی هست اگر به زبان بلاد کفر مسلط هستید این سایت یکی از بهترین رفرنس هاست!
پ.ن: پوریا تو نبین داداش، خانم های خجمل داره توام که ماشاله.... :دی

Last edited:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
اول اینکه بهتر از این زنه که اصلا باهاش حال نمی کنم دیگه رفرنس نبود بذارین؟! این همه آدم حسابی بابا...
دوستان چربی سوزی چند فاز داره، اینی که این خانوم بهش اشاره داره وقتی اتفاق میفته که شما نیم ساعت هوازی رو رد کنید...
روزی 45 دقیقه هوازی عالی هست، نیم ساعت کمه... دوستانی که وزنتون لاک شده شما این عادی هستش، بدن وقتی چربی های زیر پوستی رو مصرف میکنه باید بره سراغ چربی های میان بافتی و ... که برای این کار باید فشار بیشتر و زمان بیشتری رو بذارید... مثلا روی سیستم های اینتروال و HITT کار کنید...

این سایت هم ببینید، عالی هست اگر به زبان بلاد کفر مسلط هستید این سایت یکی از بهترین رفرنس هاست!

ممنون از توضیحات
این سایت اگر مقالاتش به فارسی ترجمه بشه چی میشه :دی

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876

سابولیکس :

حامد طرف کارش حرف نداره ... جیلین مایکلز و باب هارپر جزو بهترینان عزیز دل برادر

بعد من چند جا تحقیق کردم ( رفرنس خارجی ) که بیشترشون رد کردن

بعد به تجریبه خودم رجوع کردم دیدم درسته

دلیلشم اینه که من یه مدت تمرینات هوازی وحشتناک انجام میدادم

2 ساعت دوچرخه سواری ( توی تابستون ) 1 ساعت شنا ... 5 ساعت ( به صورت متغیر استراحت - بازی )

والیبال ساحلی ... و 2 ساعت و نیم هم باشگاه بدن سازی و فیتنس ... دقیقا بدن در حد ماهی 3 تا کم میکرد

در صورتی که وقتی یه دوره تمرینم تغییر کرد و میخوردم و روزی 45 تا 1 ساعت تمرین میکردم روند لاغری شدید تر

میشد ... در صورتی که بخوای حساب کنی تو حالت اول باید روزی 2 کیلو میومد پایین :lol:

در کل به این نتیجه رسیدم که بدن هر کس عکس العمل خاص خودشو داره ... همه بدنا یه مدل لاغر نمیشه

من الان شب تمرین میکنم ... تمرینات اینتروال ... ساعت 10 - 11 - 12 شب تمرین میکنم و به شدت داره نتیجه

میده ... یعنی تمام کربوهیدراتایی که میخورم رو توی تمرین میسوزونم و عجیب داره بهم جواب میده

خوردن 1 دونه گریپ فروت به صورت ناشتا هم عجیب جواب میده

-----------------------------

پ.ن : حامد این سایته بدن سازیه یا .. ؟
127fs4573872.gif

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام به همگی
منم بگم چه جوری وزن کم کردم شای بدرد بقیه هم خورد (15 کیلو کم کردم).
تنها کاری که کردم این بود که از باشگاه تا خونه رو پیاده می اومدم که حدودا 1 ساعت و 15 دقیقه راهه! :rolleyes:
هر روز سعی می کردم این زمان و کمش کنم تا دیگه آخریها همون مسیر رو تو 45 مین می اومدم. برنج هم نمی خوردم یا 5 قاشق بدون روغن نون هم 2 وعده در روز هر وعده یه کف دست (البته اسما یه کف دست بود ولی من 2 یا 3 کف دست میخوردم :happy: )
الانم آب شدم! هم صورتم لاغر شده هم شکمم هم پهلوهام.
طناب زدن هم خیلی تاثیر داره روزهای اول 1000 تا طناب میزدم توی نیم ساعت آب میشدم :blink:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام به همگی
منم بگم چه جوری وزن کم کردم شای بدرد بقیه هم خورد (15 کیلو کم کردم).
تنها کاری که کردم این بود که از باشگاه تا خونه رو پیاده می اومدم که حدودا 1 ساعت و 15 دقیقه راهه! :rolleyes:
هر روز سعی می کردم این زمان و کمش کنم تا دیگه آخریها همون مسیر رو تو 45 مین می اومدم. برنج هم نمی خوردم یا 5 قاشق بدون روغن نون هم 2 وعده در روز هر وعده یه کف دست (البته اسما یه کف دست بود ولی من 2 یا 3 کف دست میخوردم :happy: )
الانم آب شدم! هم صورتم لاغر شده هم شکمم هم پهلوهام.
طناب زدن هم خیلی تاثیر داره روزهای اول 1000 تا طناب میزدم توی نیم ساعت آب میشدم :blink:

چند کیلو بودی؟
تو چه مدت 15 کیلو؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
آقایون خانوما :

من یه چیزو بهتون بگم که بعدا گرفتارش نشیدااا

ماه اول هر چی تونستی کم کن ... 10 کیلو 15 کیلو هر چی ... از ماه 2 به بعد بالای 5 کیلو به هیچ وجه کم نکنید

چون بدن عدد وزنی خودش رو باید هر ماه آپدیت کنه ... وگرنه حتی اگه 6 ماهم **** بگیری بعد از یه مدت وزنت بر

میگرده ... تو وعده غذایی حتمااااا شیر رو بگنجونید ... صبح شیر ... بعد از ورزش هم شیر

نتیجه فوق العاده میده و ثابت شده هم هست که بعد از تمرین سریعا یه لیوان شیر بخورید

صبح اگه میتونید ( ناشتا ) یدونه گریپ فروت بخورید ... چربی سوز خیلی خوبیه

نون خیلیییییییییییی چاق میکنه ... مخصوصا نون سفید ... تا میتونید نون های تیره بگیرید

نون هایی که سبوسشون زیاد باشه ... هر چی نون تیره تر باشه بهتره

صبحانه خوب بخورید تا بدن متابولیسمشو بالا ببره

آب یخ بخورید

فل فل قرمز تو غذا زیاد بریزید

غذا رو با چنگال بخورید

حتمااااااااااااااااااااااااااا روزی 6 تا 8 وعده غذا بخورید ... 3 وعده باید به حد اقل 6 وعده تبدیل بشه

اما مقدار غذا نباید زیاد بشه

دیگه زیادی راهنمایی کردم ... من برم :D

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
چند کیلو بودی؟
تو چه مدت 15 کیلو؟

75 بودم شدم.
دقیق نمیدونم چند ماه :D
ولی کلا 5 ماه باشگاه رفتم که اولش اصلا توی فکر لاغر کردن نبودم! فقط میخواستم به ورزش عادت کنم ولی بعدش دیگه سعی کردم لاغر بشم. روزای اول خیلی حوب کم می کردم بعد از باشگاه که پیاده می اومدم شب که میخوابیدم صبح روز بعدش حس میکردم نصف چربی های شکمم کم شده و سبک شدم :blink:
الان حتی عضله های شکمم کم کم دارن نمایان میشن.الان دو هفته اس نرفتم باشگاه به خاطر امتحانا ولی دیگه چاق نشدم بدنم عادت کرده به این سایز!
دوباره 4 شنبه باشگاه رو شروع میکنم ببینم شکمم 6 تیکه میشه یا نه؟!!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
75 بودم شدم.
دقیق نمیدونم چند ماه :D
ولی کلا 5 ماه باشگاه رفتم که اولش اصلا توی فکر لاغر کردن نبودم! فقط میخواستم به ورزش عادت کنم ولی بعدش دیگه سعی کردم لاغر بشم. روزای اول خیلی حوب کم می کردم بعد از باشگاه که پیاده می اومدم شب که میخوابیدم صبح روز بعدش حس میکردم نصف چربی های شکمم کم شده و سبک شدم :blink:
الان حتی عضله های شکمم کم کم دارن نمایان میشن.الان دو هفته اس نرفتم باشگاه به خاطر امتحانا ولی دیگه چاق نشدم بدنم عادت کرده به این سایز!
دوباره 4 شنبه باشگاه رو شروع میکنم ببینم شکمم 6 تیکه میشه یا نه؟!!

اینو برام ترجمه میکنی ؟ :D

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876

حامد فرق اینتروال با HIIT چیه ؟

بالا