برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات متنی فالوو آره یا نه؟

jork68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان. ایام به کام

همانطور که میدانید اختلافات زیادی بین افراد متخصص در زمینه سئو وجود دارد. عده ای بر این باورند که باید به ساخت لینک های طبیعی پرداخت اما عده ای به خرید بک لینک میپردازند. عده ای معتقدند که خرید لینک موجب جریمه از سمت گوگل خواهد شد اما عده ای با خرید لینک به بهینه سازی وبسایت خود کمک میکنند.

اینجا از تمام دوستان اهل فن و تخصص خواهش میکنم تا نظر خود را راجع به این موضوع مطرح کنند و بدون تخریب و به دور از غرض ورزی بفرمایند که برای بهینه سازی وبسایت مجاز است که از تبلیغات متنی فالوو استفاده کنیم یا خیر؟ اگر پاسخ مثبت است لطفا بهترین منابع و وبسایت های ایرانی برای این بحث را مطرح کنید. پیشاپیش از پاسخگویی همه شما عزیزان سپاس گزارم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,023
باید اینطور باشه ولی متاسفانه درست نیست - من یه سایت سراغ دارم که هر چی بکلینک داره همه فالو همه در کمترین زمان بدست اومده و همه روی یک کلمه کلیدی هستند یعنی کلا لینک سازی غیر طبیعی و اسپم داره. الان مثل میخ چسپیده به رتبه یک گوگل روی اون کلمه کلیدی. پنالتی هم نشده . کسی خواست لینک میدم برسی کنه چطوری پنالتی نشده

jork68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
باید اینطور باشه ولی متاسفانه درست نیست - من یه سایت سراغ دارم که هر چی بکلینک داره همه فالو همه در کمترین زمان بدست اومده و همه روی یک کلمه کلیدی هستند یعنی کلا لینک سازی غیر طبیعی و اسپم داره. الان مثل میخ چسپیده به رتبه یک گوگل روی اون کلمه کلیدی. پنالتی هم نشده . کسی خواست لینک میدم برسی کنه چطوری پنالتی نشده
ممنون از نظر شما. لینک رو خصوصی ارسال کنید بررسی کنم

liositesaz.com

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان. ایام به کام

همانطور که میدانید اختلافات زیادی بین افراد متخصص در زمینه سئو وجود دارد. عده ای بر این باورند که باید به ساخت لینک های طبیعی پرداخت اما عده ای به خرید بک لینک میپردازند. عده ای معتقدند که خرید لینک موجب جریمه از سمت گوگل خواهد شد اما عده ای با خرید لینک به بهینه سازی وبسایت خود کمک میکنند.

اینجا از تمام دوستان اهل فن و تخصص خواهش میکنم تا نظر خود را راجع به این موضوع مطرح کنند و بدون تخریب و به دور از غرض ورزی بفرمایند که برای بهینه سازی وبسایت مجاز است که از تبلیغات متنی فالوو استفاده کنیم یا خیر؟ اگر پاسخ مثبت است لطفا بهترین منابع و وبسایت های ایرانی برای این بحث را مطرح کنید. پیشاپیش از پاسخگویی همه شما عزیزان سپاس گزارم

سلام دوست عزيزم
معمولا خريد لينك از سايت هايي كه به صورت تبليغات متني لينك ميفروشند اگر مساعل كيفيتي و استاندارد لينك رو داشته باشند تاثير خوبي روي رتبه سايتتون ميزاره ولي اين تاثير تا زمانيست كه شما ماه به ماه لينك رو تمديد ميكنيد و اگر تمديد نكنيد افت رتبه شديدي خواهيد داشت
البته ٩٩٪‏ سايت هايي كه لينك فالو در صفحه روت خودشون رو ميفروشند گوگل شناسايي كرده و ميدونه كه لينك هايي كه از اين سايت ها به بيرون انتقال پيدا ميكنه اسپم هستند و اگر جريمه نكنه امتيازي هم براي سايت گيرنده لينك قاعل نميشه
در كل پيشنهاد بنده به شما ساختن لينك هاي تبيعي و هميشگي هستش
براي اطلاع از روشهاي لينك سازي به و آموزش سئو سايت به www.liositesaz.com/blog مراجعه نماييد

Sent from my iPhone using Tapatalk

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
سلام دوست عزيزم
معمولا خريد لينك از سايت هايي كه به صورت تبليغات متني لينك ميفروشند اگر مساعل كيفيتي و استاندارد لينك رو داشته باشند تاثير خوبي روي رتبه سايتتون ميزاره ولي اين تاثير تا زمانيست كه شما ماه به ماه لينك رو تمديد ميكنيد و اگر تمديد نكنيد افت رتبه شديدي خواهيد داشت
البته ٩٩٪‏ سايت هايي كه لينك فالو در صفحه روت خودشون رو ميفروشند گوگل شناسايي كرده و ميدونه كه لينك هايي كه از اين سايت ها به بيرون انتقال پيدا ميكنه اسپم هستند و اگر جريمه نكنه امتيازي هم براي سايت گيرنده لينك قاعل نميشه
در كل پيشنهاد بنده به شما ساختن لينك هاي تبيعي و هميشگي هستش
براي اطلاع از روشهاي لينك سازي به و آموزش سئو سايت به www.liositesaz.com/blog مراجعه نماييد

Sent from my iPhone using Tapatalk

:) با سلام و درود

:general408: کاملا گفته ایشون درست بوده

:general406: و تنها توضیحی که من اضافه میکنم در مورد خرید لینک ( خیر جریمه نخواهد داشت تنها یک دلیل میتونم برای این موضوع بیارم که خرید بک لینک تا موقعی که شما هزینه میکنید تاثیر + دارد و غیر از این هیچ تاثیری نخواهد داشت بلکه از لینک های داخلی سایت برای بکلینک های داخلی استفاده شود که از نظر من خوب و مفید خواهد بود )

:: سئو یک مبحث کاملا پیچیده دارد که نه تنها در فعالیت هایی خارجی تاثر مثبت دارد بلکه شما باید همیشه در این زمینه فعال باشید و از جدید ترین متود ها برای سئو سایت خود استفاده کنید به جای استفاده از پیشنهاد های غیره .

jork68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از تمام دوستانی که وقت گرانبهای خودشون رو صرف پاسخگویی کردند ممنونم. از دیگر دوستان هم خواهش میکنم نظر خودشون رو اعلام کنند تا نکات بیشتری رو یاد بگیریم در کنار هم. سپاس

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,023
لینک زیر چیزی هست که گفتم
total-view.tv-shop
دات آی آر
گویا پنالتی و... دیگه معنی نداره!!

بالا