برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع کاهش یا افزایش وزن

Funnyboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
من اینو تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم اینجا هم بپرسم با اجازتون.
من خیلی لاغرم حدود 180 قد 62 و این حدودا وزن میخوام یه ده کیلویی چاق بشم چیکار کنم . ممنونم. ورزش خیلی سنگین پیشنهاد ندید لطفا اگه ممکنه.

Funnyboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
من خیلی لاغرم حدود 180 قد 62 و این حدودا وزن میخوام یه ده کیلویی چاق بشم چیکار کنم . ممنونم. ورزش خیلی سنگین پیشنهاد ندید لطفا اگه ممکنه.

saman320

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
447
نیاز به یه مشاور و برنامه برای افزایش وزن تا 15 کیلو
فوری
09379277084
تلگرام بیاید

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
یک عدد مکمل سیروس مس دارم طعم توت فرنگی دارم که از امارت خریدم دو سه پیمانه ازش خوردم ولی دیگه بقیه اش مونده بهم نمیسازه ( کلا من گینر و کربوپروتئین نمیتونم بخورم چون معدم ناراحته نمیتونم هضم کنم) ولی برای افرادی که معده شون مشکل نداره عالیه و مورد بعدی طعمشه که من توت فرنگی دوس ندارم. قصد فروشش رو دارم واقعا حیفه که بریزمش بزار یکی ازش استفاده کنه...
این از مکمل های تقلبی ایران نیست از امارات آورده شده ( خرید از نمایندگی) خیالتون راحت.
این مکمل یه مارک عالی در بین تمام گینرهاست میتونید بپرسید همه میدونن سیروس مس شرکت اپتیموم جز مکمل های گینر برتر هست مخصوصا برای اونایی که کمبود وزن دارن
مال من کیسه ای 5 کیلویی هست که فقط 3 پیمانه ازش مصرف شده برای امتحان...کاملا اصل .... اگه کسی خواست پیغام خصوصی بده ازش براش عکس هم میگیرم پودرشو ببینه کسی مکمل شناس باشه از رنگ و بو و طعم پودر میدونه اصله
خودم 5 کیلوییش برام 240 تموم شد سه پیمانه اش مصرف کردم و بخاطر باز کردن پلمپ به قیمت پیشنهادیتون راه میام....کسی که خریدار واقعیه پ خصوصی بده صحبت کنیم
از طریق پست بخواید میشه فرستاد باربری هم میشه قیمت ارسال هردوش یه حدود درمیاد

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
اضافه وزن بدون ورزش که خیلی آسونتره...چون کیفیت وزن برات مهم نیست.
کسی که ورزش میکنه نمیخواد شکم بیاره میخواد هفتی باشه برای همین دنبال وزن عضلانیه که کارش سخت تر و طولانی تره ولی کسی که فقط وزن خالی میخواد و براش مهم نیست عضله است یاگوشت یا چربی کار سختی نیست
شبا کربو ببند به خودت

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
یک عدد مکمل سیروس مس دارم طعم توت فرنگی دارم که از امارت خریدم دو سه پیمانه ازش خوردم ولی دیگه بقیه اش مونده بهم نمیسازه ( کلا من گینر و کربوپروتئین نمیتونم بخورم چون معدم ناراحته نمیتونم هضم کنم) ولی برای افرادی که معده شون مشکل نداره عالیه و مورد بعدی طعمشه که من توت فرنگی دوس ندارم. قصد فروشش رو دارم واقعا حیفه که بریزمش بزار یکی ازش استفاده کنه...
این از مکمل های تقلبی ایران نیست از امارات آورده شده ( خرید از نمایندگی) خیالتون راحت.
این مکمل یه مارک عالی در بین تمام گینرهاست میتونید بپرسید همه میدونن سیروس مس شرکت اپتیموم جز مکمل های گینر برتر هست مخصوصا برای اونایی که کمبود وزن دارن
مال من کیسه ای 5 کیلویی هست که فقط 3 پیمانه ازش مصرف شده برای امتحان...کاملا اصل .... اگه کسی خواست پیغام خصوصی بده ازش براش عکس هم میگیرم پودرشو ببینه کسی مکمل شناس باشه از رنگ و بو و طعم پودر میدونه اصله
خودم 5 کیلوییش برام 240 تموم شد سه پیمانه اش مصرف کردم و بخاطر باز کردن پلمپ به قیمت پیشنهادیتون راه میام....کسی که خریدار واقعیه پ خصوصی بده صحبت کنیم
از طریق پست بخواید میشه فرستاد باربری هم میشه قیمت ارسال هردوش یه حدود درمیاد

سلام قیمتش رو برام پخ کن و کدوم شهر هستین من تهرانم
منم معدم مشکل داره و سریوس طعم موز خوردم اگه تقسیمش کنی چهار بار در روز فکر کنم میشه مصرف کرد

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
در هر تاپیک میری سوالات تکراری مطرح شده خوب چه کاریه همه رو در یک تاپیک عنوان کنید !!

reza1522

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بهتریت قرص یا مکمل یا روش برای افزایش وزن چی میتونه باشه من قدم 185و وزنم 60 کمکم کنید اگه میشه پخ بدید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام بهتریت قرص یا مکمل یا روش برای افزایش وزن چی میتونه باشه من قدم 185و وزنم 60 کمکم کنید اگه میشه پخ بدید

درود
همیشه بهترین ها ممکنه بدترین برای سلامتی باشند ! مثلا کورتون ( کورتیکواستروئیدها ) استروئیدها یا انسولین ! ولی آیا مصرفشون عاقلانه است ؟!
در تاپیک مکمل های بدنسازی به وفور در مورد افزایش وزن و روش های متعددش توضیح داده شده می تونید مطالعه بفرمائید سوالی بود بپرسید

چند مکمل و راه کار باید در کنار هم قرار بگیرند تا بهترین نتیجه حاصل بشه

reza1522

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرسی از راهنماییتون + تشکر

نگاه کردم ولی اگه میشد ی جمع بندی و ی راه خوب ک ب نتیجه برسم بگید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
مرسی از راهنماییتون + تشکر

نگاه کردم ولی اگه میشد ی جمع بندی و ی راه خوب ک ب نتیجه برسم بگید

والا این مباحث کلیه ! و همونطور که مشاهده می کنید چندین بار تکرار شده مطالعشون بفرمائید سوالی اگر پیش بپرسید بنده در خدمتم و الا بخوام دوباره خدمتتون عرض کنم دیگه خیلی تکراری میشه واقعا
به نکاتی که نوشتم دقت بفرمائید هر برنامه تمرینی که دارید و یا در هر دوره ای که هستید باید به یک سری نکات که توضیح مفصل هم راجبشون داده شده دقت بفرمائید مطمئنا بهترین نتیجه رو خواهید گرفت خصوصا در مورد زمان مصرف مواد قندی جهت تحریک برای ترشح انسولین اونم قبل از وعده های غذایی

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
یه زمانی یه تاپیک بود برای افزایش قد هر چی گشتم پیداش نکردم.
فعلا تاپیک تو بخش پزشکی زدم لینکشو اینجا هم میذارم شمام اگه تونستید کمک کنید.(قسمت آخر سوالم چندان بی ربط به اینجا هم نیست)
http://forum.persiantools.com/threads/قدم-نگرانم-کرده-d.808854/

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
یه زمانی یه تاپیک بود برای افزایش قد هر چی گشتم پیداش نکردم.
فعلا تاپیک تو بخش پزشکی زدم لینکشو اینجا هم میذارم شمام اگه تونستید کمک کنید.(قسمت آخر سوالم چندان بی ربط به اینجا هم نیست)
http://forum.persiantools.com/threads/قدم-نگرانم-کرده-d.808854/

در تاپیکی که فرمودید پاسخ دادم

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام به همگی من هم ورزش شروع کردم و از دیروز دارم میرم باشگاه یعنی بعد بیست و اندی سال دارم ورزش میکنم:(:D و بدمن عادت نداره دیشب بزرو خوابیدم و کل بدنم درد میکنه الان باید برم باشگاه خبر بد اینه که من الان وزنم 125 کیلو 400 گرم:general410::general410::general509: نمیدونم باید چطور لاغر کنم چربی شکم و سینه ام خیلی زیاد دوستان راهنمایی کنن و برنامه بهم بدم لطفا:)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام به همگی من هم ورزش شروع کردم و از دیروز دارم میرم باشگاه یعنی بعد بیست و اندی سال دارم ورزش میکنم:(:D و بدمن عادت نداره دیشب بزرو خوابیدم و کل بدنم درد میکنه الان باید برم باشگاه خبر بد اینه که من الان وزنم 125 کیلو 400 گرم:general410::general410::general509: نمیدونم باید چطور لاغر کنم چربی شکم و سینه ام خیلی زیاد دوستان راهنمایی کنن و برنامه بهم بدم لطفا:)

من یه رژیمی بلدم وزنتو تو 4 تا 5 ماه تا 35 کیلیو میاره پایین
از اینام نیست غذا نباید بخوری یا ورزش کنی و اینو من خودم انجام دادم از 115 کیلیو خورده ای تو 3 ماه و نیم شدم شدم 90 ما موند رو همون 90
منم یکمی سر خورد **** زیاد تر کردم ( از ذوق مرگی کاهش وزنم ) شدم 82 ولی بدونم ضعیف شد بد جور داغون شدم
البته الان ول کردم 100 کیلو ام

زیر نظر دکتر تغذیه بودم
بهم پیام بده راحت بدون ورزش و ..... میشی 100 کیلیو یا کمتر

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
من یه رژیمی بلدم وزنتو تو 4 تا 5 ماه تا 35 کیلیو میاره پایین
از اینام نیست غذا نباید بخوری یا ورزش کنی و اینو من خودم انجام دادم از 115 کیلیو خورده ای تو 3 ماه و نیم شدم شدم 90 ما موند رو همون 90
منم یکمی سر خورد **** زیاد تر کردم ( از ذوق مرگی کاهش وزنم ) شدم 82 ولی بدونم ضعیف شد بد جور داغون شدم
البته الان ول کردم 100 کیلو ام

زیر نظر دکتر تغذیه بودم
بهم پیام بده راحت بدون ورزش و ..... میشی 100 کیلیو یا کمتر
سلام ممنون از راهنمایی پیام زیر نشون داد
This member limits who may view their full profile.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
کسی نیست برنامه غذایی یا روشی برای لاغری بده؟

بالا