برگزیده های پرشین تولز

تبدیل dialup به exe

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من تحقیق کردم، از اون روشی که گفتم (فرمانهای AT) نمیشه به ISP متصل شد، مگر اینکه پروتکلی که هر ISP استفاده میکنه رو از اول کدش رو نوشت و به برنامه همونطور که قبلا گفتم فهمون که کی با طرف مقابل محاوره کنه و یوزرنیم ، پسورد رو بفرسته، وگرنه خط بعد از مدتی از طرف مودم سرور قطع میشه. منتها با اون روش میشه یک شماره تلفن رو با همون دوتا فرمان گرفت. تنها راه درست و حسابی در ویندوز همون استفاده از توابع RAS هست که همشون به یه کانکشن احتیاج دارن!
/
راستی مژگان اون کد یک خطی که گفتم توی وین ایکسپی دیگه کار نمیکنه، توی ایکس پی اینجوری میشه. اینم یک راه که بجای rasdial.exe میشه استفاده کرد:
کد:
Private Sub StartConnection()
    Dim X
    X = Shell("rundll32.exe rnaui.dll,RnaDial " & "Your_Connection_Name", 1)

DoEvents
        SendKeys "{enter}", True

DoEvents
End Sub
icon1.gif

<<S2QM>>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا من چی کار کنم. مژگان یعنی همه برنامه پرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وااااااااای..

<<S2QM>>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما هنوز چشم انتظاریم. کشتید ما رو . پس چچچچچچچچچچچی شد این برنامه ی کزایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ما هنوز چشم انتظاریم. کشتید ما رو . پس چچچچچچچچچچچی شد این برنامه ی کزایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتم كه !! همه اش را ديليت كردم . بلابلا هم شاهده .

اينجا را نگاه :
http://cyberrabbits.net/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=43

نتيجه گيري :: خوب شد مجاني مجاني ، برنامه ام را تكميل نكردم :happy: شما هم اگه واقعا اون برنامه را احتياج دارين ، بهتره با همون سايت و نويسنده اش ، تماس بگيرين.:happy:

jackson007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من تا حالا این جور جا ها نیومدم کمکم کنین.
با عرض سلام و خسته نماشید خدمت کاربر بلا بلا. (درست گفتم ) ببخشید شما قبلا یه پسن داشتین که یکی ازتون خواسته بود براش یه نرم افزار درست کنین که کانکشن رو به یه فایل اکزه تبدیل کنه. مثلیکه لینک دانلودش منقرش شده بود. من هم اون برنامه رو شدیدا احتیاج دارم . طوریکه نه شماره نه یوزر نه پسوورد هیچی دیگه دیده نشه. تو رو خدا کمک کنید. منتظرم. یه لینک دانلود به من بدید.

بالا