برگزیده های پرشین تولز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

IranPDF

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
تبديل فايل های PDF فارسی به فرمت های قابل ويرايش مانند word همواره با دردسرها و سختی های فراوانی همراه است. نرم افزارهای تخصصی اين بخش غالباً سنگين و حجيم بوده و كاربران می بايست با دانلود هركدام ، كيفيت خروجی آنها را بصورت جداگانه بررسی و آزمايش نمايند كه بدليل عدم پشتيبانی از زبان فارسی توسط اين نرم افزارها؛ غالباً با شكست مواجه می شوند.
خروجی نرم افزارهای موجود، دارای بهم ريختگی هاي فراوانی است. عدم تطابق فونت ها بخصوص در مطالب رمزنگاری شده با اينكدينگ كه منجر به توليد حروف ناخوانا خواهد شد، دوستونه بودن مطالب، وجود شكل، فرمول های تخصصی رياضی و حتی جدول در متن، همه و همه باعث می شوند تا كاربران ايرانی از تبديل متن فایلهای PDF فارسی خود به word دلسرد و نااميد شوند.

PDF__150x150.png
ما در اين سايت همه تلاش خود را بكار بسته ايم تا با دراختيار گرفتن كاملترين بانك نرم افزاری و تركيب آنها با يكديگر بهمراه ويرايش همزمان و صفحه آرايی نهايی توسط عامل انسانی، نيازهای كاربران عزيز را شناسايی كرده و سرويس های متناسب با خدمات موردنياز را در بالاترين كيفيت ممكن ارائه دهيم.

هم اكنون ازطريق فرم ثبت درخواست فايل PDF خود را بهمراه شرح مختصری از درخواست موردنظر برای ما ارسال نماييد. همكاران ما پس از شروع كار تبديل، هزينه انجام خدمات را محاسبه نموده و به شما اطلاع خواهند داد تا نسبت به پرداخت اقدام نماييد. بعد از واريز هزينه و اتمام عمليات صفحه آرايی، فايل نهايی از طريق ايميل برای شما ارسال می گردد.

Last edited:

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
من از طریق سایت شما اقدام کردم.
امیدوارم همکاری خوبی با هم داشته باشیم .

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
درست می فرمایید... منظور من نرم افزارهای رایگان بود
ضمناً تلاش ایشان برای ocr فارسی هم سزاوار تقدیر و ستایشه
حال کردم از برخوردت . ادم با شعور کم پیدا میشه . آدم بیاد از رقیبش هم تعریف کنه ... دمت گرم ;)

hesam_wb

Registered User
لایک‌ها
515
بنده سفارش داده بودم واسه تبدیل pdf.
فرا تر از انتظار من کار کردن و سریع انجام شد.
بسیار انسان درست کار و با شخصیتی هستند.

هم تاییدشون می کنم و هم به دوستان سفارش می کنم با ایشون کار کنید.
یک امتیاز بازارچه هم بهشون تعلق میگیره.

با تشکر از ایشون

laleh1380

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
به دلیل تعداد بالای فایلها، فایل ها رو از طریق ایمیل براتون فرستادم و منتظر پاسخ شما هستم.

IranPDF

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام
به دلیل تعداد بالای فایلها، فایل ها رو از طریق ایمیل براتون فرستادم و منتظر پاسخ شما هستم.

با سلام و روز بخير
فايلهاي شما رو ديدم كه اسكن كاملاً تصويري از نوشته هاي دست نويس بود...
متاسفانه اين فايلها بسادگی قابليت تبديل ندارند و بهترین راه دراختيار داشتن متن، تايپ مجدد اونهاست

خودم اين روزها بدليل مشغله كاري زياد وقت تايپ ندارم وگرنه حتماً براتون انجام ميدادم
ولي توي همين انجمن دوستان زيادي هستند كه كار تايپ از روي فايل رو انجام ميدن و ميتونيد باهاشون تماس بگيريد تا كارتون رو انجام بدن
موفق باشيد

Last edited:

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
امکان تبدیل این فایل وجود داره؟
http://dl.ketabesabz.com/ebooks2/up/2013-7-13-884_[www.ketabesabz.com].pdf?
میشه یک صفحه را به عنوان تست تبدیل کنید ببینید فونت و غیره به هم نمیریزه و برای من عکس بگیرید سطح کار رو ببینم؟
این چقدر برای من در میاد هزینه اش؟ میخوام به صورت وورد داشته باشم این رو

IranPDF

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
امکان تبدیل این فایل وجود داره؟
http:-----------.pdf?
میشه یک صفحه را به عنوان تست تبدیل کنید ببینید فونت و غیره به هم نمیریزه و برای من عکس بگیرید سطح کار رو ببینم؟
این چقدر برای من در میاد هزینه اش؟ میخوام به صورت وورد داشته باشم این رو

با سلام و صبح بخير
مشكلي بابت تبديل وجود نداره - جزئيات رو در پيام خصوصي براتون شرح دادم

Stolen Ground

Registered User
لایک‌ها
148
بابت تبدیل به این سادگی هم هزینه باید پرداخت بشه!؟

IranPDF

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بابت تبدیل به این سادگی هم هزینه باید پرداخت بشه!؟

ضمن احترام، عرض مي كنم كه :

اولاً‌ دليلي وجود نداره كه همه افراد ، همه چيزي رو بلد باشن... به نظر من ، يك چاه عميق بهتر از درياي اطلاعات به عمق يك سانتيمتره!!!
(البته خيلي ساده انگاري هست كه در مقابل توانايي هاي بسياري از دوستان، فعاليت سايت خودمون رو يك كار حرفه اي و منحصر به فرد بدونيم!!)

ثانياً همه فايلها به راحتي تبديل نميشن، اكثر فايلهاي پي دي اف كه امروزه در اينترنت وجود داره به روشهاي متفرقه كدگذاري ميشن تا امكان دسترسي به متن اوليه رو مسدود كنن و ما به دوستاني كه به متن اين فايلها واقعاً نياز مبرم دارند كمك كنيم تا به جاي تايپ مجدد اونا، سريعتر به متن دسترسي داشته باشند.

و در نهايت اينكه خدمات سايت ما ، فقط تبديل فايل هاي پي دي اف نيست، بلكه ويرايش همزمان متن و صفحه آرايي نهايي فايل رو نيز شامل ميشه تا دوستان در نهايت به يك پكيج كاملاً آماده اي دسترسي داشته باشن
...
موفق و پيروز باشيد

www.IranPDF.net
تبديل فايل هاي PDF فارسي به word

Last edited:

take

Registered User
لایک‌ها
100
من یکبار برام این تبدیل رو انجام دادید و واقعا عالی و بی نقص
الان موردی که دارم یک فایل پی دی اف هستش حاشیه نوشته یک سری نوشته خاص داره میخواستم بدونم امکانشو دارید اینارو حذف کنید فقط کارم عجله ای هستش

IranPDF

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من یکبار برام این تبدیل رو انجام دادید و واقعا عالی و بی نقص
الان موردی که دارم یک فایل پی دی اف هستش حاشیه نوشته یک سری نوشته خاص داره میخواستم بدونم امکانشو دارید اینارو حذف کنید فقط کارم عجله ای هستش

با سلام
مشكلي نيست و در اسرع وقت براتون انجامش ميدم

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
با سلام
من برای تبدیل یک فایل مجدداً از طریق سایت شما اقدام کردم.
این دومین همکاری من با شماست و از همکاری قبلی بسیار خورسند بودم و امیدوارم همکاری مان ادامه دار باشه .

IranPDF

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
با سلام
من برای تبدیل یک فایل مجدداً از طریق سایت شما اقدام کردم.
این دومین همکاری من با شماست و از همکاری قبلی بسیار خورسند بودم و امیدوارم همکاری مان ادامه دار باشه

از اظهار لطف شما سپاسگزارم و با کمال احترام و افتخار انجام وظیفه میکنم ...

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
من به ایشون یک کار سنگین سپردم که به بهترین شکل ممکن طبق درخواست من انجام دادند و کمال تشکر رو دارم با اونکه کمی دیر شد و حتما امتیاز مثبت را به ایشان میدم
و یقینا در آینده اگر بازم کاری باشه مزاحم ایشان میشم

IranPDF

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من به ایشون یک کار سنگین سپردم که به بهترین شکل ممکن طبق درخواست من انجام دادند و کمال تشکر رو دارم با اونکه کمی دیر شد و حتما امتیاز مثبت را به ایشان میدم
و یقینا در آینده اگر بازم کاری باشه مزاحم ایشان میشم

از حسن نظر شما سپاسگزارم.... انجام اين كار باعث افتخار بنده بود و اميدوارم از كيفيت نهايي كار راضي بوده باشيد
ضمن اينكه اگه همچنان عمري باقي باشه در خدمت شما و ساير دوستان هستم....

موفق باشيد

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا