برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع کاهش یا افزایش وزن

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
سلام خدمت عزیزان و بزرگان
من قدم 173 هست و وزنم 80 کیلو و میخوام وزنم رو به 70 برسونم
من در روز به اجبار (کار روزانه) نیم ساعت پیاده روی میکنم و همین طور نزدیک به 200 پله رو بالا پایین میرم (البته این دو تا کار هنوز 1 هفته دارم انجام میدم)
میخواستم ببینم با این 2 تا کار میشه وزنم رو کم کرد؟
اگه پیشنهادی برای **** غذایی دارید بگید که چی بخورم و چی نخورم و چقدر بخورم
پیشاپیش ممنون

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام خدمت عزیزان و بزرگان
من قدم 173 هست و وزنم 80 کیلو و میخوام وزنم رو به 70 برسونم
من در روز به اجبار (کار روزانه) نیم ساعت پیاده روی میکنم و همین طور نزدیک به 200 پله رو بالا پایین میرم (البته این دو تا کار هنوز 1 هفته دارم انجام میدم)
میخواستم ببینم با این 2 تا کار میشه وزنم رو کم کرد؟
اگه پیشنهادی برای **** غذایی دارید بگید که چی بخورم و چی نخورم و چقدر بخورم
پیشاپیش ممنون

درود
عزیز چندین بار در همین تاپیک و مشاوره بدنسازی توضیحات کامل در مورد این موضوع داده شده اگر جستجو می کردید به جوابتون می رسیدید با این حال من بخشی از توضیحات گذشته رو خدمتتون شرح میدم

نکاتی که باید بهش توجه کنید :
1 - نوشیدن مایعات در هنگام صرف غذا و تا 20 دقیقه بعد از اون ممنوع
2 - مصرف کربوهیدارت و کالری رو از ساعت 19 به بعد به حداقل ممکن برسونید ( مثال : خیار - گوجه - کاهو و یا 1 کاسه ماست کم چرب بخورید )
3 - روزانه 3 وعده کامل و 3 میان وعده که شامل میوه و سبزیجات هست مصرف کنید
4 - یک لیوان قهوه تلخ به چربی سوزی شما کمک شایانی میکنه ( 1 لیوان آب جوش + 2 الی 3 قاشق چای خوری قهوه )
5 - مصرف عرق کاسنی ( مدرهای طبیعی ) کمک شایانی در دفع مواد معدنی محتبس شده می کنه ( سدیم - پتاسیم - فسفر )
6 - سعی کنید مواد غذایی رو بیشتر به صورت کبابی یا آبپز مصرف کنید ( اگر هم سرخ می کنید سعی کنید با میزان کمی روغن زیتون اینکار رو انجام بدید )
7 - مصرف ویتامین C در **** های غذایی نقش اساسی داره

توضیحات خیلی زیاده تا همین جا کافیه و بقیه رو می تونید در همین تاپیک یا تاپیک مشاوره بدنسازی جستجو کنید

موفق باشید

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سعی کنید از دوچرخه ثابت در بین دیگر تمرینات هوازی بیشتر استفاده کنید زمان بستگی به **** غذایی شما داره و قابل پیش بینی نیست
متدی که برای **** غذایی , تمرینات هوازی و بی هوازی در دستور کار قرار می گیره تعیین کننده خواهد بود
سلام دوست عزیز یک پیام برای شما ارسال کردم لطفا پاسخ دهید

hidden

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان

بنده متخصص ورزش فیتنس و تناسب اندام هستم
معرفی برنامه کامل کاهش تضمینی وزن و تناسب اندام برای شما دوست عزیزی که از امروز تصمیم گرفتید به اندام خودتون افتخار کنید

جهت اطلاعات بیشتر پیام خصوصی دهید

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
دوستان جو چاق کننده است یا لاغر کننده؟ دنبال غذاهای پر کالری و ارزون قیمت بودم که به جو رسیدم ولی دیدم یسری سایتها نوشتن برای لاغری خوبه! داستانش چیه!

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
درود
عزیز چندین بار در همین تاپیک و مشاوره بدنسازی توضیحات کامل در مورد این موضوع داده شده اگر جستجو می کردید به جوابتون می رسیدید با این حال من بخشی از توضیحات گذشته رو خدمتتون شرح میدم

نکاتی که باید بهش توجه کنید :
1 - نوشیدن مایعات در هنگام صرف غذا و تا 20 دقیقه بعد از اون ممنوع
2 - مصرف کربوهیدارت و کالری رو از ساعت 19 به بعد به حداقل ممکن برسونید ( مثال : خیار - گوجه - کاهو و یا 1 کاسه ماست کم چرب بخورید )
3 - روزانه 3 وعده کامل و 3 میان وعده که شامل میوه و سبزیجات هست مصرف کنید
4 - یک لیوان قهوه تلخ به چربی سوزی شما کمک شایانی میکنه ( 1 لیوان آب جوش + 2 الی 3 قاشق چای خوری قهوه )
5 - مصرف عرق کاسنی ( مدرهای طبیعی ) کمک شایانی در دفع مواد معدنی محتبس شده می کنه ( سدیم - پتاسیم - فسفر )
6 - سعی کنید مواد غذایی رو بیشتر به صورت کبابی یا آبپز مصرف کنید ( اگر هم سرخ می کنید سعی کنید با میزان کمی روغن زیتون اینکار رو انجام بدید )
7 - مصرف ویتامین C در **** های غذایی نقش اساسی داره

توضیحات خیلی زیاده تا همین جا کافیه و بقیه رو می تونید در همین تاپیک یا تاپیک مشاوره بدنسازی جستجو کنید

موفق باشید
یک پیام برای شما ارسال کردم

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
سلام قدم 178 و وزنم 63 امروز سوپر وی گرفتم و بدنسازی هم سبک کار می کنم و بازوهای ضعیفی دارم لطفا راهنمایی کنید مکمل چقدر و چطوری و چه مدت مصرف کنم که وزنم زیاد بشه؟ ممنونم

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
اساتید بنده 117 کیلو بودم که با کم کردن غذا و روزی یک ساعت تردمیل با سرعت 6 ، تونستم تو 11 ماه به 88 برسم . بعد از چندماه که ورزش رو قطع کردم دوباره به 97 رسیدم .
قد 180 سن 22 مرد

به نظرتون چجوری میشه طی دو ماه یا سه ماه 80 رسید با روزانه 1 ساعت تردمیل ؟ ( ورزش صبح گاهی بهتره یا غروب )

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
اساتید بنده 117 کیلو بودم که با کم کردن غذا و روزی یک ساعت تردمیل با سرعت 6 ، تونستم تو 11 ماه به 88 برسم . بعد از چندماه که ورزش رو قطع کردم دوباره به 97 رسیدم .
قد 180 سن 22 مرد

به نظرتون چجوری میشه طی دو ماه یا سه ماه 80 رسید با روزانه 1 ساعت تردمیل ؟ ( ورزش صبح گاهی بهتره یا غروب )
صبح سعی کنید جای صبحانه فقط چایی و نیم ساعت بعدش انواع میوه های موجود رو بخورید و نون و پنیر و ... قبل ناهار حذف کنید.
خوردن میوه در صبح باعث لاغری میشه...
ورزش هم اخیرا گفتن که صبح کاملا اشتباه و به بدن فشار میاد بهترین زمان عصر تا غروب هست.
جای تردمیل هم سعی کن از ورزش های پر تحرک و هوازی استفاده کنی یا تردمیل در حدی باشه که خیلی عرق کنی وگرنه باعث لاغری نمیشه...

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
دوستان ورزش صبحگاهی 10 دقیقه ای رو قبل از خوردن صبحانه انجام بدم یا بعدش؟ از این لحاظ میپرسم که شاید ورزش کردن بعد از غـذا خوردن خوب نباشه

• Like
Reactions: M1V

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
دوستان ورزش صبحگاهی 10 دقیقه ای رو قبل از خوردن صبحانه انجام بدم یا بعدش؟ از این لحاظ میپرسم که شاید ورزش کردن بعد از غـذا خوردن خوب نباشه
سلام دوست عزیز قیل از صبحانه باشد بهتر است

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
4-5 ساله در به در دنبال یه روش برا چاق شدن هستم.هر کسی یه حرفی برا خودش میزنه! و یه روش توصیه میکنه.هنوز موفق نشدم به وزن ایده ال برسم. اگه کسی روش خاصی سراغ داره اطلاع بده در صورتی که تو زمان کوتاه مدت نتیجه بگیرم مبلغ 3میلیون هدیه تقدیمش میکنم.

rasoulsh

Registered User
لایک‌ها
251
4-5 ساله در به در دنبال یه روش برا چاق شدن هستم.هر کسی یه حرفی برا خودش میزنه! و یه روش توصیه میکنه.هنوز موفق نشدم به وزن ایده ال برسم. اگه کسی روش خاصی سراغ داره اطلاع بده در صورتی که تو زمان کوتاه مدت نتیجه بگیرم مبلغ 3میلیون هدیه تقدیمش میکنم.
درود
جناب شما به یک برنامه ی غذایی نیاز دارید ، این مبلغی که فرمودین رو خرج بدن خودتون بکنید و با مبلغ 50 الی 100 ت یک برنامه غذایی تهیه کنید ، قطعاً جواب میگیرین ، بغلش اگه ورزشی هم داشته باشید این افزایش وزن نوعی وزن با کیفیت محسوب میشه که خیلی بهتره
اگر هم مایل به دریافت برنامه غذایی نیستین حداقل تعداد وعده هاتون رو بالا ببرید.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

احتمالا دارای ژنتیک اکتومرف هستید که به این شکل ناامید شدید
بله راه حل های ساده ای داره اگر طبق اصول تعیین شده جلو برید مشکلتون حل خواهد شد نیازی به هدیه 3 میلیون تومانی هم نیست

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422

منم مثل شما خیلی راه ها رو رفتم ولی نشده حالا تصمیم دارم یه برنامه غذایی پرکالری تهیه کنم و با استفاده از مغزهای پر کالری و غذاهای دیگه ببینم میتونم

hexan61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام، خدمت دوستان عزیز چنانچه تجربه ای دارید که میدونید جواب میده دریغ نکنید، من حدود 67 کیلو وزن دارم، ، برای من خیلی مهم هست که حدود 5تا6 کیلو وزن اضاف کنم،
لطفا منو راهنمایی کنید، خیلی شرایط اماده کردن غذا رو ندارم، ضمنا اصلا اشتها ندارم، اول اگر یه مکمل که اشتها اور خوب باشه و قیمت هم مناسب کمک کنید ،و راهنمایی بفرماییدیا خلاصه هر تجربه ای که جواب داده براتون، از تمام دوستان عزیز تشکر میکنم ،ایشالا سال خوبی در پیش داشته باشید

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
سلام، خدمت دوستان عزیز چنانچه تجربه ای دارید که میدونید جواب میده دریغ نکنید، من حدود 67 کیلو وزن دارم، ، برای من خیلی مهم هست که حدود 5تا6 کیلو وزن اضاف کنم،
لطفا منو راهنمایی کنید، خیلی شرایط اماده کردن غذا رو ندارم، ضمنا اصلا اشتها ندارم، اول اگر یه مکمل که اشتها اور خوب باشه و قیمت هم مناسب کمک کنید ،و راهنمایی بفرماییدیا خلاصه هر تجربه ای که جواب داده براتون، از تمام دوستان عزیز تشکر میکنم ،ایشالا سال خوبی در پیش داشته باشید
شما 2 راه داری
یا بری باشگاه زیرنظر مربی فعالیت کنی یا بری پیش پزشک تغذیه
شما هم همینطور

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
قطعا دوست عزیز قبل از صرف صبحانه چون دستگاه گوارشی آسیب نمیبینه

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
برادر عزیز شما برو باشگاه بدن سازی زیر نظر یه مربی خوب این 3 میلیون رو هم هزینه کن در همین راستا

بالا