برگزیده های پرشین تولز

تبلت 10 اينجي بهتره يا 7 اينجي؟؟؟

pari22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
196
يه لينك از اين تبلت نكسوسه ميتوني برام پيدا كني؟؟؟؟ :rolleyes:هرچه گشتم نتونستم پيداش كنم:wacko:

بفرما
مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال
ممنون:lol: تبلت خوبيه از لحاظ سخت افزاري هم حرف نداره فقط از لحاظ دوربين يكم ضعيفه :(

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
بسته به سلیقه ات اندازش رو انتخاب کن ولی 7 اینچی رو راحت میتونی تو دستت بگیری ولی حتما آیپد بخر پشیمون نمیشی دوست من

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
سلام عزیزم.در ابتدا چند نکته رو عرض کنم
برای انتخاب تبلت چند اینچی باید معیارتون رو بگید
مثلا معیار انتخاب تبلت 7 اینچی:
+حمل راحت تر
+استفاده راحت تر به عنوان گوشی
و...
معیار تبلت 10 اینچی
+دیدن راحت تر صفحات اینترنتی
+دیدن راحت تره فیلم به خصوص اچ دی
+استفاده از چی پی اس
+برای بازی راحت تره
و...
اما اگه قدرتی بخواید پیگیری کنید مدل ها مختلفه.مثلا تب 7 پلاس سی پی یو 1.2 در مقابل تب 10.1 داره اما معیار های من در استفاده از هر دو تا می گه 10.1 خیلی بهتره و خودم هم از 10.1 استفاده می کنم.
مشکل حمل هم با یه کیف مخصوص و چرخشی و پایه دار و کلاسی(همه فن حریف) حل شده اما اصلا باهاش مکالمه نمی کنم و سیم کارت رو بخاطر استفاده از طرح های ایرانسل ماهانه گذاشتم روش که از اینترنت بهره ببرم در نبود انتن دهی مبین نت جیبی.
خلاصه سرت رو درد آوردم
سخن آخر : از اونجایی که من متوجه نیازتون شدم چه در این تاپیک و چه در درخواستی که قبلا داده بودید بهتون تب 10.1 (نه تب 2) و نه نوت 10.1 رو پیشنهاد می کنم .بازم مشکلی بود بگید تا انجام وظیفه کنم
موفق و سربلند باشید

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
من 10 اینچی دارم راضی ام از چرخ زدن تو نت و .... اما راحت نیستم تو حمل و نقل ترجیحا 7 و 5 رو خیلی مناسب تر می دونم
هم اکنون نیازمند لایک های سبزتان هستیم :دی
حرف سیاسی ممنوع!:)

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
ای به چشم شما بگو کجاش سیاسیه؟:D
شما از لغت سبز استفاده کردید که این از نظر فلان مدیر کدوم دو قوز اباد تخلفه برای همین احتمال کهریزکی شدن شما 100% خواهد شد :)
///
ایفون5 هم 5 اینچیه ؟ قصد داشتم بخرم گویا باید پشیمون بشم ازش بد میگن

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام عزیزم.در ابتدا چند نکته رو عرض کنم
برای انتخاب تبلت چند اینچی باید معیارتون رو بگید
مثلا معیار انتخاب تبلت 7 اینچی:
+حمل راحت تر
+استفاده راحت تر به عنوان گوشی
و...
معیار تبلت 10 اینچی
+دیدن راحت تر صفحات اینترنتی
+دیدن راحت تره فیلم به خصوص اچ دی
+استفاده از چی پی اس
+برای بازی راحت تره
و...
اما اگه قدرتی بخواید پیگیری کنید مدل ها مختلفه.مثلا تب 7 پلاس سی پی یو 1.2 در مقابل تب 10.1 داره اما معیار های من در استفاده از هر دو تا می گه 10.1 خیلی بهتره و خودم هم از 10.1 استفاده می کنم.
مشکل حمل هم با یه کیف مخصوص و چرخشی و پایه دار و کلاسی(همه فن حریف) حل شده اما اصلا باهاش مکالمه نمی کنم و سیم کارت رو بخاطر استفاده از طرح های ایرانسل ماهانه گذاشتم روش که از اینترنت بهره ببرم در نبود انتن دهی مبین نت جیبی.
خلاصه سرت رو درد آوردم
سخن آخر : از اونجایی که من متوجه نیازتون شدم چه در این تاپیک و چه در درخواستی که قبلا داده بودید بهتون تب 10.1 (نه تب 2) و نه نوت 10.1 رو پیشنهاد می کنم .بازم مشکلی بود بگید تا انجام وظیفه کنم
موفق و سربلند باشید

عامو سلام. منم تب 10.1 دارم. این مودم ایرانسل یا مبین نت رو چجوری بهش وصل میکنی؟؟
مال من سیم نمیخوره

Sent from my GT-P7510 Using tapatalk 2

mohammadi_4u

Registered User
لایک‌ها
400
سلام
تب هفت اینچ بگیرید فوقش هشت !!
من جفتشو دارم هم ده هم هفت سمت ده. اصلا نگاه هم نندازید چون همیشه رو دستتون احساس بار اضافی هست!! اگه هفت بگیرید حسرت ده میخورید اگه ده بگیرید حسرت هفت. از من بپرسکه جفتشو دارم ..هفت هفت هفت!!!
موفق باشید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
به نظر من همين الان GalaXy Tab2 P5100 سامسونگ ده اينچ رو بگير قيمت خيلي مناسب +‌يه دونه رايتل ديتا توش هست + گارانتي هماهنگي + بيمه ايران براي ضرب ه مطمئنا هفت اينچ بگيريد از كوچكيش پشيمون مي شويد

hamid novin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام شما مطمئن هستید که با نکسوس 7 میشه مکالمه انجام داد ؟ تا جائیکه من مقالات را خواندم سیمکارت دیتا رایتل فقط نصب میشه

hamid novin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من همین مشکل را داشتم و چون اولویت اولم مکالمه بود 7 اینچ را انتخاب کردم و بعد سامسونگ گالکسی 7.7 اینچ را پسندیدم که کمی بزرگتر بود ضمنا از صفحه نمایش super Amoled برخورداره که شفافیت خیلی خوبی نسبت به سایرین دارد کلا برندهای معروف سامسونگ با GSM مکالمه سیمکارت مشکلی نداره ولی اخیرا خواندم که گالکسی تب های 3 داره میاد که سایز های متعددی دارد حتی 2 نوع گوشی گالکسی مگا در راهه که 5.8 و 6.1 اینچ هستند ولی فقط تاکید من این است که هر چی گرفتید با حافظه داخلی بالا 64 یا 32 گیگ با قابلیت میکرو اس دی 32 گیگ حداقل بگیرید که یک هارد با ظرفیت هم داشته باشید

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
اگر تبلت 10 اینچی خریدید فکر جابه جایی مدام رو از سرتون بیرون کنید.با اینکه فیلم دیدن و بازی توش لذت بخشه اما به نظر من ارزش جابه جایی راحت تر برای تبلت بیشتره!
اگر تهران هستید یه سر بازار موبایل بزندید. تقریبا همه برند ها توی سایز های مختلف برای کار کردن موجوده.
در مورد برند به هیچ عنوان سراغ برند های عجیب و غریب نرید. برندی رو انتخاب کنید که بتونه رام های جدید رو ساپورت کنه نه اینکه تا 10 سال فقط رام براش بیاد!
بسته به بودجه ایسوس نکسوس 3g عالیه ,و می شه تا 1.5 نهیه کرد. بعد از اون پی 3100 سامسونگ عالیه که می شه تا 1.1 تهیه کرد

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
دوست عزيز اگر واقعا بدنبال خريد هستيد الان همانطور كه دوستمون گفتند
Samsung Galaxy P3100 هفت اينچ قيمتش منطقيست

بالا