برگزیده های پرشین تولز

تا حالا تو قرعه کشی چیزی بردین؟!

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
من خیلی تو قرعه کشی ها خوش شانسم. بچه بودم یک ربع سکه بردم تو قرعه کشی البته بانک نبود جشن مبعث بود فکر کنمم.

یکم بزرگتر شدم تو سن 12 سالگی تاکسی که زنگ میزدیم فیش میاورد اونا رو جمع کرده بودم 180 تا شده بود روز جشنش رفتم تو یک هتلی بود خلاصه گفت فلانی منم پریدم از بین جمعیت مردک لاشی بهم پشت میکروفون گفت بدو تپلی بیا ( بچهگیام تپل بودم خیلی ) خلاصه اونجام که رفتم باز رو اون سن یک قرعه کشی دیگه میکردن بهت یا فرش میدادن یا دوچرخه یا سکه یا ساعت که من ساعت بردم.

شاید دو بار دیگه تو قرعه کشی شرکت کردم و نبردم اما اگر وقت بذارم میطمعنم شانسم زیاده میگیره میبرم
آااااا اون توپوله تو بودی :))))
باز کچلا زدن رو دست تپلا همشهری :دی هرچی کجل میبینم زن یا دوست دخترشون عین عروسکه نمیدونم چیه داستانش
نشنیدی میگن کچل ها جذاب ترن؟ یه سرچ کن همشهری
تنها باری که تو قرعه کشی برنده شدم 4 سال قبل بود... یه آپارتمان قدیمی بودیم پارکینگ نداشت با هر مکافاتی بود یه پارکینگ براش ساختن اما به دو واحد پارکینگ نمیرسید قرار شد با قرعه کشی مشخص کنند به کی نمیرسه یارو دستش رو برد داخل کیسه از 45 نفر، اول نفر اسم بنده بیرون اومد!!! یادش رفت اون کاغذی که اسم منو روش نوشته بودن دور بندازه دوباره گذاشت داخل کیسه دوباره هم زد که اسم نفر دوم رو بیرون بیاره باز هم اسم من بیرون اومد!!! اون سال ما موندیم و یه سری همسایه نفهم با اینکه ماشین هم نداشتن جاشون رو به ما نمیدادن و ازمون اجاره می خواستن!!!

اما یه پسر عمه دارم 3 سال پیش از بانک سپه یه 206 برنده شد پارسال هم از همون بانک یه پارس برد!!! اونطور که خودش میگه شماره حسابش رنده
یه دختر عمو هم داشتم کار آموزیش بانک کشاورزی بود بعد سه ماه 12 میلیون برنده شد
بسی خنده رفت بر ما :))))

saman008

Registered User
لایک‌ها
26
چند سال پیش یه بار با مدرسه رفته بودیم اردو.ما هم نامردی نکردیم هرچی تنقلات میخوردیم میریختیم کف اتوبوس .کلا اتوبوس شبیه اشغال دونی شده بود.
فرداش راننده گفت تا اتوبوسو تمیز نکنید راه نمییفتم.خلاصه مدیر هم جو گیر شد اومد برای شهردار شدن شدن بین بچه ها قرعه کشی کرد .این وسط هم از خوش شانسی اسم من و یه بدبخت دیگه در اومد!!

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
چند سال پیش یه بار با مدرسه رفته بودیم اردو.ما هم نامردی نکردیم هرچی تنقلات میخوردیم میریختیم کف اتوبوس .کلا اتوبوس شبیه اشغال دونی شده بود.
فرداش راننده گفت تا اتوبوسو تمیز نکنید راه نمییفتم.خلاصه مدیر هم جو گیر شد اومد برای شهردار شدن شدن بین بچه ها قرعه کشی کرد .این وسط هم از خوش شانسی اسم من و یه بدبخت دیگه در اومد!!
ها

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
نه ،
من که از این شانس ها نداشتم تاخالا ! :(
و از این بابت ناراحت نیستم :)
چون پول مفت ارزشی نداره و زود از بین میره :)

_Mostafa_

Registered User
لایک‌ها
21
بانک ملی زنگ زده بودن خونمون گفته بودن جایزه برنده شدم رفتم بانک پیش رییس گفت چرا قسطات عقب افتاده زود پرداختشون کن دوست عزیز!

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
من شانسم خوبه
سه بار تو ق کشی های مختلف یک بار یک دستگاه سرویس بشقاب یک سه بار چرخ گوش و یک بار هم یک پراید :D
قرعه کشی های تلوزیونی هم به نظرم راست چون قبلا یک چک میدن به ضدا سیما

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
تو کل زندگی خانوادمون یدونه CD آهنگ بردیم :general404:
اونم از این تیکت ها بود که باید پشتشو خراش میدادی که خداتومن خرید کرده بودیم که دو تا ازینا بهمون دادن

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
دقیق یادم نیست چند سال پیش بود یکی از آشناهای ما از بانک برنده جایزه کمک هزینه حج عمره شد که اون موقع 400 تومان بود بنده خدا اینقدر خوشحال بود که به همه فامیل اطلاع رسانی کرده بود بعد که رفت بانک پولو بگیره بهش گفتند این جور جایزه های کمک هزینه ای یه جور وام قرض الحسنه است و باید طی ده قسط برگردونه از اون به بعد هرجا جمع بودیم اگه تلویزیون روشن بود و گوینده میگفت جایزه کمک هزینه فلان فیوزش می پرید و دیگه مراعات زن و بچه رو نمیکرد و حسابی از خجالت بانک و صدا و سیما و گوینده و ...... در می اومد

sattarnassab

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
76
یه بار از کارت خون ملت 20 هزار تومن برنده شدم
مادرم هم یه ربع سکه از بانک ملی برنده شد که اونم داخل ویترین بود تویه یه گلدونی چیزی که یه روز که خونمون شلوغ بود دزدیدنش
با بابام و داداشم پول کذاشتیم یدونه واسه مادرم خریدیدیم همش هم بانک و نفرین میکردیم

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
منم یه بار از دستگاه کارت خوان ملت 30 هزار تومان برنده شدم

قابل توجه دوستان بعضی ها که میگن تو غرعه کشی ماشین برنده شدیم خیلی هاشون دروغ میگن برای رد گم کنی میگن یا پیدا کردن یا یه کار خیلی بد

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان من خودم تو بانک نهایت چیزی که بردم هر بار 10 هزار تومن بوده
اما این مطلبو که بانک ها جوایزی که گذاشتنو نمیدن کذب محضه چون من بار ها دیدم کساییکه جایزه بردن دریافتش کردن. همسایمون از بانک ملت شمش طلا برنده شد بهش دادن
یکی دیگه چهار کوچه اونطرف تر از بانک ملی جایزه 25 میلیون تومنی برنده شد بهش دادن
لازم به ذکره جوایزی که توسط بانک ها گذاشته میشه هر شعبه ای که برنده داشته باشه همون شعبه موظفه از سود های خودش جوایز برندگان شعبه ی خودش رو بده
مثلا من از بانک ملی شعبه الهیه کرمانشاه برنده یک میلیون تومن پول نقد میشم همون شعبه باید پول من رو تهیه کنه که حساب من توش بوده یعنی همون بانک شعبه الهیه از سود خودش.
یعنی اگه شعبه ای بطور اتفاقی کسی توش چندتا ماشین و چند تا 25 میلیونی برنده بشه رسما بیچاره میشه اون شعبه.
ولی فوق العاده به ندرت پیش میاد همچین اتفاقی که حتی دو نفر از یک شعبه برنده ی جوایز بزرگ بانک بشن

miim

Registered User
لایک‌ها
451
منم یه بار از دستگاه کارت خوان ملت 30 هزار تومان برنده شدم

قابل توجه دوستان بعضی ها که میگن تو غرعه کشی ماشین برنده شدیم خیلی هاشون دروغ میگن برای رد گم کنی میگن یا پیدا کردن یا یه کار خیلی بد
مگه میشه ماشینو آدم پیدا کنه همشهری؟:Dمنظورت دزدیه دیگه

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
یکی از فامیل های دور ما حدود 10 سال پیش که بانک ملی جایزه 100 میلیونی میداد با 200 هزار تومان پول 100 میلیون برد
تازه رفته بود پولش را بگیره بانک گفته بود باید باشه واسه وامی که میخای بگیری و این حرف ها !
اصلا به امید جایزه نزاشته بود
10 سال پیش 100 میلیون فکر کنم اندازه 1 میلیارد الان بود
اون موقع سکه تمام یادم ست حدود 80 تومن بود !

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
اون موقع خیلی جایزه های خوبی میدادن
بانک تجارت بنز میداد صادرات هم 100 میلیونی میادا و ...
ما هم تو خواب میدیدم برنده شدیم اما وقتی بیدار میشدیم اینقدر ضد حال میشد که نگو !

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
دوستان من خودم تو بانک نهایت چیزی که بردم هر بار 10 هزار تومن بوده
اما این مطلبو که بانک ها جوایزی که گذاشتنو نمیدن کذب محضه چون من بار ها دیدم کساییکه جایزه بردن دریافتش کردن. همسایمون از بانک ملت شمش طلا برنده شد بهش دادن
یکی دیگه چهار کوچه اونطرف تر از بانک ملی جایزه 25 میلیون تومنی برنده شد بهش دادن
لازم به ذکره جوایزی که توسط بانک ها گذاشته میشه هر شعبه ای که برنده داشته باشه همون شعبه موظفه از سود های خودش جوایز برندگان شعبه ی خودش رو بده
مثلا من از بانک ملی شعبه الهیه کرمانشاه برنده یک میلیون تومن پول نقد میشم همون شعبه باید پول من رو تهیه کنه که حساب من توش بوده یعنی همون بانک شعبه الهیه از سود خودش.
یعنی اگه شعبه ای بطور اتفاقی کسی توش چندتا ماشین و چند تا 25 میلیونی برنده بشه رسما بیچاره میشه اون شعبه.
ولی فوق العاده به ندرت پیش میاد همچین اتفاقی که حتی دو نفر از یک شعبه برنده ی جوایز بزرگ بانک بشن
داداش دوسال پیش شهرکرد دوتا خواهر بانک ملت شعبه سعدی دوتا جایزه بیست یا بیست پنج میلییونی(دقیق یادم نیست) برنده شدن.

اینم برنده شدن ما(روشی که سر خیییییلی ها باهاش کلاه رفت و یادمه بیست وسی هم بعد از اینکه دیگه کلاه برداره دیگه خسته شده بود از کلاه برداری به مردم هشدار داد):
پنج یا شیش سال پیش بود یه اس ام اس از یه خط ایرانسل برام اومد که اره شما یه گوشی e90 برنده شدی ادرس و کد ملی تاریخ تولدو... به همین شماره بفرست تا برات گوشی رو بفرستیم ماهم فرستادیم. اون موقع هم ایرانسل هرروز قرعه کشی (مثل الان که بی ام و بنز جایزه میدن!!!!!!!!)
خلاصه ما زنگ زدیم به همون شماره بی پدر نمیدونم چیکار کرده بود که دوتا بوق که میخورد تلفن گویای مرکز خدمات ایرانسل پخش میکرد ولی وقتی مثلا میزدی عدد یک هیچ اتفاقی نمیافتاد و همش میگفت منتظر باشید تا به اپراتور وصل بشید. (واینطور اعتماد من جلب شد)خلاصه ما زنگ زدیمو دیدیم کسی بر نمیداره گفتیم سرشون شلوغه بعد که مشخصات فرستادم گفت برای پول پست باید کارت شارژ ایرانسل بفرستید(اندازه پانزده هزار تومان) و کاغذاشو نگهداری کنید.سه تا کارت شارژ پنج هزارتومانی فرستادم
بی... موس هنوز جایزمو نفرستاده:mad::D

Sent from my C5303 using Tapatalk

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
داداش دوسال پیش شهرکرد دوتا خواهر بانک ملت شعبه سعدی دوتا جایزه بیست یا بیست پنج میلییونی(دقیق یادم نیست) برنده شدن.

اینم برنده شدن ما(روشی که سر خیییییلی ها باهاش کلاه رفت و یادمه بیست وسی هم بعد از اینکه دیگه کلاه برداره دیگه خسته شده بود از کلاه برداری به مردم هشدار داد):
پنج یا شیش سال پیش بود یه اس ام اس از یه خط ایرانسل برام اومد که اره شما یه گوشی e90 برنده شدی ادرس و کد ملی تاریخ تولدو... به همین شماره بفرست تا برات گوشی رو بفرستیم ماهم فرستادیم. اون موقع هم ایرانسل هرروز قرعه کشی (مثل الان که بی ام و بنز جایزه میدن!!!!!!!!)
خلاصه ما زنگ زدیم به همون شماره بی پدر نمیدونم چیکار کرده بود که دوتا بوق که میخورد تلفن گویای مرکز خدمات ایرانسل پخش میکرد ولی وقتی مثلا میزدی عدد یک هیچ اتفاقی نمیافتاد و همش میگفت منتظر باشید تا به اپراتور وصل بشید. (واینطور اعتماد من جلب شد)خلاصه ما زنگ زدیمو دیدیم کسی بر نمیداره گفتیم سرشون شلوغه بعد که مشخصات فرستادم گفت برای پول پست باید کارت شارژ ایرانسل بفرستید(اندازه پانزده هزار تومان) و کاغذاشو نگهداری کنید.سه تا کارت شارژ پنج هزارتومانی فرستادم

بمنم زنگ گفتن تو قرعه کشی ماهواره برنده شدین
بقیه داستانم عین شما !
اما ما به لطف عاقا هوشیار بودیمو پرداخت نکردم!

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

داداش هرکی برنده ایرانسل میشه تنها شماره ای که بهش زنگ میزنه 09351000000هست.
اخه شما چجوری به شماره عادی اعتماد کردی؟ کاملا مشخصه که یه ریگی به کفش بوده.دوم اینکه خیلی راحت میشه صدای اپراتو و تلفن گویای ایرانسلو ضبط کرد و از این کارا انجام داد.
حالا نفهمیدم اون دوتا خواهر جایزشون بهشون رسید یا نه؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
بمنم زنگ گفتن تو قرعه کشی ماهواره برنده شدین
بقیه داستانم عین شما !
اما ما به لطف عاقا هوشیار بودیمو پرداخت نکردم!

سلام دوست من
اتفاقا اینی که از ماهواره زنگ میزنه دروغ نیست و کلاهبردار نیست و جایزه رو میفرستن اما ماجراش چیه؟
تبلیغ زده هر روز به 100نفر از کسانی که جواب صحیح بدهند اتو مو و ماساژور و پلاک طلا و کرمای لایه بردار و ماشین اصلاح و چه میدونم از این چرت و پرتا تعلق خواهد گرفت. ماجرا اینه که این مسابقه نیست.و یه فروش هوشمندانس. و کسایی که برنده میشن بلا استثنا بهشون زنگ زده میشه که برنده شدین.اتفاقا کل جنس هاییم که میگن رو تو یه بسته بندی شیک واست میفرستن.
ولی وقتی زنگ میزنن میگن 30ت پول گمرک باید بدی بار بعد زنگ میزنن 10ت پول پست بار بعد 10ت پول کرایه و ....
یه 40_ 50 تومنی میگیرن ازت جنسارو هم میفرستن.یعنی کاملا پول اونایی و که میفرستن میگیرن ازت
من یکی از اقوام بهش زنگ زده بودن پول داده بود و اجناس رسیده بود.اجناس هموناییه که میگن .کامل هم میفرستن منتها ما که کرمانشاهیم رفتم بازار دیدم با 25تومن کل اون وسیله هارو میشه خرید.هر وسیله 2 یا 3تومن بیشتر نمیشد اتو مو و ماساژور و ماشین اصلاح و.... چون اجناس بنجل بازاره
البته شاید اینجا چون دم مرزه اینا ارزون بود ولی خب اجناس بی کیفیتی بودن که قیمتشون تو گرونترین جای ایران میشد همشو با همون 50 تومن که ازت میگیرن خرید.
اینا این روشو به کار میبرن واسه فروش به اسم قرعه کشی
کلاهبردار نیستن ولی وقتی اجناس میاد واست دوست داری سرت کلاه میذاشتن و چیزی نمیفرستادن تا اینکه اینارو بفرستن

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
سلام دوست من
اتفاقا اینی که از ماهواره زنگ میزنه دروغ نیست و کلاهبردار نیست و جایزه رو میفرستن اما ماجراش چیه؟
تبلیغ زده هر روز به 100نفر از کسانی که جواب صحیح بدهند اتو مو و ماساژور و پلاک طلا و کرمای لایه بردار و ماشین اصلاح و چه میدونم از این چرت و پرتا تعلق خواهد گرفت. ماجرا اینه که این مسابقه نیست.و یه فروش هوشمندانس. و کسایی که برنده میشن بلا استثنا بهشون زنگ زده میشه که برنده شدین.اتفاقا کل جنس هاییم که میگن رو تو یه بسته بندی شیک واست میفرستن.
ولی وقتی زنگ میزنن میگن 30ت پول گمرک باید بدی بار بعد زنگ میزنن 10ت پول پست بار بعد 10ت پول کرایه و ....
یه 40_ 50 تومنی میگیرن ازت جنسارو هم میفرستن.یعنی کاملا پول اونایی و که میفرستن میگیرن ازت
من یکی از اقوام بهش زنگ زده بودن پول داده بود و اجناس رسیده بود.اجناس هموناییه که میگن .کامل هم میفرستن منتها ما که کرمانشاهیم رفتم بازار دیدم با 25تومن کل اون وسیله هارو میشه خرید.هر وسیله 2 یا 3تومن بیشتر نمیشد اتو مو و ماساژور و ماشین اصلاح و.... چون اجناس بنجل بازاره
البته شاید اینجا چون دم مرزه اینا ارزون بود ولی خب اجناس بی کیفیتی بودن که قیمتشون تو گرونترین جای ایران میشد همشو با همون 50 تومن که ازت میگیرن خرید.
اینا این روشو به کار میبرن واسه فروش به اسم قرعه کشی
کلاهبردار نیستن ولی وقتی اجناس میاد واست دوست داری سرت کلاه میذاشتن و چیزی نمیفرستادن تا اینکه اینارو بفرستن
اخه نکته جالبش اینجا بود من هیچ وقت شرکت نکرده بودن و اس ام اسی به این مسابقات نزدم!

بالا