برگزیده های پرشین تولز

تاپیک دانشجویان شب امتحانی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خوش به حال شما که با خوندن یه کتاب 200 صفحه ای درساتون پاس میشه.

یک دونه نه!!!...8 تا....عجب غلطی کردم این ترم اینقدر برداشتم!!!!

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
با ریاضی چه طوری علی ؟!
پاسش کردی ؟!
من همچنان 3 ترمه به صورت مداوم دارم ریاضی عمومی رو میگیرم و.... !!http://************/files/1sa6h6er9ide03we81a8.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
با ریاضی چه طوری علی ؟!
پاسش کردی ؟!
من همچنان 3 ترمه به صورت مداوم دارم ریاضی عمومی رو میگیرم و.... !!

رشته زبان که ریاضی نداره....ولی دانشگاه قبلیم ریاضی پاس کردم ریاضی 1 و 2 و ریاضی کاربردی داشتیم....یادش به خیر شب امتحان ریاضی کاربردی ساعت 3 بعد از نصف شب یک دختره زنگ زد خوابگاه واسه اذیت کردن....ما هم کلی الکی با هم حرف زدیم....حس رفتن دو طبقه پایین سالن مطالعه نبود اون شب ....با یکی از بچه ها توی راه پله پشت بوم خوابگاه زیر انداز پهن کرده بودیم یادش به خیر چه دورانی بود حدود 5 سال پیش...خونمون توی همون شهری بود که دانشگاه قبول شدم ولی ما الکی خوابگاه هم گرفتیم ...چه زود گذشت!!!..کاش میشد زمان به عقب برگرده!!!

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
با ریاضی چه طوری علی ؟!
پاسش کردی ؟!
من همچنان 3 ترمه به صورت مداوم دارم ریاضی عمومی رو میگیرم و.... !!http://************/files/1sa6h6er9ide03we81a8.gif

امیر جان اونی که تو پاس کردن ریاضی مونده منم . ترم ده هستم و دریغ از پاس کردن یک ریاضی .

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به این میگن مدیر بچه مثبت :دی

پ ن : الان این جناب مدیر میاد به من میگه من که با شما شوخی ندارم که بابا شوخی نکردم تمجید کردم :دی
من که با شما شوخی ندارم:hmm:
جدا" شبا باید ساعت 11 بخوابم؛چون هر روز صبح ساعت 5 بیدار می شم؛این نه به خاطر مثبت بودن؛که به خاطر کارمند بودنه:blush:
از بابت تعریفت هم ممنونم؛اما گاهی مواقع فکر می کنم که چرا من مثل بقیه نمی تونم شب امتحان بیدار بمونم؟شاید اگر بیدار بمونم نتیجه بهتری بگیرم؛
من کی گفتم دارم ارشد میخونم استاد عزیز؟!!!...من زبان و ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی دارم میخونم...از حس همدردی شما کمال سپاس رو دارم ....حیف وقت به این با ارزشی توی شب امتحان نیست که شما میخوابید؟!!!(شوخی)....لول

ببخشید؛چون گفتید دومین مدرک رو دارید می گیرید؛این طور برداشت کردم که دارید ارشد می خونید؛و البته اشتباه فکر می کردم؛خوب اینطور مواقع مقایسه به خصوص با خود؛ممکنه باعث گمراهی بشه:blush:
امیدوارم که موفق باشید.

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به به به به
میبینیم که جمعتون جمعه و مهندس یاسینتون کمه
حالا همه شما درس خون
ما دیگه خدایی واسه خودمونیم یه چیزی هستیم ها 3 ترم ریاضی 1 باید بگیریم 3 ترم ریاضی 2
معادلات و استاتیک به کنار
فیزیک جای خود
: دی
پنجشنبه میان ترم دارم
بابا من به کی بگگگگگگگگگگگگگگگگگگگم:(

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
جدا" شبا باید ساعت 11 بخوابم؛چون هر روز صبح ساعت 5 بیدار می شم؛این نه به خاطر مثبت بودن؛که به خاطر کارمند بودنه

آخ آخ گفتی جناب مدیر!!!!....من هم یک مدت که توی شرکت کار میکردم صبح زود بیدار میشدم ...البته چون شیفتی بودیم هر روز صبح مجبور نبودم زود بیدار شم.....ولی به نظر من واقعا حالگیریه صبح زود بیدار شدن!!!

ببخشید؛چون گفتید دومین مدرک رو دارید می گیرید؛این طور برداشت کردم که دارید ارشد می خونید؛و البته اشتباه فکر می کردم؛خوب اینطور مواقع مقایسه به خصوص با خود؛ممکنه باعث گمراهی بشه
امیدوارم که موفق باشید.

خواهش میکنم جناب مدیر !!!!....مدرک اولی رو برای کار کردن گرفتم!!!...حالا اومدم دنبال علاقه ام....مرسی شما هم موفق باشید جناب مدیر!!!!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
تا جایی که می دونم مخابرات هم تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستمها رو داره .:D

البته که داره. منتها فرقش اینه که این تجزیه برای ما مثل هفت خان رستمه.

بالا